Tokio Hotel

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kodl 18. 5. 2006 22:35

Hot: Ale my tě věříme! Tak se nestyď za to že tě chytla takhle klučičí kapela! Já jsem taky kdysi poslouchal Dádu Patrasovou! Teď už si jí tak často nepouštim, ale nestydim se za to!

Christian: Diky. ja jsem si stahl nějakou písničku. Z Aaaarona si srandu nedělejte. On nemůže za to že při nehodě přišel o varlata a teď má trošku vyšší dívčí hlas...

Tak mě napadá, že sme OT jak prase... Tady se mod vyřádí :-P A nejlepší je že tu OTckujou skoro sami modi z jinech for :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 5. 2006 22:40

kodl: TH je klučičí kapela? :shock: A klidně přiznej i tu tvojí sbírku LPček s Šmoulí diskoparádou, my tě neukousnem...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 18. 5. 2006 22:44

Hot: Abych se přiznal, tak nevím. Pár fotek TH jsem viděl, ale o některých si pohlavím nejsem jistej. Jen vzhledem k tomu, že je poslouchaj hlavně holky a mbing jsem usoudil, že jsou to kluci. (mbing promin :mrgreen: )
Kdepak šmoulí diskparáda. Já jsem už starší kousek. za nás se ještě míša davis neschovával za šmouly, ale zpíval se svým xychtem a tou čílenou kytarou s klávesama
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 19. 5. 2006 13:57

ten "billísek" je údajně kluk,ale moc tomu nevěřim :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 23. 5. 2006 15:32

Viděli jste teď v sobotu někdo T-Music? Před týdnem nová písnička Tokio Hotel - Schrei byla nasazena a hned za týden vyhrála! Nevím, jak tomu někdo může poslat hlas :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 23. 5. 2006 15:36

To stejně posílá Leoš :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 23. 5. 2006 15:41

Sakra, Bill je jméno mužského pohlaví ... :), stejně jako Bill Gates, Divokej Bill atd.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 24. 5. 2006 15:56

Nechapu, ale pobavil jsem se. Kdyz jsem do googlu zadal "ukolebavka, tak mi vyskocil tenhle web nejakych silenych fanynek :lol:

http://milacci-tokiacci.blog.cz/0601/co-na-to-bill
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 5. 2006 16:52

Jo, tenhle blog jsem už viděl, spolužák jim to tam tehdy pěkně zaspamoval v komentářích :D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 24. 5. 2006 18:14

Koukám, že tam jsou nový věci, hned se tam mrknu :mrgreen:.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 5. 2006 18:17

Pozdě, už jim flooduju komentáře tak asi za chvíli celej ten slaďoučkej portál klekne...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 24. 5. 2006 18:19

mbingu,ty si fakt uchyl :D
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 24. 5. 2006 18:20

Dík :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 5. 2006 18:51

Monika, dnes 19:35
Ten Billíček je ták sexy to je můj klučina,ale stejně ho nikdy nezískám!!!!škoda!!!!No ale kdybych ho mněla tak ho zulíbám od zhora dolů!!!!!!!!!!!jéééééééééééjéééééééééééjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!A ty nehty má jek Kruela de vil ze 101 Dalmatýnů!Ale moc se k němu nehoděj mně se u něj líbí jen černý nehty!!asi zmněnim image podle něj!!!čúúúúúúúúúús!!!!!!!!z/quote]


:lol::lol: A tohle je ještě z těch slabších...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 24. 5. 2006 19:01

Čoveče hote, ty tam seš častějc než já :hm.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků