Neznám název písničky

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod datelw 9. 11. 2008 14:27

To je přesně ono Díky :tleskani
datelw
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 9. 11. 2008 17:47

to co jsi napsal jsem zadal do googlu a uz jsem mel nazev.. priste i trosku snahy...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xeonikx 12. 11. 2008 19:21

http://www.youtube.com/watch?v=7XgQ9a-nd2w atc set me
http://www.youtube.com/watch?v=D-h_XLLoJHk sash! la primavera se mi podařilo najit šílený jak mě pokaždý dostane od koho to je, ale nemužu najit pisničku kde se zpiva : "pamosama paya ....
de ritmo de na noche ..... novy gooooooooooo " tak nějak nevi někdo pls
xeonikx
Návštěvník


Odeslat příspěvekod wojtisheek 13. 11. 2008 21:17

zdravim, chcu se zeptat, jestli nekdo z vas nevi nazev pisnicky z reklamy, je to upoutavka na film Posledni mise se Stevenem Seagalem, jede to na nove.. prosim diky za odpoved, staci jen nazev a intrepret, pisnicku si pak sezenu.. diky moc
wojtisheek
Čtenář

Odeslat příspěvekod gotti 15. 11. 2008 10:15

Ahoj.nevíte někdo co je tohle za písničku?

dal jsem odkaz na youtube:



http://www.youtube.com/watch?v=G2VRTZezwr4


Díky
gotti
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dedek.jr 15. 11. 2008 19:35

gotti: Pink - So What ;)
easy...
dedek.jr
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gotti 15. 11. 2008 20:02

Dík moc,udělal si mi radost ;-)
gotti
Návštěvník

Odeslat příspěvekod savage.lena 1. 12. 2008 08:11

Prosiiiiiiim neznáte někdo tenhle song :oboze je to docela známý,tanečnější,zpívá tam nějakej týpek anoma háááde-ko máááde,we minded,ko mááááde,ieee-ie-ie-ie-ie-......jsem už docela zoufalá,fakt už nevim jak to popsat,zkuste aspon tipnout budu ráda za každej tip i úplný kraviny :oboze :oboze :oboze
savage.lena
Čtenář

Odeslat příspěvekod jokel 1. 12. 2008 18:14

savage.lena píše:Prosiiiiiiim neznáte někdo tenhle song :oboze je to docela známý,tanečnější,zpívá tam nějakej týpek anoma háááde-ko máááde,we minded,ko mááááde,ieee-ie-ie-ie-ie-......jsem už docela zoufalá,fakt už nevim jak to popsat,zkuste aspon tipnout budu ráda za každej tip i úplný kraviny :oboze :oboze :oboze

Spieva to chlap?? asi enrique iglesias
(-:Život je ako cesta do kurína.- Krátka a zajebaná :-)
jokel
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod savage.lena 1. 12. 2008 19:19

jokel píše:
savage.lena píše:Prosiiiiiiim neznáte někdo tenhle song :oboze je to docela známý,tanečnější,zpívá tam nějakej týpek anoma háááde-ko máááde,we minded,ko mááááde,ieee-ie-ie-ie-ie-......jsem už docela zoufalá,fakt už nevim jak to popsat,zkuste aspon tipnout budu ráda za každej tip i úplný kraviny :oboze :oboze :oboze

Spieva to chlap?? asi enrique iglesias

zpívá to sice chlap ale spíš starší...jakoby italsky refrén nebo tak...na konci refrénu sténá nějaká ženská jakoby takový závan etnický hudby...tipuju že je to z let devadesátejch....a už si fakt nevim rady,hrajou to semtam v sobotu večer na kiss hády jestli někdo třeba neposlouchá...určitě to znáte!!!!!!chlap:anomaháááde,ko máááde,we minded,ko mááááde,ženská:ieee-ie-ie-ie-ie-......chlap:una case yama,una case ye,una case yama,una case ye ....a má takovej hlas podobnej např EIFFEL 65...přemýšlejte
savage.lena
Čtenář

Odeslat příspěvekod vizitix 6. 12. 2008 18:41

Hledám název písničky z filmu "Na plný plyn" .. krátký úryvek písničky tady http://www.youtube.com/watch?v=yWcrwCer2Mw v 5:12.. neví někdo? Nedávno běžel ten film v televizi.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 6. 12. 2008 22:21

Tak název už vim.. je to Archive - Le Man.. jeno mse to nedá nidke free stáhnout.. samí i-legálně atd to jo, ale jinak nee...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macman_mac 7. 12. 2008 20:46

za boha si nemuzu vzpomenout na nazev pisnicky ale videoklip si vybavim komplet cely..ve videoklipu je male decko co si koupi na zacatku model cerveneho letadla a pres tyden to sklada u televezize ve ktere je hitparada a v ni zpivaji typci kteri jsou celi stribrni a kazdym dnem postoupi v hitparade...posledni den je letadlo hotove a v televizi hraje jenom pisnicka bez tech chlapu ti se pak setkaji s tim klukem a hazou si to letadlo.....

vim ze to ode me zni jako od debila ale uz nemuzu spat kdyz si nevzpomenu na nazev ani na melodii te pisnicky..pisnicka je ve stylu disco, pop, tuc tuc...je to z 90" let

dik moc kdo bude vedet
macman_mac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod savage.lena 10. 12. 2008 13:56

macman_mac píše:za boha si nemuzu vzpomenout na nazev pisnicky ale videoklip si vybavim komplet cely..ve videoklipu je male decko co si koupi na zacatku model cerveneho letadla a pres tyden to sklada u televezize ve ktere je hitparada a v ni zpivaji typci kteri jsou celi stribrni a kazdym dnem postoupi v hitparade...posledni den je letadlo hotove a v televizi hraje jenom pisnicka bez tech chlapu ti se pak setkaji s tim klukem a hazou si to letadlo.....

vim ze to ode me zni jako od debila ale uz nemuzu spat kdyz si nevzpomenu na nazev ani na melodii te pisnicky..pisnicka je ve stylu disco, pop, tuc tuc...je to z 90" let

dik moc kdo bude vedet
hele upřímně-hlavně že víš dopodrobna jakej máš Pc(viz tvůj podpis)Ty chytrolíne...hele takhle jak to popisuješ vzpoměla jsem si na nevim proč Eiffel 65,ti měli taky klip s malým děckem ale je to už hodně dávno...
savage.lena
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků