Na Letné léto je - Petr Kotvald

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kodl 18. 6. 2006 09:55

icicus: Diky

Takze jsem to shlednul. Muzika o nicem. Klip je delan tak, aby ho zakazali vysilat a o teto vykopavce se zase zacalo mluvit. nevim zda tam spolu opravdu su*ali Zverina s Vladkem (neznam je, vim jen ze to jsou nejaci teplousi z nektere z reality show), ale predpokladam, ze prave tyto"celebrity" se budou zasazovat o zakaz tohoto klipu, takze se zviditelni vsichni... A v Blesku a televiznich novinach budou mit "senzace"

BTW: Ta Osvaldova s transparentem tam mela jako zobrazovat, ze "laska je laska" bude zapomenuta a tohle bude ted hit? To asi ne... :oboze
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 6. 2006 10:24

Když už jsem to dlouhatánsky popotahoval, tak jsem si to i uložil na disk jako tokovou recesi. No, jsem zvědav, jak se k tomu které "zúčastněné celebrity" postaví.. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 6. 2006 16:22

Ten klip jsem viděl :)
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 6. 2006 17:15

Tak jsem se na to podival, kdyz tu o tom tak halasite. To melo bejt vtipny? Kotvald je starej trapak a zadnej radobyskandalni klip na tom nic nezmeni - tohle se muze libit leda tak detem pod 8, i kdyz vlastne asi pro ne je taky ta hudba urcena... Navic napady jsou taky vykradeny, treba "evoluce" Michaela Jacksona uz kolovala po netu asi pred 5 lety...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 18. 6. 2006 19:55

fildas píše:Ten klip jsem viděll/quote]


Já také a divil jsem se, kolik lidí si odvážil proti sobě "popudit" tím videoklipem :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 18. 6. 2006 20:41

tak jsem se na to juknul. A za co by mely byt zaloby? Videoklip je docela dobry, hudba hnus - coz jsem od Kotvalda cekal. Je jasne, ze chce, aby to nekoho pobourilo a mluvilo se o tom co nejvice. Ja tam teda nic tak zavadnyho neshledal. Jen jsem se zasmal u Dzeksna a Gottwalda.
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 18. 6. 2006 20:43

Slovy Williama Shakespeara - Mnoho povyku pro nic


Myslím, že si Kotvald humbuk v médiích zaplatil, aby byl zajímavý. :mrgreen: :potichu
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 22. 6. 2006 19:17

neviděl jsem, nezajímá mě to, ale co jsem o tom četl, jaktože tam taky nesouloží Kotvald s Hložkem... to je přece zásadní homosexuální duo 80.let
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků