Jaký máte mp3 přehrávač? mp3 přehrávač vs. mobilní telefon

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vencos 7. 7. 2007 09:39

Jako primární mám Sansu E250+Porta pro+1GB MicroSD
Obrázek
Jako sekundární mám Nokii 6234+ ta samá karta+HS-23(standardní HF). Obrázek

Míval jsem ještě home made redukci+hpm-70, ale u redukce jsem utrhl konektor :oops: tak se musí sesmolit nová
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 7. 2007 06:48

Tady tenhle: http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=TEA-MP270-1GB
,ale dlouho jsem se mp3jkám bránil.Nějak mi nesedí ten formát zvuku.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilemikedotorg 12. 7. 2007 13:34

Nokia 6131 - 1GB & AD46 & Koss Porta Pro.Do budoucna ale spise vymenim AD46 za Nokia BH-500 :wink:

MMike 8)
mobilemikedotorg
Čtenář

Odeslat příspěvekod Head 20. 7. 2007 12:23

Apple iPod nano + Koss the plug
Yesterday is history, tomorrow a mystery, today is a gift, thats why it's called the present
Head
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 9. 8. 2007 19:19

Uvedeno tuhle dole. Jo...mobily se zvukem nemůžeou MP Playerům zatím vyrovnat.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Najja 9. 8. 2007 23:28

Já mám stále K750i, ale bez sluchátek :( ... Ale chystám se kupovat HPM-70 ;)
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 10. 8. 2007 00:11

Konečně jsem si svoji mp3 vyfotila i se sluchátkama (Philips SHE9600 - ty jediné mi nevypadávají z uší):
Obrázek
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOHA21 10. 8. 2007 09:02

Head píše:Apple iPod nano + Koss the plug
Zdar, ta Tvoje poslechová kombinace se mi jeví jako nejlepší, prošlo mi toho pod rukama i přes uši hodně, ale nic nehraje tak jako iPod a Koss. Já používám iPod mini (starší s HDD) a k tomu Koss Porta Pro, a je to supr 8)
NOHA21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 10. 8. 2007 15:57

iPod? ten bych nikdy nebral, pokud vim tak potrebuje zase nejakou xtra app., neumi USB Mass Storage, vsechno si uklada ve specialnim formatu, prejmenovava soubory. To jsou veci na ktery bych si nezvykl, vadily by mi. Ja teda jeste porad zadnej prehravac nemam (mimo myho nx6125) :oops:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOHA21 13. 8. 2007 08:47

jj, potřebuje iTunes (ale stejně je používám místo Winampu), USB mass storage náhodou umí (záleží na nastevení), a ano, je pravda, že převádí .mp3 na .m4a, a dokonce přejmenovává i soubory (ale ID tagy nechává, protože podle nich hudbu třídí). Tohle všechno je nic ve srovnání s tím, jak to hraje. Fakt nekecám. Kam se na to hrabou mobily, který jsou stejně primárně jen mobily, a flash mp3 přehrávače taky nic moc (alespoň ty, co jsem viděl - slyšel).

added: Ono je to jedno, stejně... Co si nahraješ do iPODu, tak zase smažeš, stejně jako z flashky. A pokud chceš něco přetáhnout, tak to tam nahraješ bez iTunes, jako by to byl přenosný disk :wink: Někomu to určitě vadí, já to beru jako minimální daň 8) 8)
NOHA21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod martin_o5 14. 8. 2007 18:48

Cowon D2 + Sennheiser PX100

Mám ho půl roku a pořád jsem si nezvykl na to jak dobře všechno zní :lol:
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 14. 8. 2007 18:51

NOHA21 píše:
Head píše:Apple iPod nano + Koss the plug
Zdar, ta Tvoje poslechová kombinace se mi jeví jako nejlepší,
Anonymous

Odeslat příspěvekod Pickun 15. 8. 2007 00:26

NOHA21 píše: Tohle všechno je nic ve srovnání s tím, jak to hraje. Fakt nekecám. Kam se na to hrabou mobily, který jsou stejně primárně jen mobily, a flash mp3 přehrávače taky nic moc (alespoň ty, co jsem viděl - slyšel).
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin_o5 15. 8. 2007 11:41

No tak iPod má určitě lepší výstupní převodník a zesilovač, takže má lepší zvuk, než jakýkoli mobil. Tím to ale končí. Jestli je Flashový nebo s HDD na zvuk nemá žádný vliv... Troufám si říct, že můj přehrávač ač je Flashový hraje lépe než iPod.
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOHA21 15. 8. 2007 12:03

martin_o5 píše:No tak iPod má určitě lepší výstupní převodník a zesilovač, takže má lepší zvuk, než jakýkoli mobil.j/quote]
Myslím, že díky tomu, že nejsou mobily dělány původně pro kvalitní poslech mp3, tak je to trochu ošizený právě na převodníku. Záleží ale taky na modelu, že. Až společnosti vytahají postupně z lidí nějakou tu korunu, tak pak možná začnou instalovat kvalitní převodníky... Co se týká iPODu, tak mi třeba přišlo, že starý Shuffle hrál o poznání hůře než Mini. Jako by to byl "měkčí" zdroj signálu. Taky záleží na výstupní impedanci přehrávače, a na impedanci sluchátek... Je to tak?

quote="Jersey II."]
NOHA21 píše:
Head píše:Apple iPod nano + Koss the plug
Zdar, ta Tvoje poslechová kombinace se mi jeví jako nejlepší,
NOHA21
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků