Nejoblíbenější punkové skupiny...

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Zelik 1. 11. 2006 17:23

Visací zámek znam hooodně dlouho, ne až po Známce punku...jednou jsem je viděl na živo, pamatuju si z nich jen tu Známku punku jinak jsem je moc nevnímal, už je pár let neposloucham...
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 1. 11. 2006 18:38

[quote="Ťuhýk"tA kdo byl v publiku? Visaci uz maji holt neco za sebou a nedivim se, ze je mlady neznaj... i kdyz treba Traktor nebo Cigara by meli bejt v ucebnici pro mlade punkery :D[/quote]

Věkově asi tak od 20-40 ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maty1976 2. 11. 2006 11:57

Hm...já jsem na ně chodil ve věku teenagera, to už je pár let, v 90.letech. Pak už spíš náhodně když se přimotali na nějakej festival. Znám je asi sedmnáct let a pořád maj svůj přibližně stejnej ksicht.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 2. 11. 2006 16:22

[quote="Ťuhýk"tDivim se ze tu jeste nikdo nezminil punk nejpunkovitejsi - Sex Pistols...[/quote]
Punk nejpunkovitejsi byli pro me odjakziva Ramones : ))
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 2. 11. 2006 18:09

mousefromhouse: a nebo ramones... aspon nekdo :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 2. 11. 2006 18:50

Dragonnx píše:For Samuel Gordon: Tjn, hustý kapelky. Tak ňák díky SUM 41 poslouchám tenhle hudební styl a v polovině příštího ro(c) vydávaj album :arrow: http://www.ipunk.cz/clanek.php?id=3523
Už se na to móóć těším.o/quote]

Ja jsem zacal punk rock poslouchat tak trochu diky Jaksi Taksi :) Pak jsem objevil Sum 41 a od te doby pro me nemaji konkurenci, hehe. A na jejich novou desku se uz meeega tesim :mrgreen:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dragonnx 2. 11. 2006 21:21

Samuel Gordon píše:
Dragonnx píše:For Samuel Gordon: Tjn, hustý kapelky. Tak ňák díky SUM 41 poslouchám tenhle hudební styl a v polovině příštího ro(c) vydávaj album :arrow: http://www.ipunk.cz/clanek.php?id=3523
Už se na to móóć těším.o/quote]
Ja jsem zacal punk rock poslouchat tak trochu diky Jaksi Taksi :) Pak jsem objevil Sum 41 a od te doby pro me nemaji konkurenci, hehe. A na jejich novou desku se uz meeega tesim :mrgreen:

Teďka, co jim odešel basák....to mě maximálně nas*alo :cry: :x . Jinak viděl si videoklip na In Too Deep?? Ten je zupáá. Tu informaci o new desce už víš nebo jsem Ti to oznámil jako první??
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 4. 11. 2006 00:39

Jo no, ten basak :| Klip jsem videl - mazec :) A o pripravovane desce uz vim celkem dlouho :wink:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dragonnx 4. 11. 2006 13:46

Samuel Gordon píše:Jo no, ten basak :| Klip jsem videl - mazec :) A o pripravovane desce uz vim celkem dlouho :wink:

Já jsem o té desce se dočetl až na ipunk.cz. Njn - chlapi ze SUM 41 mi těma vtípkama připomínaj Stiflera z Prciček :) .
Dragonnx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 19. 11. 2006 17:01

Poslední dobou se mi více a více líbí Chemical Romance, vygradovalo to teď písničkou Welcome to the Black Parade, naprosto skvělá věc :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Musiqueda 19. 11. 2006 17:22

includes :arrow: jj, je pěkný, ale stejně se mi asi nejvíc líbí Three Cheers For The Sweet Revenge...
tohle nový album mi příde vůči tomu minulýmu takový... popovější, nebo jak to říct...
Ale to je můj subjektivní názor :)
Musiqueda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 19. 11. 2006 20:30

mno mě osboně se taky three cheers líbí víc, ale je to jenom můj osobní názor, jinak punkovejch skupin mám oblíbenejch hrozně moc (i když málokterá se dá zařadit přímo jako punk)
takže z těch zahraničních: Simple Plan, Good Charlotte(to už míří lehce do popu), The Offspring, Green Day,
skupiny jako My Chemical Romance nebo třeba Aiden sem psát nebudu, protože já osobně je přímo za punk nepovažuju... :mrgreen:

a z těch českejch: E!E, Tři Sestry, Vysací Zámek, fiXa, Volant, Totální Nasazení, Houba atp...
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod Dragonnx 19. 11. 2006 20:49

includes píše:Poslední dobou se mi více a více líbí Chemical Romance, vygradovalo to teď písničkou Welcome to the Black Parade, naprosto skvělá věc :) ...s/quote]

Naprosto souhlasím, ale s Musiquedou a SuperhollymaNem taky, ale s Tebou úplně. Škoda, že žádný koncert z jejich blížícího se turné není u nás :cry: :cry: .
Dragonnx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Musiqueda 19. 11. 2006 22:08

Jj, koukala sem, všechny dobrý konzerty sou ve Vídni :( :( nevim, co všichni na tý Vídni viděj, vždyť Praha je mnohem lepší :mrgreen:
Vídeň nemá Pražskej hrad :mrgreen:

jinak ještě se mi líbí Sto zvířat :) ale to nevim, jestli je úplně punk... monžá spíš trochu ska, ne?
Ale stejně ty hranice mezi jednotlivejma stylama se dost prolínaj, takže to je vlastně asi trochu jedno.. :lol: :)
Musiqueda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 19. 11. 2006 23:52

Sto zvířat je jak sama říkáš ska :) ... nebo tedy řikají, že hrají ska :D

btw: By mě také zajímalo, proč všici koncertují ve Vídni a ne třeba v Praze v Sazce, nejmodernější hale v Evropě :x ...
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka