Nejoblíbenější punkové skupiny...

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Musiqueda 31. 10. 2006 20:54

Teplej rum pil, ikdyž potom blib, myslel si, že je to znáámka punku :lol: . Super text, super videoklip. Visací zámek neposlouchám -> znám od nich jen tuhle písničku. Jinak já poslouchám: Good Charlotte, SUM 41, Blinkáče, My Chemical Romance, Clou, Plus Minus, Wohnouti, Vypsanou Fixu, trochu Totální nasazení, Wrata Wot Stodoli. Je toho víc, ale ty zahraniční většina neposuzuju za punk, ale to je jejich názor :) "/quote]

Fakt?? Tak tos vyjmenoval všechno co poslouchám já :shock: :D fakt :) teda až na clou, ty moc nemusim :) jinak fakt do jednoho :D

jinak rtěnku si samozřejmě nanáším rovnou na zuby, myslím, že je to známka punku a směju se jenom smutným věcem /ale Jardu Švece neznám :( / :D:D
Musiqueda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 31. 10. 2006 20:56

Divim se ze tu jeste nikdo nezminil punk nejpunkovitejsi - Sex Pistols...

EDIT: Fiha, ja uz jsem Nadsenec :nenapadne
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod johnnym 31. 10. 2006 21:12

Musiqueda píše:jinak rtěnku si samozřejmě nanáším rovnou na zuby, myslím, že je to známka punku a směju se jenom smutným věcem /ale Jardu Švece neznám :(//quote]
Co hořelo, to vyhulil, myslel si že je to známka punku :D

kdo nezná, jen ať pozná
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 31. 10. 2006 21:35

Nejoblibenejsi urcite Sum 41. A v zavesu se drzi Jaksi Taksi :)
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 31. 10. 2006 21:54

Dragonnx píše:Teplej rum pil, ikdyž potom blib, myslel si, že je to znáámka punku :lol: . Super text, super videoklip. Visací zámek neposlouchám -> znám od nich jen tuhle písničkup/quote]

Jsme na tom stejně... oni mají jednu písničku a postaví na ní jejich celou karieru :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 31. 10. 2006 21:59

Ale visaci rozhodne nejstojej jen na jedny pisnicce, jako spousta popiku... Visaci maj svoje odehrano... co treba Traktor, Cigara, Jako vzdycky a dalsi...

Zvlast kdyz Znamka Punku je z roku 2005, ale visaci vydali prvni desku v roce 1990...
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Musiqueda 31. 10. 2006 22:03

Jj..

a co Záviš? Znáte? :lol:
Musiqueda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 1. 11. 2006 00:00

Záviš? Jasně...ale naživo jsem je ještě neslyšel :( ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maty1976 1. 11. 2006 11:31

[quote="Ťuhýk"tAle visaci rozhodne nejstojej jen na jedny pisnicce, jako spousta popiku... Visaci maj svoje odehrano... co treba Traktor, Cigara, Jako vzdycky a dalsi...

Zvlast kdyz Znamka Punku je z roku 2005, ale visaci vydali prvni desku v roce 1990...[/quote]

Visáči vydali první desku v roce 1990, ale v 80.letech vydávali neoficiální kazety. Potom něco z toho vydali buď nově nahraný (především druhé album, část prvního) nebo později na archívním CD. Ale jejich alba cca po roce 1995 už neznám, i když třeba Známce punku uniknout nešlo.

Pozn.: Zmiňovaný Jarda Švec je bývalý člen legendární skupiny ŽENY a ještě několika dalších nepříliš známých kapel a kámoš Honzy Hauberta
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dragonnx 1. 11. 2006 15:54

For Musiqueda: Tak to je super, že takhle k sobě ladíme. A Wrata Wot Stodoli taky znáš :shock: ?? To je kámošova kapelka, tak to jí fakt málo lidí, ale jsou supa.

For Samuel Gordon: Tjn, hustý kapelky. Tak ňák díky SUM 41 poslouchám tenhle hudební styl a v polovině příštího ro(c) vydávaj album :arrow: http://www.ipunk.cz/clanek.php?id=3523
Už se na to móóć těším.

For Ťuhýk: Visáči maj fakt tradici, ale nic dalšího jsem od nich moc neposlouchal.

For All: Myslím, že jestli to takhle půjde dál, tak tady tu Známku punku dozpíváme až do konce :lol: :lol: . Přeplněnej autobus nechával vždycky ujet, kytky v jeho zahradě mohly volně bujet 8).
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 11. 2006 16:03

maty1976 zas tak podrobne je neznam. Jen jsem reagoval na to, ze tu nekdo rekl, ze Visaci maj postavenou karieru na jedny pisnicce, ktera jeste ke vsemu je rok, dva stara
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 1. 11. 2006 16:05

To jsem řekl já...

btw: Slyšeli jste od nich něco jiného? Já tedy ne...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 11. 2006 16:16

includes ja na nich dokonce jednou byl :) a mozna bych doma vyhrabal nejake cedecko nebo kazetu. Ale uz to neposloucham
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 1. 11. 2006 16:18

Já je taky teď červenci slyšel naživo a teda nic moc, kdyby nezahráli tu Známku punku, tak bylo publikum zcela chladné :lol: ... až tahle písnička je trochu rozdováděla jinak vlastně nepředvedli nic...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 1. 11. 2006 16:23

A kdo byl v publiku? Visaci uz maji holt neco za sebou a nedivim se, ze je mlady neznaj... i kdyz treba Traktor nebo Cigara by meli bejt v ucebnici pro mlade punkery :D
Ťuhýk
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka