Jaký máte mp3 přehrávač? mp3 přehrávač vs. mobilní telefon

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 25. 12. 2008 15:54

ja mam ted iPod shuffle... zvuk z toho je takovej nejakej suchej, ale neni to tak hrozny - pokud k tomu pripojim svoje sluchatka.. ty co k tomu dodavali to je des bes - zrovna moc basu ne, vejsky takovy blee, rozplacly... nevim jak to rict...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 29. 12. 2008 18:55

ja mam tedko Soula U800 a hraje rozhodně líp a hlasitěj než N72...v kombinaci s CX300 super stroj ;-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 30. 12. 2008 20:24

DC20 píše:Ale kdeže... ja vás čítam, len už toľko neprispievam :nenapadne

velká škoda, velká škoda. Měl bys oprášit svoje prsty a začít zase psát:)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
Čtenář

Odeslat příspěvekod premo2 31. 12. 2008 03:05

Já mám pár dnů Nokii N95 8GB + Sennheiser MX560 a můžu říct že ta Nokia má perfektní zvuk.
Honor 20 Pro - Android 9
premo2
Čtenář

Odeslat příspěvekod Anonymous 31. 12. 2008 10:31

A to jsi zjistil na kterých sluchátkách?
Anonymous

Odeslat příspěvekod jannnn 31. 12. 2008 15:11

Já nevim jestli sem to tu uz nekde psal, ale mam iPod nano 2nd gen., 8GB. A pak E66 s 2GB kartou.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod krmitch 1. 1. 2009 12:30

Já používám Cowon iAudio A2 30GB a k tomu Sennheiser PX100, zvuk skvělej, ale je to krabice docela velká a hmotnost přes 300g taky nic moc, takže spíš na cesty. Stejný sluchátka spolu s Nokií N85 jako druhá volba pro běžný nošení, je to rozdíl, ale po troše štelování a s dávkou shovívavosti to jde...
inside imaging
krmitch
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 4. 1. 2009 13:03

Jersey II. píše:A to jsi zjistil na kterých sluchátkách?

na integrovanem chrepraku :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 1. 2009 14:45

Nedávno mě mojí blbostí opustil Creative ZEN 8 GB, takže mám teď provizorně Sandisk Sansa 2 GB. Sluchátka tak akorát pro moje použití - t.j. poslech v dopravních prostředcích.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 4. 1. 2009 15:37

Slonik: a byl si s ním spokojen? Co jsem četla reakce na Czechcomputeru, tak půlka kladná, půlka negativní.. Chci si pořídit nový, protože můj plastoví Panasonic už je tak zničený, že netuším, jak může ještě fungovat :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 1. 2009 15:58

Byl jsem s ním velmi spokojen. Vlastně jediné co bych mu vytknul je, že neuměl nahrávat z rádia a že do vnitřní paměti se nedá přistupovat jako Mass storage, ale "pouze" jako k Music Device. Jo a za ten rok a půl co jsem ho měl se mi asi 2x kousnul a musel jsem použít špendlík a resetovat (ale to se tu a tam stane u každého soudobého zařízení). Přehrávání hudby velmi dobré, možnosti přehrávání filmů také výborné, skvěle citlivý mikrofon pro použití coby diktafon, výborná výdrž baterky, napájení z USB, standardizovaný kablík mini USB. Abychom si rozuměli - je to tenhle: http://www.alza.cz/multimedialni-prehra ... d82012.htm

To že mě opustil znamená, že jsem ho zapomněl v hospodě .... bohužel v ní nejsem stálým hostem, takže se už nenašel :-(
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 4. 1. 2009 19:26

Slonik: ano ten jsem myslela ;-) to přítelovi vypadl MP3 přehrávač z kapsy a nevšiml si toho (při odchodu z hospody zakopl docela drsně o schod :-/) ale byl starý, ale taky na SD karty..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 4. 1. 2009 20:45

Slonik: Takovéhoto zařízení je velká škoda. V Computeru byly testy a Creative ZEN se umisťoval vždy hodně vysoko. Také jsem nad něčím podobným přemýšlel, na cesty, ale nakonec jsem usoudil, že mi stačí jen mp3ka. Mám už starší Creative MuVo TX 512MB, dovezenou z Anglie, nevejde se na to nic moc, tak k tomu používám i Nokii 6230i s 1GB kartou. Nepotřebuji kolik GB místa, vždy mám rozposlouchaných pár CD, kderé střídám a kombinuji. V pátek by měly být Koss Porta Pro, tak to potom bude teprve poslech :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod premo2 5. 1. 2009 01:58

Jersey II.>Sennheiser MX560
Honor 20 Pro - Android 9
premo2
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 1. 2009 12:21

No já uvažuji buď o tomhle (ve verzi 16 GB) a nebo o iPod Touch 16 GB nebo 32 GB. Ten je ovšem docela drahý, velký a asi bude i trochu "cimprlich" na zacházení. MP3 přehrávač chci nosit převážně v kapse, jinak pro mě ztrácí nejméně 50% "půvabu" ...
Slonik
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka