Neznám název písničky

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod luboshh 23. 7. 2006 08:33

:D jak se jmenuje písnička z nejnovější reklamy na T-Mobile (prostě blíž) ?
luboshh
Čtenář

Odeslat příspěvekod radcol 23. 7. 2006 14:16

Prosím, poraďte mi, kdo zpívá písničku a pokud víte, tak i jak se ta písniška jmenuje. Zpívá se tam: "Marion(??) karty míchá, černý kotě v klíně má...". Tak nějak to tam je, s tím "Marion" jsem si není moc jistý. Děkuji moc.
radcol
Čtenář

Odeslat příspěvekod chlipnik 23. 7. 2006 16:28

2marz: Z ty futuramy by to měla bejt Cypress Hill, ale co přesně,to nevim, nepamatuju si to...

/nééé odvolávám, pustil sem si to znova, takhle psnička je taky na začátku Scary movie 4, tu chci taky, nevíte někdo?
Naposledy upravil chlipnik dne 12. 8. 2006 12:47, celkově upraveno 1
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 24. 7. 2006 00:52

lexxi: myslim ze bonaqua je sonique: i'am alive
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skara 24. 7. 2006 11:16

Nevíte co je toto za písničku byl bych vám moc vděčnej je to v tomto klipu http://www.youtube.com/watch?v=fQXUfy0MT88&search=nhl
Sk@ra
Skara
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 26. 7. 2006 12:32

Jak se jmenuje skupina a písnička, jak je to před a po reklamě?? Je tam vždycky ukázka na nějakej film (Jurský park, Letec ...). Mě to zní jako Beatles.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 7. 2006 14:07

Dragonnx píše:Jak se jmenuje skupina a písnička, jak je to před a po reklamě......Mě to zní jako Beatles.a/quote]

Beatles? Tak to jsi hodně mimo.....

Písnička se sestříhů na nově:
The Knack - My Sharona
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 26. 7. 2006 17:45

For S-Tony: Tak sorry, no :lol: .
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harmonica 28. 7. 2006 20:21

Poznate nekdo co je to za skladbu - http://www.sdh-ostruzinov.ic.cz/music.mp3 je to vystrihle z jednoho poradu, to kecani tam nepatri. Vim, ze to je strasne kratke, ale snad to nekdo pozna. Mam pocit, ze to je z nejakyho muzikalu, ale nevim.
harmonica
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 28. 7. 2006 21:03

Není to muzika z westernu sedum statečných?
Nebo jiného westernu.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harmonica 28. 7. 2006 22:19

S-Tony píše:Není to muzika z westernu sedum statečných?
Nebo jiného westernu.r/quote]

To podle me ne, moc westernove me to teda nezni. Ja myslim, ze to je nejakej muzikal, Jesus Christ mozna, nevim. Docela by to sedelo k Hair, ale ten film jsem videl a neni to tam. Nevim, stve me to...
harmonica
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 7. 2006 00:12

Muzikály jsem viděl skoro všechny a ani v jendom to nebylo.
Ne je to nějaké mexická kovbojka. Živě vidím jak tak ujíždějí kovbojové na koních a střílejí do vzduchu.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harmonica 29. 7. 2006 00:15

S-Tony píše:Muzikály jsem viděl skoro všechny a ani v jendom to nebylo.
Ne je to nějaké mexická kovbojka. Živě vidím jak tak ujíždějí kovbojové na koních a střílejí do vzduchu.
harmonica
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 7. 2006 00:19

A není to Bonanza? //spontání mylšenka, často pravdivá
Tak bonanza asi ne. Každopádně to znám a stylizoval bych to minimálně do filmu z období 50 až 60 léta. Muzikál to není. Spíš filmová hubda.
TO by chtělo si na to pozvat Derrena Browna.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harmonica 29. 7. 2006 00:28

S-Tony píše:A není to Bonanza? //spontání mylšenka, často pravdiváv/quote]

Hm, spis nee. Hodil jsem aji dotaz na jedno anglicky forum, ktery se na podobny problemy specializuje ;-) - http://www.lazyfrog.net/songboard/viewforum.php?f=3
EDIT: Kdyz nad tou kovbojkou tak uvazuju, tak mam skutecne pocit, ze vidim par chlapiku, zenoucich se na konich, ale je dost mozny, ze jsem to videl jako upoutavku na nejakej western, zvlaste na nove k tomu dycky daji nejakou jinou pisnicku.
harmonica
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků