Extrémně emotivní hudba

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 9. 2006 00:46

Pod výše zmíněné Air bych se asi osobně podepsal i já. Ale emotivně na mě působí celkem dost věcí - v oblibě mám kupř. 4 Hero, Moby, Zero 7. Zapůsobily na mě dost některé tracky od Orbital (někde bych dal dohromady podrobnější výpis) a hromada dalšího.
Spousta písní či celých alb ve mě vyvolávají emoce třeba jen proto, že je mám spojené s vlastními zážitky, na které vzpomínám. A musím se přiznat, že jsem na tohle vážně dost měkota. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod ewing 7. 9. 2006 03:15

inak este mam rad take zborove pesnicky, proste kde spieva viacero ludi naraz to iste. z toho ide energia alebo co, vzdy ma to hecne... ;)

Queen - Let me live
Eurhytmics - Sisters I'm doing it for themselves
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod crashpc 17. 9. 2006 10:44

pro mě:

smích navozující:
Dvořákovy věci a vůbec veškerá opera

dobrej pocit:
Enigma , i remix

Nuda a únava: starý Buty

energie, moc, vražedná nálada:
Phillip TBC, Mystif a další většinou jde o dobře rytmickej a melodickej RnB nebo breakbeat. nejde ale o to že na tu skladbu použijou všechny nástroje co najdou. je to fakt "pochopitelná hudba...."


Smích nebo strašná síla :-D :
Ektomorf, Krabathor - prostě mazec metal. ale taky poměrně melodickej...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ParizaK 27. 9. 2006 12:53

Fear Facotory - Dead Bodies NAJ PESNICKA MEtalu fakt prste pecka na entu naj pesnicka z metalo co som kedy pocul
Este mam rad Manowar - Brothers of Metal
ParizaK odporuca:D !!!!!!!
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
listening to disco music will make u a fucking idiot... also techno...
ParizaK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KeyLuke 1. 10. 2006 21:56

Mě vždycky dokáže povzbudit Marpo - Neporazitelný. Jinak velmi emotivní skladba je Moby - Extreme Ways a vůbec Moby,pak taky Placebo a Björk - I've seen it all.
KeyLuke
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mawe47 2. 10. 2006 08:02

me vzdycky doda energii uvodni pisnicka ze soundtracku K-PAX grand centrala nektere veci od Sarah Brightman
jinak mam takovou kolekci water, earth, air, fire elemetns a to je zase takove prijemne, uklidnujici (ne uplne vsechno)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 2. 10. 2006 20:21

Finska kapela Sentenced. Jejich posledni deska se jmenuje Funeral Album a poslechnete si desatou skladbu Lower the Flags. To jsou emoce...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 1. 5. 2010 22:56

Čaute, teda já nemám nic proti Smetanovi nebo Dvořákovi, u Novosvětské jsem brečel, když mi bylo 20, nicméně výborná je Rusalka, ale až objevíte Janáčka, nebudete chtít poslouchat nic jiného. Nejlepší opera na světě její Pastorkyňa : extra super provedení, nejlepší orechestr, nejlepší zpěvačka, nejlepší dirigent - Kubelík: šílenější scénu jsem neviděl.
http://www.youtube.com/watch?v=KiC7gJHL ... xQ7XheLl90
Ta paní se rozhoduje, zda zabije nemanželské miminko své pěstounky, kterou má miluje na devše, aby ji uchránila před veřejnou hanbou. Zpěv je fantastický, ale hudba je extrémní.
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 1. 5. 2010 23:14

Asi se budu opakovat, ale mnoho nálad je obsaženo v albu Ghosts I-IV od Nine inch nails. Vesmě jsem do tmavší nálady, ale řekl bych, že je tam toho hodně.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bukvoun 1. 5. 2010 23:17

Díky za tip, trente. Podívám se na to. Ty dáváš zajímavý tipy. :-)
bukvoun
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 1. 5. 2010 23:26

Jo jo, já jsem celej zajímavej. Občas se dívím sám sobě. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 2. 5. 2010 06:59

No Bukvoune bylo by toho tady mraky, záleží na náladě a použití: Klasika, Folklor a Folk, Jazz a Šansony...na Relax a proti Depkám, k domácím pracem, Romantika a tak. No ozvi se mi na SZ dáme řeč. K mým Mílaškům třeba patří: špánia kytarová klasika, neworlíns a warszaw jazz, folklor od And - kečuánci, Mexico a Karibik, Skotsko a Irsko, Karpaty, Carpati a Balkán...např. Panova flétna Richarda Bella nebo Zamphíra,...z Klasiky : Bach, Haendl, Haydn, Vivaldi, i Rusáci a naši Borci...dle tý nálady, že. STarec Marcel od Zvonu. Občas i ten soft ,,beat,,.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 3. 5. 2010 17:12

Bohemian Rhapsody i za mě :)

a poslední dobou úplně nejúžasnější Third Stone From The Sun od Jimiho Hendrixe
ten text, ta psychodelika, ta nekonečná hloubka, ou jé
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 5. 2010 19:01

Od Hendrixe hlavně All along the watchtower...

Jinak jako hodně emotivní mi přijde většina skladeb od Two Steps from Hell, třeba Heart of Courage
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 3. 5. 2010 20:39

Pearl Jam - Black
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků