Tokio Hotel

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 5. 2006 21:09

Tyna (09:29 PM) :
*THUMBS UP*
Tyna (10:02 PM) :
chooj
fildas (10:02 PM) :
hoj
stalo se neco hroznyho..
copa?
Bill je mrtvej..
:-D
to neni k smichu....je mrtvej
fildas (10:03 PM) :
co se mu stalo??
:-D
Tyna (10:03 PM) :
zabil se pri autonehode
asi mu pojedu na pohřeb,jdu si zabalit věci :-)
ty to beres jako srandu...ale to neni sranda
on je mrtvej!!
aspoň,že nezařval to jeho dvojče...to je dobrej týpec
Tyna (10:04 PM) :
:'(
Tyna (10:04 PM) :
je mrtvej,chapes to??
fildas (10:04 PM) :
a odkaď ty to vlastně víš??
Tyna (10:05 PM) :
z netu...musela sem si prelozit nakej anglickej clanek a pisou to bligach
fildas (10:05 PM) :
tak ot musim napsat na fórum..tam z toho budou jásat :-)
Tyna (10:06 PM) :
ty ses hnusnej!!on je mrtvej a ty z toho mas *****...alem on je MRTVej.......to to nechapes??!!!
je mrtvej ..umrel....
:'(
fildas (10:07 PM) :
já z toho srand nemám,ale řekněme,že denně umře několik tisíc lidí....a že tentokrát umřel jeden,kerej byl známej...
Tyna (10:07 PM) :
to nepreziju!!

NEWIM,CO JE NA TOM PRAVDY,KAŽDOPÁDNĚ,POKUĎ DO PRAVDA JE,PUBERŤAČKY TO NEPŘEŽIJOU!
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 18. 5. 2006 21:33

Koukam,ze tu nekdo siri hoaxy :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod kodl 18. 5. 2006 21:54

Hot_spot: :lol: Ale tohle je pro něměcké dívenky 10 - 12let tragédie. Ale jinak tomu nevěřím. Dneska jsem asi půl hoďky poslouchal Evropu2 a nehlásili to tam. Kdyby to byl fakt, tak po pěti minutach hrajou ten jejich úžasnej song a říkaj že se stala trgédie...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 18. 5. 2006 21:59

hot: No i tak se to da rict.. Kdyby to byla pravda tak bude na zakladkach reditelske volno ve jmenu smutku za TH :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 5. 2006 22:04

Však neboj, v létě vydavatelský společnosti vyflusnou další "talentovanou" bandičku namydlenejch blonďatejch hezounků (ještě sladší než všechny dosavadní) který přetáhnou fanynky k sobě a ty už si miláčka Billa ani nevzpomenou ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 5. 2006 22:08

me je to osobne jedno ja tyhle pseudo zpevaky vubec nemusim... ale nemusim ani nejaky rock any rap.. abych byl uchranen od konfekce ktera frci na vsech pop radiich obcas juknu na www a stahnu neco co zrovna ted jede ve svete ale u nas je to uplne nezname, az se to casem dostane k nam a zacnou to na evrop hrat 5 krat do hodiny zacinam stahovat nove :) jinak jestli umrel nebo ne je mi jedno.. denne v africe umira vic lidi a tech je mi i vic lito nez nejakeho Bila
Anonymni

Odeslat příspěvekod kodl 18. 5. 2006 22:12

Hot: To není pravda! TH jsou jedineční! Nikdy tady nebyla žádná takhle skvěá skupina! ty tu zůstanou navěky! Stejně jako twenty4seven, Take That, East17, Lunetic ... (tak co, kdo z Vás si to ještě pamatuje? Skupiny mých ZŠ let :lol: )

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 5. 2006 22:13

jeste kelly family :) 8)
Anonymni

Odeslat příspěvekod kodl 18. 5. 2006 22:19

Tak urcite jsem zapomnel na hodne veci. treba BackStreet Boys apod. Uz je to preci jen nejakej ten rok co tyhle machri rvali z repraku.... A zrovna tak dopadne Tokio... A po nich prijdou dalsi a dalsi... jen se tesim co bude za 50 let, ja budu dedek a moje vnoucata polezou po stene jako ja kdyz si bybicka pusti Moravanku (nemyslim tu nalozenou zeleninu, ale je to jakasi silena skupinahrajici dechovku - to je styl jako rap a hiphop - jedna melodie a slova o nicem...)

kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 18. 5. 2006 22:20

hot: jeste mi rekni,ze jsi zacal poslouchat TH a ja pujdu vyskocit z okna :mrgreen: (jsem v prizemi tak se mi nic nestane :D)
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 5. 2006 22:22

TH? To je samozřejmost, pak ještě zbožňuju Aarona Cartera a další nádherný piškotky ;) :oops: skákej
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Master74 18. 5. 2006 22:22

Hot už je i ve funclubu TH :D
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 18. 5. 2006 22:27

A může mi někdo říct kdo je Aaaaron? To je jeden z TH?

kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 5. 2006 22:31

Ehm... hosi berte me s rezervou, jsem v rausi z toho hoaxu...
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 18. 5. 2006 22:31

Aron je bratricek Nicka z BSB :D,ale s TH to nema nic spolecnyho :D

Tak jsem uz vyskocil z okna.. Hote hote to jsi mne zklamal,ze poslouchas TH :mrgreen:
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka