Nejoblíbenější punkové skupiny...

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 6. 2007 15:03

Chapu, ale pokud je tohle vetsinovej koncept pro veskery punk uz nekolik desetileti, neni to tak trosku nuda?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 14. 6. 2007 19:40

Pokazdy se da neco obmenit, i z tohodle konceptu vychazeji ruzny kapely s odlisnou hudbou. A podle urciteho konceptu se ridi snad vsechny zanry, to bys musel rict ze sou vsechny zanry nuda.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 7. 8. 2007 17:40

Otazka na mistni pankace: co rikate na crust, potazmo d-beat?

ukazka (je to z koncertu, ale zvuk vybornej):

Disfear - Misanthropic Generation
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 9. 8. 2007 18:40

ten riff na zacatku jako bych odnekud znal, pak kdyz zacal rvat tak jsem to dal neposlouchal, dneska na to nejako nemam naladu :) jinak kamos cosi o tom rikal a pry to ma mit tak dve minuty maximalne?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 11. 8. 2007 17:14

Tak to neni pravidlo... jsou to vlastne takovy punkovy odrhovacky, ale s grindovou energii :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Biggi 24. 8. 2007 18:43

Tak já sem napíši kapely, které nehrajou čistej punk, ale do punku je můžu zařadit..
My Chemical Romance, Aiden, Green Day, AFI, Billy Talent, Blink 182 :D
Biggi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 25. 8. 2007 01:02

a Evu a Vaska radis zase do metalu a Morcata na uteku nekde mezi Jazz a techno vid?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod abuk 25. 8. 2007 10:57

zak biggi s těch kapel byl tak možná punkrock blink ale starý alba a green day to samý no prostě než začali bejt komerční......ale blink mám rád,AFI taky,Green Day už nemusim,i když nejsou špatný

MCR a billly talent nemusim už vůbec

no jinak cvo poslouchám já : něco se za punk ani nějak tak nedává považovat ale nevadí :wink:

takže goodnight nurse ty fakt doporučuju
anti-flag
sum41
the kinison taky super
offspring
takingback sunday
alkaline trio
pak blink 182 no pak tady mám v pc něco co si poslechnu občas
abuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Biggi 25. 8. 2007 11:37

suk: No tak jsem napsala prostě pár kapel a uvedla jsem, že nehrajou čistej punk, ale prostě někdo z nich hraje punk rock apod. Nemusíš se do mě hned navážet :roll:.
Biggi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eRiper 25. 8. 2007 13:24

The Offspring. Je to sice punk-rock ale to neva. Vždycky byli skvělí a skvělí i zůstanou.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod K1LL 25. 8. 2007 14:57

Biggi píše:Tak já sem napíši kapely, které nehrajou čistej punk, ale do punku je můžu zařadit..
My Chemical Romance, Aiden, Green Day, AFI, Billy Talent, Blink 182 :D /quote]

prosimtě, a kde je ten punk? marně ho mezi zmíněnými hledám, AFI dříve nehráli špatně, teď je z nich komerční pop rocková nudná břečka
a ty MCR beru pouze jako velmi špatný vtip, slyšelas někdy o kapelách jako Sex Pistols, Ramones, Sham 69, Cockney Rejects? pokud ano, víš, co je to punk
nechci tě nijak urazit, ale spletla sis sekci, s popem musíš o dvě patra výš
Aces High
K1LL
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Biggi 25. 8. 2007 15:24

Ach bože, to aby se tady člověk bál něco říct.. fakt.. :roll:
No tak jsem to s tím výběrem "přehnala", ale rozhodně tyhle kapely neřadím mezi pop. Já v některých písničkách punk slyším a tohle je prostě můj názor...
A Sex Pistols, Ramones,.. atd. jsem slyšela, to se neboj..
Biggi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod K1LL 25. 8. 2007 15:35

Biggi: nemyslel jsem to vůči tobě nijak špatně, ale na označování "punk" jsem dost háklivý, samozřejmě jen v případě, pokud se o punk nejedná, dnes jsou v módě nagelovaní blbečci, kteří vezmou do ruky kytaru, začnou do ní řezat, a hned se označují za pankáče, a to mi pije krev, protože, jak už jsem tu psal dříve, brojí de facto proti všem zásadám a základům punku - "pohrdání" komercí a penězi...
takže asi tak
Aces High
K1LL
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Biggi 25. 8. 2007 16:42

K1LL: Já to chápu, jen jsem nečekala, že se tolik lidí do mě hned začne "navážet". Vím, jaký to je, když se někam řadí to co nemá.. Ale v rychlosti jsem napsala kapely, které mám ráda a u kterých jsem aspoň někdy slyšela něco, co podle mě punk je.
Ale já vím, co je to "pravej" punk..
Potkalo mě štěstí, řeklo UHNI a šlo dál.
Biggi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 26. 8. 2007 21:17

Ty popsany kapely jsou posledni dobou oznacovany jako punk-rock, ale s cistokrevnym punkem opravdu nemaji moc spolecneho. Spis takovej tvrdsi pop. Ale zas bych rekl ze takovyhodle "punk-rocku" uz je tolik, ze se da oznacovat jako punk-rock a to o cem mluvi treba K1LL by melo dostat novej nazev :-D Nebo tomu rikat proste punk, ono se to tomu hodne casto hodne podoba.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka