Tokio Hotel

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Honny 29. 4. 2006 16:13

jezek píše:A přitom bali tak fajní,když byli známí jen v německu...c/quote]
a tak je to vždycky...

AZ radio rlz :mrgreen:
x_X
Honny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ConPower 29. 4. 2006 19:25

Majkl vP. píše:Časopisy Bravo a Popcorn se honosí skupinou Tokio Hotel na titulní stránce (...)./quote]

Přesně... Sokio Kotel je složení pro titulky takových plátků. Kdokoliv, kdo se v těchto časopisech jen objeví, se prakticky již nedá považovat za seriózního (možná trochu nadsazené, ale podle mě to je tak).
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 29. 4. 2006 19:28

Jsou to vždy krátkodobé moderní výstřelky o kterých za dva roky nikdo neuslyší. Kde je dnes Gil, Aaron Carter, Hanson a další? Ale Bravo se díky tomu dobře prodává. Kvalita jejich hudby mizivá.
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod ConPower 29. 4. 2006 19:36

A o O-Zone taky už nic :) .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 4. 2006 19:52

ConPower píše:Kdokoliv, kdo se v těchto časopisech jen objeví, se prakticky již nedá považovat za seriózního
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod ConPower 29. 4. 2006 20:01

hot_spot píše:To dost přeháníš, myslíš si že ty kapely schvalují to, v jakých časopisech se objeví?s/quote]

Jasně, bylo to nadsazené, ale koho nekomerčního jsi v takových časopisech viděl (teda né, že bych je četl, ale mám takového "po..." kámoše a od něj slyším věcí z aktuálního popíku :mrgreen: )?

-quote="hot_spot"]Kapela klidně nemusí stát o komerční úspěch, ale ostatní si stejně jejich kvalit všimnou...
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 29. 4. 2006 20:30

hot: ale za to jsou i taci,kteri se do takovych casopisu cpou..

Ale u TH nevim jak to je..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 4. 2006 20:53

christian: To je právě ta většinová masová hudba, holt bysnys je bysnys

CP: Zas tolik toho není, jen tím říkám, že to nemusíš házet do jednoho pytle. Třeba Korny přece posloucháš, a i ti občas taky v takových plátcích objevují - a proč? Protože jsou mezi lidmi oblíbení a na tom nezávisí to, jak moc se chtějí procpat do showbysnysu.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lexx 30. 4. 2006 08:32

Tokio Hotel? Já to beru jako úplně normální skupinu, kterých je v rádiu hodně. Spíš nechápu, proč je okolo nich takovej povyk :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 30. 4. 2006 08:56

Nedávno v Bravu, který jsem dostal v autobuse Student Agency zadarmo (normálně si ho nepořizuju, i na Computer kašlu :D), psali, proč není tato skupina v ČR slyšet, a teď už je :). U nás je velkým problémem přijmout skupiny menšího věku. Dřív jsem nesnášel německý texty, hlavně ty s dobrou výslovností, kde bylo slyšet samé "chrochtání", ale tady to je jiné ... . Nevim, jestli je to dobrý nápad se prosadit i v ČR, protože jak to tak sleduju, tak na českých fórech nic pozitivního ... .
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kodl 30. 4. 2006 09:53

mbing: Mě nevadí že jsou mladí (to jsem zjistil až nedávno), nevadí že jsou to Němci. Dokonce mě ani nevadí ten xycht co máš v avataru... Zkrátka mi tahle hudba alá Evropa2 nic neříká. Je to podle mě sezóní záležitost a za rok po nich neštěkne ani pes. Když budou mít štěstí, udrží se 2roky jako Kelly Family apod...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 30. 4. 2006 13:22

pro mě nic moc....ale holky na to letěj...jako na US5
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 6. 5. 2006 20:09

Bravo se zase rychle prodá - je tam plakát.
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod christian 7. 5. 2006 20:52

To je pravda, protoze segra si kdysi kupovala bravo hlavne kvuli plakatum..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Suving 7. 5. 2006 20:58

Asi takhle, Th je pro lidi kolem 10 - 13 let mozna i 14let ale pokud se to libi nekomu, komu je 18 tak to je pripad pro bohnice...
Suving
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka