elektro breakbeat

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ghostwriter 26. 10. 2006 18:31

Zdravim, potřeboval bych nějaký tipy na slušnej elektro-breakbeat. Stáhněte si prosím tuhle ukázku (cca 5 MB). Jde o nezávislou španělskou produkci, ale rád bych sehnal něco známějšího a komerčního. Pokud vám to tedy něco přípomíná, hoďte prosím názvy. O co mi jde hlavně, jsou rozličný elektro-system zvuky a rychlejší beaty (pozor, ne žádnej house). Úplně nejlepší by byly i nějaký chiptune efekty, tedy zvuky jako z 8bitových počítačů, ale to asi nic takovýho neexistuje. Díky moc!
Jak se vodí beznohý a bezruký dítě na procházku?
- Driblingem. (Jako míč)

Víte proč si blondýnka při sprchování zpívá?
- Aby věděla, který si má umýt pysky!
Ghostwriter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 1. 11. 2006 16:53

chiptune hjeh no to nevim ale určitě jukni na philip TBC nebo jak se to píše. na jeho webu sou i dobrý downloady. začátky se občas zdaj bejt jako klasický DNB "sra*ky" ale určitý docela dlouhý pasáže sou tak hustý že se z toho ani nepose*eš :twisted: to samý jukni na Mystifa ale ten už je slabší.... Paul_B, Andy_C a Philip TBC sou podle mě na elektro breakbeat nejlepší borci. ale moc hustýho toho neudělali, musíš to probrat. a bacha na jejich remixy - to je běs když tam do toho mele nějakej hnědočech nebo afričan ve snaze rapovat. :pozor2

btw ten odkaz od tebe je humus. nemá to ani hlavu ani patu. to výše jmenovaní borci uměj mazečky a ještě kevšemu slušně rytmický a propracovaný. ale to už je otázka vkusu.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ghostwriter 11. 11. 2006 19:28

Dík za tipy, hned prověřim.

Proč by to měl bejt humus? Já shánim něco hodně chaotickýho, takže to nemusí mít ani hlavu ani patu ;)
Jak se vodí beznohý a bezruký dítě na procházku?
- Driblingem. (Jako míč)

Víte proč si blondýnka při sprchování zpívá?
- Aby věděla, který si má umýt pysky!
Ghostwriter
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 19. 11. 2006 12:46

tak vysloveně chaoz nevim kde hledat :-D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec