Jaký máte mp3 přehrávač? mp3 přehrávač vs. mobilní telefon

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 5. 1. 2009 12:32

iPod? nedoporucuju ;) nutnost pouzit iTunes nebo jinej soft (de to teda i ve winampu), na <-> ovladani (musis to mit proste v ruce) a mozna bych si jeste neco dalsiho vymyslel... jo- je to od apple :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 1. 2009 13:51

Čili se to umí chovat jako Music Device nebo je to ještě něco proprietálnějšího?

Ovládání mi úplně na pikaču nepřipadá - jedna kamarádka ho měla na Silvestru a používali jsme ho jako jeden z častých zdrojů hudby; zvyknul jsem si celkem rychle. Jediné co mi vadilo, bylo ne zcela domyšlené prohlížení fotek (iPod Touch nerozezná fotku portrait/landscape a automatické otáčení fotek/filmů pomocí gyroskopu se nedá vypnout :-(

Pokud je pro používání nutné mít iTunes, tak jdu od toho - tenhle bullshit mi do kompu nesmí. Stačilo mi jakou paseku mi udělal "veleprodukt" Safari 8-S :grr: :-\
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 5. 1. 2009 15:26

iTunes je oficialne potreba, ano ;)
umi to sice UMS ale pak je to akorat silne predrazenej flashdisk...

ale umi s tim trosku winamp, existuje floola ktera mi treba nefungovala vubec a mimo taskmgr nesla nijak vypnout.... na zive vysel tak pred mesicem clanek co misto iTunes...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 11. 1. 2009 11:42

momentálně nic
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 1. 2009 12:21

ja mam misto iTunes (hruuza) programek SharePod a super. Naprosto jednoduchy a logicky, malicky, freeware. Proste si vyberes slozku, das nahrat a je to. Takze zadny picovani s id3 tagama, prehledny zobrazeni toho co mas v ipodu, intuitivni a jasny ovladani.

Obrázek
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 11. 1. 2009 12:56

a last.fm ?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 1. 2009 13:07

bylo na me? jestli jo, tak last.fm mi prijde jako kravina, takze se o to ani nezajimam a tak nevim :)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 18. 1. 2009 00:36

Momentálně jedu na Creative ZEN 8GB. V podstatě nemám nic, co bych mu vytknul.
Slawall
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darktemptation 22. 4. 2009 14:53

já mám Emgeton E5cult 1GB či jak se to jmenuje(dnes ale používaný jako flashka, protože při přehrávání se vypíná-nějaký problém s HW, nechtěli to opravit :-( ), teď používám SE w810i se 4GB kartou.
So close no matter how far,Music couldn't be much more form the Heart..
darktemptation
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 22. 4. 2009 17:15

jannnn píše:bylo na me? jestli jo, tak last.fm mi prijde jako kravina, takze se o to ani nezajimam a tak nevim :)

Správně ty kluku :nenapadne
Jinak já jsem pro iTunes a podobné věci. Aspoň pak není v hudbě bordel.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 22. 4. 2009 18:09

Bordel v hudbe nemam a to nemam ani iTunes. A prijde mi, ze zrovna iTunes ten bordel dela. Ty nicnerikajici nazvy souboru v nicnerikajic pojmenovanych slozkach jeste k tomu nelogicky rozhazenejch a informace jenom v jakymsi db-souboru bez oficialni dokumentace se vam bordel nezda?

Jannn: jestli je last.fm blbost nebo ne bych resil jinde, duvod proc to pouzivat jsem tam napsal vcelku jasne :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 22. 4. 2009 20:20

Já teda používám FunBeat EM750 8GB a je to HRŮŮŮŮŮZA! Šetřím na iPod nano 8GB...strašně mi vadí dotykovej displej. Proč chci iPoda? Stejně hudbu do přehrávače (a v PC přehrávám) přes iTunes no a taky mám jistotu, že mi pojede na domácím kině, v autorádiích atd., což se u té sra.čky čínskej říct nedá :-X
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 22. 4. 2009 20:24

A iPod ma zase dotykovy ovladani, pres bundu/tricko to ovladat taky nebudes... haha
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 22. 4. 2009 20:34

nano má dotykový ovládání? Kua, proč se nedělá 8gigovej Shuffle? :(
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 22. 4. 2009 20:42

Já mám jako hudební přehrávač iPhone a více méně mi vyhovuje, iTunes pro přenos hudby PC/iPhone mi nevadí (nevím přes co jiného bych syncovala kontakty, kalendář, nahrávala aplikace....).
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků