Nejoblíbenější punkové skupiny...

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 7. 1. 2007 21:48

kurcatovium: Ty kapelky, co jsi napsal, neznám ... ukaž nějakou tvorbu :wink: ...

Jinak, já Green Day poslouchám už dost dlouho, ještě vlastně než se nějak prosadili :) ... sice vidim dnes tu komerci :x ... ale jako skupina se mi líběj :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kurcatovium 7. 1. 2007 22:45

includes píše:kurcatovium: Ty kapelky, co jsi napsal, neznám ... ukaž nějakou tvorbu :wink: ..../quote]

to bude asi problém, bo to jsou opravdu regionální kapelky...
no, END je v klidu, maj toho mrtě na: http://www.existencenovedoby.com
Lampa má něco nahrané, ale na webu nic :(
a Promítací kabina je kapitola sama pro sebe ;) jednou se mi dokonce podařilo najít jejich web ;), ale pochybuju, že tam je něco na stažení...
kurcatovium
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 7. 1. 2007 23:11

No tak asi nic no :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 8. 1. 2007 16:51

Na Sum 41 mi tady nikdo slapat nebude :twisted: Punkaci v hrobech at se klidne obraci. Hudbu delaji dobrou, tak o co jde? A je jedno, jestli je to pop punk, punk rock nebo punk... A jinak - ktere kapely dnes nejsou aspon trochu komercni? :?
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kurcatovium 8. 1. 2007 20:01

Samuel Gordon píše:A jinak - ktere kapely dnes nejsou aspon trochu komercni? :?

z těch co vidíš v televizi?? :D tam toho bude setsakra málo... ale jinak na regionální scéně si vyloženě libuju...
co třeba naše banda? ;) my teda fakt komerční nejsme! komerce = fuj!
kurcatovium
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dragonnx 8. 1. 2007 20:46

Lidi, proč se tady hádáte?? Musíte se hádat i tam, kde jsme všichni na "jedný vlně"?? Pro mě jsou Blink 182, SUM 41 a jiné kapely jsou odnože punku, ale pořád je to pro mě punk, sice jeho odnož, ale je. Kapely, které tu uvádí kurcatovium, neznám. Ale třeba některé písničky např. od Totálního nasazení nejsou špatné. Já jsem spíš posluchač neopunku. Je mi jedno jestli je kapela komerční nebo ne, hlavně, že se to dá poslouchat.

Lidi, pleas, nehádejte se. K čemu vám to pomůže?!
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Musiqueda 8. 1. 2007 21:43

Peace.
Musiqueda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kurcatovium 8. 1. 2007 21:43

Dragonnx píše:Lidi, proč se tady hádáte?? Musíte se hádat i tam, kde jsme všichni na "jedný vlně"?? Pro mě jsou Blink 182, SUM 41 a jiné kapely jsou odnože punku, ale pořád je to pro mě punk, sice jeho odnož, ale je. Kapely, které tu uvádí kurcatovium, neznám. Ale třeba některé písničky např. od Totálního nasazení nejsou špatné. Já jsem spíš posluchač neopunku. Je mi jedno jestli je kapela komerční nebo ne, hlavně, že se to dá poslouchat.

Lidi, pleas, nehádejte se. K čemu vám to pomůže?!s/quote]

já se nehádám... jen upozorňuju na to, že moderní americké kapely už nejsou tak úplně punk... spoustě lidí to ale vyhovuje, mně ne
kurcatovium
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dragonnx 9. 1. 2007 10:35

For kurcatovium: Pravda, ale alespoň trochu to punk jsou. Teda podle mě.

For Musiqueda: Jo, jo ... svatá pravda 8) .
Dragonnx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 9. 1. 2007 14:41

Vzdyt se tady nikdo nehada - pohoda :) A jinak - mne je to vlastne taky jedno, jestli je kapela komercni nebo ne, jak uz jsem rikal - pokud delaji dobrou hudbu.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vizitix 9. 1. 2007 19:26

Hele a co taková Nirvana??? Nejsem si teda jistej že je to přímo punk ale....
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 9. 1. 2007 19:41

Nirvana je grunge...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Dragonnx 9. 1. 2007 20:07

Ťuhýk"tNirvana je grunge...[/quote]

Někde jsem četl nebo slyšel, že grunge je kombinací rocku, metalu i punku.

kquote="Samuel Gordon píše:
A jinak - mne je to vlastne taky jedno, jestli je kapela komercni nebo ne, jak uz jsem rikal - pokud delaji dobrou hudbu.

Moje řeč :) .
Dragonnx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 9. 1. 2007 20:59

Grunge? To slysim snad poprve :nenapadne
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 9. 1. 2007 21:45

Samuel Gordon: podivej se na kapely ze Seattlu ze zacatku devadesatejch let: Nirvana, Alice in Chains, Pear Jam...
Podivej se na film Singles, ten se odehrava v Seattlu v ty dobe, dokonce se na nem podileli i nektery grungeovi muzikanti
http://www.csfd.cz/film/15519-singles-mladi-singles/
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka