Lunetic

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES0 8. 2. 2006 22:41

Obrázek
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodl 9. 2. 2006 00:21

Tak a otazka pro vsechny: Jeste si je pamatujete? Ja vim jen ze tam byl Martin. Ale kterej to byl netusim...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod xaero 9. 2. 2006 00:27

Urcite tam byl i david (ten nesmi v zadnej teplousskej skupine chybet!!) :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Master74 9. 2. 2006 00:40

Nepamatuju,ale vim ze toho peroxida uprostred s prcinkou jsem nesnasel nejvic :D
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod _peper 9. 2. 2006 09:24

A taky Vašek :D To je myslím ten brejlatej ;)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zelik 9. 2. 2006 09:52

Tak to je nářez, já vim jen že tam byl nějakej přihřátej Vašek :D
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Koby 9. 2. 2006 10:34

Vašek, Aleš, Martin, David :D Vy ste amatéři :D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 2. 2006 10:48

Zrovna teď běžel na ČT další díl dokumentu 13. komnata.. viděl jste to někdo? Já jen, že dneska jsou z nich úplně normální kluci. Lunetic byl projekt o penězích a s hudbou to už tolik společnýho nemělo.. :eh

Refresh> Jde vlastně o takový recept na rychlé zbohatnutí v hudební branži - založte si boyband. 8)

Odeslat příspěvekod djlooper 9. 2. 2006 11:00

Kdybyste náhodou nevěděli který je který, tak tady je to přehledně uvedené... :)

Obrázek
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 9. 2. 2006 11:01

Tohleto me nikdy nebralo, ja jsem odkojen na metalu :)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod kodl 9. 2. 2006 11:06

13. komnatu jsem videl. Ale ze by z Peroxida byl normalni kluk jsem si nevsiml. Porad sileny machyrek. A jeste tvrdi, ze neni namachrovanej...

Zalozit BoyBand uz neni tak vyhodny jako driv. Ted jsem slysel, ze skupina BackStreet Boys (nebo podobna, omlouvam se, ale nejak se v teto hudbe neorientuji) udelala velky koncert. Skoncilo to fiaskem. Posluchacky uz dospely (dostaly rozum?) a nove nemaji. Ted neni IN byt tlupa kluku a zpivat jak miluju mamu, ale spise byt cernoch v Miami, mit perovou bundu ve 35´C a hekat a nadavat ze jsem se s moji matkou vyspal. KOlem musi tancovat nahy holky a jezdit drahy auta... Tusim ze se tomu RnB...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 9. 2. 2006 12:05

lunetiky pamatuju. tenkrat mi mohlo byt tak 12 nebo 13 let. holky je milovaly a kluci nesnaseli. byl to takovej kratkodobej fenomen, treba jako kelly family :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 2. 2006 12:16

2 Kodl> Jjo, máš pravdu.. Ve světovým měřítku to tak opravdu je.. ale u nás by se možná eště nějaký kucí chytli.. no nevim. R'n B se mi dokázalo během roku neuvěřitelně zprotivit. Před takovým rokem bych proti němu nic neměl.. a dneska.. :twisted:

2 Zamis> Je v tom drobet rozdíl.. Kelly Family skutečně uměli dělat hudbu. :wink:

Odeslat příspěvekod kodl 9. 2. 2006 13:20

Kelly Family? To byli ti osklivy, osklivy, oskliva, osklivy, oskliva, osklivy... To poslouchala tenkrat moje segra. To byly casy. V sobotu davali ESO, ja chodil na zakladku...

kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 2. 2006 14:09

Jjo, to jsou časy i mojí základní školy.. ještě možná první stupeň.. :) Mě to taky moc tenkrát nebralo, co jsem znal z rádia a podobně... Ale jednou jsem měl tu čest vidět živej koncert Kelfam - a to bylo úplně někde jinde. Hráli normální rockový záležitosti, některý byly docela tvrdšího charakteru (OK - negrcali do kytary jako Black Sabbath apod, to zas ne..)
A občas to měli docela dobře řízlý tím folkem a celkově mě moc mile překvapili. 8)

Takže ať vypadali, jak vypadali, jejich živý vystoupení nezapomenu, a proto tvrdim, že uměli dělat hudbu.
To Lunetiky jsem slyšel jednou zpívat živě a to mi teda už do ucha vůbec nešlo.. :|

BTW> Není Lunetic náhodou původně z toho anglického slova "lunatic"? :mrgreen:

Další stránka