Neznám název písničky

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lukasoj 10. 9. 2007 09:44

http://www.youtube.com/watch?v=NhEVlP87aH8 začíná to 1:13 a hledám to už asi rok :( THX :)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod iwigirl 11. 9. 2007 02:46

0mira píše:to iwigirl: a jak se to jmenuje?

soundtrack k filmu Black Hawk Down :-)
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod qidak 11. 9. 2007 07:08

nepoznate niekto prosim pesnicku z reklamy na csob ? je to taky francuzky hip hop. spodky su z inej starsej pesnicky
qidak
Čtenář

Odeslat příspěvekod Rop 12. 9. 2007 13:39

Mno když už toto forum tu máte ... tak proč se nezaptat ... pamatujete si seriál Jets - život na hraně (JETS - Leben am Limit)? Tak ten měl úvodní znělku ... a tu já scháním ... to je oříšek ... co? :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Návštěvník

Odeslat příspěvekod petrusek 14. 9. 2007 15:39

Nevite prosim nekdo co je to zac v zaverecnych titulkach ve filmu "Rozpuštěný a vypuštěný"?
petrusek
Čtenář

Odeslat příspěvekod krtek.cz 14. 9. 2007 17:07

zdravim, potreboval bych vedet nazev skladby je to vystrihle z nejakeho mixu je tam mix nekolika rockovych skladeb a ja bych potreboval nazev tady teto

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/568 ... .77KB.html

Predem moc diky
krtek.cz
Čtenář

Odeslat příspěvekod 0mira 14. 9. 2007 18:22

To Krtek.cz: artist : Bon Jovi - album : Slippery when Wet - year 1986 - track : Livin' On A Prayer :tleskani pěkná
0mira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod krtek.cz 14. 9. 2007 18:44

0mira píše:To Krtek.cz: artist : Bon Jovi - album : Slippery when Wet - year 1986 - track : Livin' On A Prayer :tleskani pěknák/quote]

moc diky :tleskani
krtek.cz
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 9. 2007 21:40

petrusek píše:Nevite prosim nekdo co je to zac v zaverecnych titulkach ve filmu "[b]Rozpuštěný a vypuštěnýt/b]"?

na konci závěrečných titulků bývá vypsaná i hudba v tom filmu, když to budeš pečlivě sledovat, možná ju tam objevíš...

Já už sem si tak sehnal minimálně jednou 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod krtek.cz 16. 9. 2007 22:06

MarkFX píše:
petrusek píše:Nevite prosim nekdo co je to zac v zaverecnych titulkach ve filmu "[b]Rozpuštěný a vypuštěnýt/b]"?

na konci závěrečných titulků bývá vypsaná i hudba v tom filmu, když to budeš pečlivě sledovat, možná ju tam objevíš...

Já už sem si tak sehnal minimálně jednou 8)C/quote]

jj mas pravdu taky uz sem to tak dvakrat udelal a na skladbu sem narazil
krtek.cz
Čtenář

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 16. 9. 2007 22:41

Prosím nezná tu někdo název písničky co je filmu Skála taková ta akční hudba :-)
vaclavbarak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 17. 9. 2007 14:52

D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod Najja 17. 9. 2007 16:14

vaclavbarak píše:Prosím nezná tu někdo název písničky co je filmu Skála taková ta akční hudba :-)-/quote]
Je to tohle...? -> http://www.youtube.com/watch?v=IqqZ9dbWzD4 :?: ... nevim, jestli je to vůbec tak samá skála, kterou máme na mysli :mrgreen:

// Ještě něco ti pošlu, ale do PM :D ... jinak to ani nejde :mrgreen:
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pickun 17. 9. 2007 17:25

Nejednodusi je napsat nazev filmu a ktomu slovo soundtrack a vyhledat to googlem :D
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 9. 2007 17:34

scater píše:Prosim, tenhle song.dík http://youtube.com/watch?v=6N_hagoLgUAA/quote]

Wiseguys - Ooh La la
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka