Tokio Hotel

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 8. 9. 2006 16:01

van vren píše:to myslíš že ty hovada hrajou naživo???o/quote]

mne je to jedno at si hrajou jak chtej.

van vren píše:... jo, máš pravdu, nemá to význam a dnešní hudba moderní hudba stojí za *****, proto taky posloucham metal, kde ty kapely hrát a zpívat umí a nehrajou to jenom pro prachy /quote]

to same muze platit u metalu :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod van vren 8. 9. 2006 16:04

to same muze platit u metalu :)

doufam že ne .... jinak většina metalovajch skupin to upravování hlasu ani nemá zapotřebí .... naprostá většina metalovejch zpěváků totiž umí zpívat
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukyman 22. 9. 2006 19:56

Tahle skupina je hrozná, upozorňuji, že nejsem odpůrce německé hudby. Mám například hodně rád Rammsteiny
Lukyman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ParizaK 25. 9. 2006 06:18

Ale rammstein maju dobreho spevaka ktory ma hlas a vie spievat a ne ze tam nabehne na podium ten teply Bill a zacne tam spievat SCHREEEEI XD v tej jeho buzerantskej kozenej bundicke co mu kupila maminka v luxusnom obchode a za jeho chrbtom mu tam fici jeho CD s jeho hlasom pretoze ten jeho sa dost podoba hlasu mojej mami ked si spieva v kupelni :D :D :D :mrgreen:
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
listening to disco music will make u a fucking idiot... also techno...
ParizaK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tamasha 11. 10. 2006 21:09

Mno, takže můj nazor k Tokio Hotel: Mám stažené jejich CD: Schrei! No to byste nevěřili... Mám ho soslé, ale poslouchala jsem 2 písničky asi 2x v životě, no prostě úděs... Jako ona ta hudba mi nevadí... Dá se to poslouchat, ale vadí mi ty kecy okolo nich... ne že bych je zastávala, ale kritizovat by se taky nemuseli. Hrajou hudbu, která ne každému prospívá, nebo se ne každému líbí, ale ti, kteří TH nesnáší, je nemusí poslouchat, nemusí chodit na weby a blogy, kde je vše o TH... To je pro fanoušky, ale zase všude by ty Tokijáci být nemuseli, mno... To je zase pravda... Prostě: Komu se to líbí, oni a jejich hudba, je to jeho názor a já jim ho brát nebudu, ale patřím do té skupiny lidí, který: jejich huba nevadí, ale sami od sebe si ji nepustí. jen když jsou 2 hezký songy v radiu s mezi nima hraje tohle... Pak si to poslechnu, ale že bych B(li)llovi "zazpívaný" písničky vyhledávala, tak to ani náhodou... ENDE, KONČÍM, ČUS!
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 12. 10. 2006 19:37

Tak nevim jestli zmineny rammstein jsou nekomerncni... Dyt v casopisech typu bravo se o nich taky pise, i kdyz min nez o TH. A hudbu maj lepsi, to jo. Ale texty priblizne na stejny urovni...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 13. 10. 2006 17:27

Nikdo2: nechápu, jak chceš srovnávat Rammsteiny s Tokio Hotel.. To je jako nebe a dudy. Rammsteini se daj poslouchat ale když posloucháš Tokio hotel tak začneš mlátit hlavou o zeď ať to už zkončí.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 14. 10. 2006 10:30

Jasne, je to uplne jina hudba a mam mnohem radsi ramm nez TH, jenom sem napsal ze jsou IMHO taky dost komercni, a texty taky nejsou zrovna jejich nejvetsi chloubou... A videli jste nektery jejich plakaty pro casopisy jako bravo? No jo, tezky drsny metalisti...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 14. 10. 2006 16:02

Já nevim, německy neumim takež texty nepřekládám ale písničky od nich se mi líběj.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 14. 10. 2006 19:03

Dival jsem se treba na preklad reise reise. No uzasny. Ale america ma hodne dobrej videoklip, to se musi nechat.
Ale zpet k TH!
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod scater 14. 10. 2006 19:17

Obrázek
Řekněte, kdo by si koupil takovýhle boty ?
Foceno v jednom nejmenovaném pražském obchodě.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 10. 2006 19:34

sk8er: No to jsou hnus boty :lol:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vizitix 15. 10. 2006 12:41

heh, to bych radči nosil na normální chození haráky než tohle.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Skinny 15. 10. 2006 13:57

vzal bych si radši slaměné sandály (které jsem mimochodem asi v pěti letech opravdu měl- :lol:) nebo bych chodil bos
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 10. 2006 07:09

O Tokio Hotel se všude hodně mluví, dokonce i Mareš v Superstar ale naštěstí už je tolik v rádiích nehrajou.
Asi jako Paris Hilton - hodně keců kolem a málo muziky.
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka