Hudební DVD

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lukasoj 11. 11. 2007 18:29

Shania Twain - Live at Chicago :tleskani
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 14. 11. 2007 11:17

Takžééééé právě sem shlédnul RHCP - Live at Slane Castle a masakr :tleskani Bylo to nádherné :-)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 16. 11. 2007 18:02

Takžéééééééé právě sem dokoukal na další super DVDčko Iron Maiden - Rock In Rio :-)) také vřele doporučuji :-)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod decried 16. 11. 2007 19:32

Emperor - Emperial Live Ceremony
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 26. 11. 2007 15:08

Queen - Live At Wembley... Taky docela hezké a zajímavé :-)))
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 26. 11. 2007 16:45

LukasKoudak píše:Takžéééééééé právě sem dokoukal na další super DVDčko Iron Maiden - Rock In Rio :-)) také vřele doporučuji :-)"/quote]

To je ten koncík, jak je na Copacabaně 5 milionů lidí? :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lukasoj 26. 11. 2007 17:01

Eh to nevím :-)))
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 26. 11. 2007 17:50

includes píše:To je ten koncík, jak je na Copacabaně 5 milionů lidí? :) /quote]

nepřeháněj :-D to dvd je z festivalu Rock in Rio a lidí tam bylo tak odhadem 300 tisíc maximálně...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod abuk 26. 11. 2007 18:22

includes píše:
LukasKoudak píše:Takžéééééééé právě sem dokoukal na další super DVDčko Iron Maiden - Rock In Rio :-)) také vřele doporučuji :-)"/quote]

To je ten koncík, jak je na Copacabaně 5 milionů lidí? :) /quote]

to by tam byla půlka republiky :lol:
abuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 26. 11. 2007 20:22

Ťuhýk"t[quote="includes píše:To je ten koncík, jak je na Copacabaně 5 milionů lidí? :) /quote]

nepřeháněj :-D to dvd je z festivalu Rock in Rio a lidí tam bylo tak odhadem 300 tisíc maximálně...l/quote]

Tak tohle je asi jinej koncert :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Koby 2. 1. 2008 21:35

Tak jsem pořídil DVD Celine Dion A New day - Live Las Wegas

Po dlouhý době 100% profesionálně udělaný DVD a hlavně samotné vystoupní nemá odbody, jak nápaditostí, choreografií, výkony...

ASi nejlepší DVD co jsem viděl.
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Abox 2. 1. 2008 22:01

Jenom na okraj - nejvic lidi mel skutecne koncert v Copabane, ale byl to Rolling Stones a odhad je 1.5 mil. lidicek.

.....There was a program on Nat Geo the day before yesterday, which showed how the crew of The Rolling Stones geared up for their biggest live show ever which happened at Copacabana Beach, Rio De Janeiro in Feb 2006.
The concert was free of cost and it is estimated that over a million people attended it........

Ostatne to bylo i jako jeden porad na National Geographics?

napr. http://gosouthamerica.about.com/b/2006/ ... aneiro.htm
Abox
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 2. 1. 2008 22:06

Abox: Děkuji za doplnění, já věděl, že to bylo na Copacabaně a těch 5 mega mi nakecal kamarád :lol:, aspoň už jsem chytřejší a až ho potkám, tak mu to spočítám :wink: :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Koby 2. 1. 2008 22:19

abox: Máš mylný info. A to mi věř, protože o RS jakožto mojí nejoblíbenjší kapele něco vím a konkrténě tenhle koncert jsem sledoval "live" na satelitu včetně všech dokumentu o nem..

Nejvetší návštevnost měl koncert Roda Stewarta nevim ve kterým roce, ale bylo to snad na Silvestra a bylo tam co se píše 3 mil. lidí :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Koby 2. 1. 2008 22:20

Tak píše wiki : On 31st December on the same year he played in front on 3.5 million people on Copacabana Beach in Rio. This became and still is the largest audience for a gig ever
Koby
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka