Daniel Landa

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 6. 2. 2006 00:25

Bila liga ? ... mam pocit ze mluvi vetsinovym hlasem dnesnich lidi (ukaz mi na nekoho kdo ti rekne "joo sem rad ze je tu abdul ahmed a muze tu s nami pracovat") ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Case 6. 2. 2006 07:09

Mám na mysli odvolávání se na "Bílou sílu". A nevidím nějak problematicky pracující z Německa, Polska, atd.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 6. 2. 2006 07:48

No, udat "bilou silu" a "nemecko a polsko" :-D .. koukam ze asi nemas prohled o tom jaky barvy obliceju tam maj :-D (no a historicky sis taky nemohl vybrat lepsi zeme :-D) ... mne taky nevadi nemec nebo polak ;-) ...

alib agil ;-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 8. 2. 2006 13:51

no ja orlik taky posloucham, pustim si i bilou ligu, ale rasista nejsem, s "obcany romske narodnosti", se normalne bavim.
Jinak orlik ma nektery texty velice povedy a vtipny, treba zprava pro tisk, nebo dokolecka dokola, a jiny txt opravdu az moc aktualni:
Se starejma casa, dete se vycpat, nechte si kecy na nase hlavy...
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Hondaq 9. 2. 2006 03:50

2Case: mě je jedno na co se odvolává ... já o sobě už v dnešní době ani neumím říct jestli sem nebo nejsem rasista.... možná sem ale to sou romové taky takže nejsem vyjímkou.... landu mám rád protože vyznává vlastenectví a to je podle mě hodně důležitá věc.... pokud toto oželíme a budeme tady bezpodmínečně vítat jakéhokoliv přistěhovalce tak tvrdě narazíme ... oni se musí přispůsobit nám... ne mi jim ...a na toto se právě rasismus hodně zneužívá, rasismus je slovo které končí mnohé debaty a to je špatně... multikulti nemůže fungovat ... to prostě nejde. Landa to pochopil už dávno ... my k tomu musíme teprve dojít. :wink:
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod derek vinard 14. 2. 2006 23:46

No ja rasista sem (na cigany), a je to tim ze ziji v zamorene ctvrti. Kazdy na mem miste by byl taky, a Landa s Orlikem zrejme vedel o co de. Jeste byl vyborny ve filmu Proc? - vetsiho gaunera sem v zivote nevidel - primo to z nej vyzarovalo :-)
derek vinard

Odeslat příspěvekod vizitix 15. 2. 2006 19:31

landu zas tak neposlouchám,ale z jeho songů se mi nejvíce líbí Morituri Te Salutant a Protestsong....ale špatnej nejni
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 15. 2. 2006 21:58

Na Landovi mi vadí jedna věc: Co se týče hudby, mají sice některé jeho texty nádech silně český či aspoň slovanský a on sám se snaží neustále zviditelňovat své příkladné vlastenectví, ale přitom si za ženu vzal Němku a sám se doznal, že se německy hovoří i u nich doma (včetně jeho dětí).. Podle mě je tedy tohle jeho vlastenectví poněkud velkohubé a přitom o ničem. Nechápu ho spíš jako člověka než jako hudebníka.. :eh

Odeslat příspěvekod Slonik 15. 2. 2006 23:35

Já zase nechápu ten jeho "řád" ... :-/
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 2. 2006 01:02

No, to s tím vlastně také souvisí.

Odeslat příspěvekod Hondaq 16. 2. 2006 20:21

Majkl vP.:to že má za ženu němku přece nic nemění na tom že může být vlastenec ... a že mluví německy taky nijak vlastenectví nevylučuje ... to může být podle tebe vlastenec jenom člověk který mluví jenom svým rodným jazykem?

a k tomu řádu ... je mi to fuk ... pokud ho to baví a nikomu tim neubližuje tak at to dělá ...proč ne
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 2. 2006 21:07

2 Hondaq> Nemůžu za to, ale můj dojem z toho je rozpačitý, byť je to možná blbost. Nevím, ale zrovna u Landy jsem to zkrátka nějak nepřekousnul. Ale jinak je mi to úplně šumák, protože mě tenhle styl hudby stejně neoslovuje nijak výrazně, takže si s tím víc hlavu nelámu.

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 2. 2006 16:54

\\ Smazán OT

Odeslat příspěvekod Dandy 25. 3. 2006 13:14

Před chvílí sem viděl dokument Kdo je kdo na ČT2 a docela mě udivilo jakej měl Landa vztah s Matáskem. Věděl sem, že spolu hráli v Orlíku a v divadle, ale on se snim o všem, co v životě dělal radil.

Dokument byl docela zajímavě pojat, pouze mě zarazilo jak Daniel vysvětloval jak to vůbec začalo s holou hlavou a bombrem. Dost mě udivila věta, která vyzněla ve smyslu, že za dob vzniku Orlíků byl nacionalismus takovej volnější. Skoro mi to připadalo, jak kdyby byla většina tehdejších lidí příznivci tohohle hnutí jenom ze srandy.
Čeho se na nás dopustí druzí, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
Francois de la Rochefoucauld
Dandy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mateo(smazano) 25. 3. 2006 21:23

Nesnasim kecy typu: Landova minulost me nezajima, ted je super... Voni se ted komousi tvarej taky jako beranci, ale co se tady 40 let delo, to snad pripominat nemusim... Nacek Landa by mel bejt rad, ze v dobach svy nejvetsi "slavy" v Orliku nevyfasoval par let natvrdo, k cemuz mu pomohlo asi to, jak to s ceskou justici vypadalo a vypada. Doufam, ze v civilizovanejsich zemich by se s takovym smejdem nemazlili, to snad jenom u nas je mozny, ze ma cast naroda za hrdinu cloveka, kterej by si mohl ve svejch nazorech mnohem podat s Hitlerem ruku... To, ze ma za manzelku Nemku asi taky nebude nahoda, je jasny, ze si Landa preje, aby jeho rodova linie pokracovala co nejcistsi arijskou krvi... A ten jeho obdiv ke Karlu Krylovi je taky smesnej. Landa se Krylem zastituje, jako kdyby s nim bejval velkej kamos, ale myslim, ze se Kryl obraci v hrobe, kdyz vidi, jakej grazl se k nemu prisral...
Mateo(smazano)
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka