Wanastowi Vjecy

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pazy 19. 7. 2007 17:40

Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 7. 2007 18:39

Tohle je vlastně taková one-man show :lol:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pazy 19. 7. 2007 22:31

:lol: No, vypadá to tak, nevím proč lidi nepíšou... :eh
Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 3. 8. 2007 07:19

Koukám, že diskuze od mojí poslední návštěvy moc neutekla :-) Ale musím říct, že Písnička "Otevřená zlomenina srdečního svalu" (nevím jak se jmenuje - tuhle frázi jsem si nějak zapamatoval) mi už v rádiích leze slušně krkem. Hrajou ji pořád dokola...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pazy 10. 8. 2007 21:20

No jasný, rádia ráda drtí to co boduje. Pravda už to ztrácí to prvotní kouzlo. Teď zase začíná "Velkej první letní den". :)
Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Weslo 11. 8. 2007 06:15

hm další kapela která hraje jako studenti gymnázia a jen z nedostatku konkurece se ocitla na výsluní - stejně jako lucie a jim podobné slátaniny
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 11. 8. 2007 09:15

weslo: Musím s tebou nesouhlasit. O tom, že není konkurence...to bych moc nepsal ;) v okruhu lidí, kteří tuto hudbu poslouchají je slušná konkurence, o to se neboj :)

Když už mluvíš o Lucii -> ta byla dobrá, než se začala medializovat ( bohužel je to ale "dnešní moda" ...už nikdy nebude tak dobrá, jak byla před několika lety.

Osobně se domnívám, že takto dopadne - bohužel - plno nadějných skupin. Jenže koukni se na to z druhé strany: Tyto skupiny většinou začínají hrát s malými finančními prostředky...no a když jsou dobří a nějaká produkční firma jim nabídne slušnej balík...ruku na srdce, kdo by v takovéhle situaci odmítl? A v tom je podle mě zakopanej pes.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 13. 8. 2007 13:49

No, já osobně Lucii i Wanastovky beru...a hlavně Kodym je k sežrání, myslete si, co chcete :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pazy 13. 8. 2007 22:02

Co dodat... ale nespapej ho, ať ještě může hrát! :tleskani :lol: :wink:
Pazy
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků