Wanastowi Vjecy

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pazy 5. 6. 2006 07:25

Pro fanoušky této kapely:

Skupina Wanastowi Vjecy chystá návrat na scénu !!! Duo Robert Kodym & P.B.CH. momentálně pracuje na nové desce, která by měla vyjít na podzim. Koncertní turné se plánuje na jaro 2007. Informaci potvrdil staronový bubeník Wanastowek Martin Vajgl. Zatím poslední počin skupiny je výběrové album "Ty nejlepší věci", které bilancuje období 1991 - 2000.

Kapelu proslavily hity jako: Tak mi to teda nandey, Sbírka zvadlejch růží, Lži, sex & prachy, Andělé či Kouzlo.

Kompletní diskografie skupiny:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Tak co, je tady nějaký fanda? :grin:
Naposledy upravil Pazy dne 24. 2. 2007 19:32, celkově upraveno 2
Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 5. 6. 2006 11:51

Ale to vis ze je! Jsem zvedavej co z nich vypadne. jak uz to tak byva, tak nejvic se mi libila jejich prvni deska. Ale priznam se, ze nejvic posloucham ten vyber...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pazy 5. 6. 2006 17:01

No paráda, konečně se někdo ozval !!! :D No, já si na každé desce něco našel a výběr už je jenom třešničkou na dortu. Rozhodně už nebudou příliš experimentovat s PC ("pazvuky") :lol: jako bylo na albu Hračky, takže to vidím na typickou Wanastowskou desku, kde budou kytarový vypalováky ... už se moc těším !!! :D :oboze
Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 5. 6. 2006 17:31

Taky doufam. Rikam ze nejlepsi jsou ty prvni. kdyz si tak predstavim koncert, pivko, pohoda...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pazy 5. 6. 2006 17:50

Jo jo, koncert :tleskani, na Wanastowkách jsem bohužel ještě nebyl, naposled tedy na LUCII (15 let TOUR - Dobrá kočzka která nemlsá) a užil si to :D Ty jsi byl na nějakém?
Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 5. 6. 2006 18:31

Nemyslím si, že by Wanastovky byly až tak bombastická kapela. Z každýho plechu se daly tak +- tři songy a zbytek tak nějak průměr... Dodnes si pamatuju, že v létě '93 když jsem slyšel "Sbírku", tak jsem myslel, že roztřísknu rádio... Prostě mi ji média naprosto zhnusily. Nicméně jsem zvědavej, co z nich vypadne. Jinak, nejlepší byla asi opravdu první deska (mám ji tu už 15 let)...
Jen mě mrzí, že jsem neslyšel tu P.B.CH. sólovku...
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pazy 5. 6. 2006 18:40

No, bombastická skupina ani na světě neexistuje !!! :lol: Wanastowky jsou originální skupina, která má prostě svůj typický styl a své příznivce.

P.B.CH. - jeho sólovka z mého pohledu nic moc, ale chytl se tenkrát singl "Nechci". :)
Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 5. 6. 2006 19:44

Jj, ten singl si pamatuju, ale nic jineho jsem neslyel, tak nemuzu soudit...
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pazy 5. 6. 2006 21:52

P.B.CH. je stejně nejlepší jako vokál ve Wanastovkách ! :lol:
Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pazy 24. 6. 2006 12:09

V dnešní MF Dnes je rozhovor s Robertem Kodymem !!!

Jinak celý článek naleznete na idnes.cz nebo na mém webu - viz www
Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pazy 18. 8. 2006 11:43

Tak je to tady, oficiální web Wanastowek naplno jede a už je tam dokonce ochutnávka prvního singlu !!! Nová píseň nese název „Otevřená zlomenina srdečního svalu“ – můžete si ji poslechnout v autorizované sekci. Jinak na desce, která dostala název „Torpédo“ se objeví i cover-verze od skupiny Jasná páka a bonus v podobě „Nahá“ – verze 2006. Celkem bude na desce 13 kousků a na trhu by se měla být 30.10.2006. :tleskani

více na http://www.wanastovky.cz
Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 8. 2006 17:02

„Nahá“ – verze 2006
Se dostali po delší době do reklamy, tak si řekli že se svezou na vlně slávy :-)
PS: Nemělo by se to menovat spíš Náha - verze eurotel?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod johnnym 19. 8. 2006 21:00

Ha! Kapela mého mládí. Sem zvědavej, s čím příjdou!
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pazy 20. 8. 2006 14:47

Wanasťáci přijdou se super deskou, to se můžeš spolehnout. :wink:
Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod johnnym 20. 8. 2006 17:37

Docela v to doufam. Rád bych slyšel, co dokážou a kde mají svá maxima.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Další stránka