Daniel Landa

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Stormi 25. 3. 2006 21:29

Landa neměl moc dobrou minulost ale kdo v životě neudělal chybu?? BTW Landa říká že jeho Náckovská minulost byla jen "z hecu" a náhodou když se zaposloucháte do jeho textu není na tom co zpívá dost pravdy?
Nokia 3310--SonyEricsson T300--Siemens CF62-- K750i--Nokia 6300 & Sony Ericsson M600i--?
No MONEY, no FUNNY...
Vtáťa

Koupím Motorolu RAZR V3 nabídky via SZ ;)
Stormi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hondaq 26. 3. 2006 03:56

Mateo: :mrgreen: jo jo sou lidi kteří tuhle věc řeší a kteří ne... já nemám důvod proč bych měl Landu nenávidět říká pravdu a to je dnes spíš vyjímkou. Že má za manželku němku je naprosto v pohodě a nevidim jedinej důvod proč by to tak být nemohlo. A kryl může bejt rád že ho vůbec někdo připomíná. A ať se klidně obrací protože z tý jeho pozice beztak nic jinýho nezmůže.
A koho teda obdivuješ hitlera busche? Ten není od svého předchůdce daleko pouze s tím rozdílem že za něj rozhodujou jiní protože on sám by to nedokázal.

Můžeš se tady třeba zbláznit ... můžeš strašně podporovat to že sou si všichni rovni(i když tomu tak není) ale ve výsledku to buď dopadne tak, že budeme podporovat multikulti a nebo nám sem vtrhne vlna arabů :wink: prostě a jednoduše je jasný že se landa nespletl a to nelze popřít. :)

Edit: jo a ještě nechápu jak můžeš vzpomínat civilizovaný země a při tom chceš člověka zavřít za názor ... to se "bohužel" neslučuje leda tak v totalitním státě ve kterým bohudík zatim nejsme.
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lookin 13. 7. 2006 14:08

Myslím, že Landa zpíva skvěle, proto ho taky poslouchám. Na jeho minulost bych řekl možná tak "čo bolo, to bolo". Musím uznat, že s mnoha jeho názory souhlasím
Lookin
Čtenář

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 21. 7. 2006 19:29

Landa dělá dobrou muziku, ale pro mně je stejně spíš jezdec rally.
dom1n1ck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Weslo 22. 7. 2006 13:00

Naprosto nenávidím
DANIELA LANDU...ubohej skinhed kterej si hraje na posledního spravedlivýho a jediný co si může připsat na účet je banda popletenejch nácků který pod vlivem jeho a dalších(fuck Orlík)vyrazej někam vožralý někoho sflákat...bléééééé..chápu že lidi se mění ale dobrej by byl kdyby nejen že litoval že byl nácek(což už udělal a je to dobře)ale i přestal tyhle sračky o silnejch a bílejch křesťanech vykřikovat do světa má plnou hubu keců o Bohu ale tu část o odpuštění a toleranci asi přeskočil..založil si řád který jak on říká by měl pomáhat lidem a zatím pomáhá jenom prodejnosti svejch desek..a ještě se nestydí přiživovat se na Krylovi..ten by mu první zavřel hubu..blbečkovi
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MAx.lol.bowwer 25. 7. 2006 11:18

Podle me ma hudba od Landy charizma a proto si ji vzdycky rad poslechnu.
MAx.lol.bowwer
Čtenář

Odeslat příspěvekod cibtom 27. 7. 2006 19:11

Landa? Zpěv nic moc, to musí uznat i jeho "milovníci", prostě průměrný zpěvák. Jeho rádoby inteligentí texty jsou stejně o ničem jako nenáročné texty jiných kapel, někdy jsou i pěkně blbé, ale někomu se to líbí, ale mně rozhodně ne. Jo přebrané texty od Karla Kryla, to je jiné kafé, ale raději si poslechnu Karla. Jeho vystupování je takové trochu extrémistické, chová se jako nějaký lidový kazatel nebo jak bych to nazval, soudím z toho, co jsem viděl na jednom videozáznamu (tak 2 roky zpátky). To jsou asi pozůstatky jeho působení ve skupině Orlík... A poslední poznámka. Když se na toho člověka dívám a poslouchám ho, nemůžu si pomoct, ale prostě mu nevěřím ani dobrý den, působí na mě dojmem, že něco tají nebo lže, to asi dělají ty nenadálé proměny osobnosti.
cibtom
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marz 28. 7. 2006 18:20

Nikomu neberu nazor, ale Landa ma dobrou muziku, jak melodii, tak i slova, libi se mi to a proto si ho casto poustim, a podle mne to neni "prumerny" zpevak
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Weslo 28. 7. 2006 19:21

marz píše:Nikomu neberu nazor, ale Landa ma dobrou muziku, jak melodii, tak i slova, libi se mi to a proto si ho casto poustim, a podle mne to neni "prumerny" zpevak

to není je totiž vysoce podprůměrný..o čem jsou jeho texty??o ničem..maximálně hrají na strunu těm co nemají nebo neví a hrozně je to štve...
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cibtom 29. 7. 2006 08:05

Weslo píše:
marz píše:Nikomu neberu nazor, ale Landa ma dobrou muziku, jak melodii, tak i slova, libi se mi to a proto si ho casto poustim, a podle mne to neni "prumerny" zpevak

to není je totiž vysoce podprůměrný..o čem jsou jeho texty??o ničem..maximálně hrají na strunu těm co nemají nebo neví a hrozně je to štve... /quote]

jj, tak se to taky dá říct
cibtom
Návštěvník

Předchozí stránka