Nejoblíbenější punkové skupiny...

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Adam999 9. 6. 2007 20:15

z punku posloucham vypsanou fixu, ine kafe a visaci zamek, ale rock je stejně lepši
Adam999
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 9. 6. 2007 20:36

Podle mě je nejlepší soundtracková hudba (John Williams, Hans Zimmer, Harry Gregson-Williams, Patrick Doyle apod.), protože jsou skladby komplikovaný a hrát to nemůže každý dřevo, který když je uplně levý, tak řekne, že je to novej hudební směr. Prostě hudba jak má bejt :D :D :D
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 9. 6. 2007 21:11

no tak punk je prave o tom, ze ho muze hrat kazdy, ze to neni jen pro par vyvolenych... to se mi na tom libi :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 10. 6. 2007 14:28

Tuhyk: Tak to nesouhlasim, i punkova kapela by podle me mela umet hrat a zpivat ;-) Proto zadnou kapelu nemam :lol:
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 6. 2007 14:40

No jasne. Kdyz to neumis, tak to za nic nestoji. Ale jde o to, ze muzes :wink: Nebo myslis ze treba takovy Sex Pistols umeli nejak moc hrat?
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 10. 6. 2007 16:03

No, pokud jde o to, "že můžeš", tak so se můžeš i naučit pořádně hrát na nějakej klasickej hudební nástroj, tak to bych nebral jako argument. :hm
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 10. 6. 2007 16:20

Kdyz to neumim, muzu hrat jakejkoliv styl a nebude to za moc stat :hm

Ale vnimam oproti jinym stylum rozdil, ze punk tolik nezavisi na tom, jak dobre umim nebo neumim hrat a zpivat. Resp., kapela, ktera perfektne zvlada nastroje a zpevak ma skvelej hlas nemusi byt dobra a naopak.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 6. 2007 16:22

Ale tak ne kazdymu je z hury dano a ne kazdy se rodi s talentem pro hudbu (stejne jako pro cokoliv jineho). Je jasne, ze bez talentu nemuzes delat treba vaznou hudbu, ale prave ja vidim podstatu punku v tom, ze i kdyz nejses hudebni genius tak muzes vzit kytaru a hrat treba s kamaradama. Ze to proste neni uzavrena scena pro par vyvolenych, talentovanych, pripadne bohatych jedincu.
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 10. 6. 2007 16:41

[quote="Ťuhýk"tmuzes vzit kytaru a hrat treba s kamaradama[/quote]
To z toho ale bude spíš folk, než punk :wink:
Darth Stewe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 6. 2007 17:03

dobre tak muzes vzit elektrickou kytaru (pripadne dalsi nastroje) a hrat treba s kamaradama :-D
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 10. 6. 2007 17:29

punk hrajou prave ty co prilis moc neumej, nekdo tim chce rozhlasit svoje nazory (coz se mi zda byl treba priklad Sex pistols atd.. ), nekdo tim zacina (hodne kapel zaclo na hardcore punku kdy hrali akord a do mikrofonu rvali bleeeeee) a casem se to nauci(osobne se mi nezdaj takovy co se deset let jenom ucej hrat a pak teprve zalozej skupinu a jdou vydelavat... ) a pak se najde par takovejch ktery to proste bavi, ktery si chtej uzit chvilku slavy pred dvacetihlavym publikem (kamaradi) a hrajou protoze je to proste *****
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 6. 2007 17:34

Presne tak, punk prece neni zadny umeni, je to o ty srande :)
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 10. 6. 2007 20:35

Kdyz uz jsme u toho, jsou nekdy punkovy texty o necem jinym nez o rebelii, anarchismu a postojich typu "jsme vsichni jen loutky" ?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 10. 6. 2007 20:45

Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod lu.kas 13. 6. 2007 14:27

hot_spot: Ale texty prave o tom co pises mi prijdou vazne a ne kazdy umi napsat kvalitni text s myslenkou.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka