Neznám název písničky

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod killerGBU 9. 6. 2007 08:40

nemohu sehnat tenhle song, vím, že t je z figarovi svatby, ale ani najednom ze 3 cd jsem ji nenašel. Neví někdo, jak se přesně jmenuje?

http://www.youtube.com/watch?v=Zdwkj7nLQJE
nebo tady remix
http://www.youtube.com/watch?v=13s1SWcEAZI&mode=related&search=
killerGBU
Čtenář

Odeslat příspěvekod aisicek 13. 6. 2007 21:00

Neviete co je to za hudbu v reklame na Margot? Viem ze je to Julio Iglesias ale nazov skladby netusim.
Athlon X2 5000+, 8GB DDR2 A-data, MB Asus M3A78-T, Radeon 3870, Asus D2X sound, Raptor 74GB, WD 500GB, WD 1TB, Logitech G5, Logitech G15, QuickCam Sphere MP, Samsung 2343B 2048x1150 DVI, Windows 7 x64
aisicek
Čtenář

Odeslat příspěvekod 0mira 17. 6. 2007 08:48

zdravim, včera dávali Lord of War (Obchodníka se smrtí) a jestli někdo nevíte jak se jemnuje ta písnička co hrála na začátku v titulkách (jak tam byla výroba toho náboje)

moc moc díky
0mira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 17. 6. 2007 08:55

viem je to skvely kusok hlavne sa tam genialne hodi 8)

je to od buffalo springfield a vola sa to For What It`s Worth
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod 0mira 17. 6. 2007 11:17

moc díky :tleskani super písnička a tam se hodí na 100% :)
0mira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod teplice 17. 6. 2007 18:57

Nevíte jak se jmenuje ta písnička z upoutávky na Formule na TV NOVA?Děkuju
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod michee 17. 6. 2007 22:08

teplice píše:Nevíte jak se jmenuje ta písnička z upoutávky na Formule na TV NOVA?Děkuju
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 6. 2007 22:16

to neni mix, ale normalni pisnička z jejich alba... A jmenuje se tuším Formula (jak jinak žhe?) :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod michee 17. 6. 2007 22:28

MarkFX píše:to neni mix, ale normalni pisnička z jejich alba... A jmenuje se tuším Formula (jak jinak žhe?) :D /quote]

Nejpíš se to jmenuje Formula :)......krom té jsou tam ještě totiž 3 mixy té písničky....tak proto jsem to tak blbě napsala.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 6. 2007 23:06

na tom jejich albu?? (ja už takové neposlouchám, před těmi pár lety jsem byl ještě maly a blbý) nebo to maš na nějakym výběru (tanečni liga atd...)?? (taktéž neposlouchám) :hm

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod michee 17. 6. 2007 23:53

MarkFX píše:na tom jejich albu?? (ja už takové neposlouchám, před těmi pár lety jsem byl ještě maly a blbý) nebo to maš na nějakym výběru (tanečni liga atd...)?? (taktéž neposlouchám) :hm"/quote]

V roce 1998 jsem v Berlíně koupila sestře singl jen s touto jedinou písničkou a na tom CD byly ještě 3 mixy (dance remix, radio edit a ještě neco).....já to neposlouchám, jen to máme doma :) (asi jako dalších 300CD která jsou jen na prach)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 6. 2007 08:34

jo Singl... tak to pak joo :)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 6. 2007 15:50

MarkFX píše:ej děcka, neznate někdo jak se jmenuje ta (zpěvačka / skupina) jak tam zpívá v tomhle??

lurl=http://www.edisk.cz/stahni/83058/Gabriel-and-Dresdan---Organized-Nature-Mix-2.mp3_352.2KB.html]Gabriel-and-Dresdan---Organized-Nature-Mix-2.mp3[/url] (ma to 300kB)

toho nazvu tady si nevšimejte, je to ze setu, ale mě jde o ten originál... díks 8) /quote]

tak nakonec sem si to zjistil sám Royksopp - What Else Is There

http://youtube.com/watch?v=WOt15JsLloU

přitom jejich album mám, ale nějak sem si toho nevšiml.. Ted to je pro mě nejmocnější pisnička, budu poslouchat aspon tyden v kuse :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod teplice 18. 6. 2007 20:29

Dík všem
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod wuf. 18. 6. 2007 22:01

Zdravim, potreboval bych znat nazev songu z tohohle klipu, diky :)

http://youtube.com/watch?v=_zrCV90Sd3w
wuf.
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka