Nazory na Michaela Jacksona

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod andels 16. 1. 2006 21:07

Chci se zeptat co si vseobecne myslite o tomto zpevakovi. Ze sveho okoli uz slysim jen negativni ohlasy typu ty si magor, ze to poslouchas nebo se mi smejou a nebo jen cumi a nic nerikaji. Jenze ja si toho nevsimam a stojim si za svym a podle me byl ve vsem revolucni - Typ hudby, tanec( v tehle casti snad udelal diru do sveta svym originalnim stylem ). Jen mi vadi ze snazil patrit do bile rasy a tim si svou karieru znicil diky plastikam a skandalum. Nejvic me zaskocil pripad se 13-ti letym synkem, ktery si stezoval na sexualni obtezovani. To sem opravdu povazoval za vrchol vseho. Pokud je tohle pravda, tak podle me opravdu minimalni v lepsim pripade uz vubec, podle me se chtel pubertak bud zviditelnit a nebo znicit krale popu. Tak a co vy? ;)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kapryba 16. 1. 2006 21:08

Rozporuplné
Nepokoušej se utopit smutek v rumu, umí plavat.
kapryba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 16. 1. 2006 21:21

radsi si o nem nic nemyslim.. :lol: :lol:
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 16. 1. 2006 21:22

Jeho písničky se mi líbí! Ale jako osoba, hmm, je to takový podivín.
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 16. 1. 2006 21:23

jj pisnicky nebyli spatny..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Master74 16. 1. 2006 21:27

Učitě znamenal pro hudbu zatracenej pokrok,tudiz neni pochyb o revolucnosti.Má spoustu super hitovek,ale i (aspoň pro me)ne tak povedených shitovek,ale to už tak bývá.Každopádně pro hudební svět něco znamenal a to že si to takhle *****,to už je jiná věc,ale na jeho umění to nic nemění...Jinak asi i přispíval na charitu a podobné dobročinné organizace,pro to si myslím že má zase slabost...Ale s těma dětma to je jiná,nedělal bych zněj hned nějakýho ultra pedofila,ale asi na tý jeho úchylce k dětem něco přece jen bude,to by ses zas tak neproflakovalo ...ale to víte,když má někdo nejlepší právníky,těžko se soudit :)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod M. 16. 1. 2006 21:32

Zaslouzil se o modu hudebnich videoklipu...
Mam od neho rad opravdu jen par pisnicek, ale jinak ho nemusim. Takovy ty uplne sileny jeho fanousky nechapu.
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 16. 1. 2006 21:48

ako osoba je totalne nenormalny, stacilo si pozriet dokument snim o nom na ct.
na druhej strane je to hudobny genius. u mj ako u jedineho mam pocit ze hudba ma pribeh.
pedofil je, ale ak niekto videl ten dokument je mu jasne ze tie deckam, co i len trocha, fyzicky nezneuzival.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod iwigirl 16. 1. 2006 21:52

jeho pisnicky jsou very good, klipy vetsinou take. Jako zpevak je vynikajici. Co se jeho soukromi tyce, uz to neni tak slavne. Ale spousta lidi taky posloucha napr. Aerosmith a nevadi jim, ze sou to fetaci a alkoholici-hudbu maji dobrou :)
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod christian 16. 1. 2006 21:56

Hudbu ma dobrou, ale jinak no comment...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 1. 2006 02:04

Jeho hudbu neposlouchám, nelíbí se mi. Co se týče ostatního, tak mám dost vyhraněný názor a protože se tady mluví slušně a všichni jsou tu tolerantní, nebudu jej vyslovovat ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod ewing 17. 1. 2006 08:42

Slonik: kludne ich vyslov, my ich aj tak nebudeme pocut ;)

Michael Jackson is the King of pop! Nie je o com. Ale ako osobnost...no, trochu zlyhal...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 17. 1. 2006 15:04

Jako hudebnik byl tehdy opravdu spicka a mel hlavne svuj styl. Jeho klipy byly take velmi revolucni. Mne se velmi libi a jeho hudbu posloucham. Co se tyce jeho jako osobnosti, tak je to opravdu takovy podivin, ale to je mi celkem jedno...
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zelik 17. 1. 2006 15:40

Jeho hudbu pořádně neznam,o jeho osobu se nezajímam... :)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lemur 17. 1. 2006 15:51

Samuel Gordon píše:Co se tyce jeho jako osobnosti, tak je to opravdu takovy podivin, ale to je mi celkem jedno...

No, mozna je to ti, ze velka cast podobnych umelcu jsou mirne receno podivini. Pokud neprekroci urcite mantinely, je jim to tolerovano. Jackson ale tyto mantinely prekrocil, i kdyz se temer urcite vezeni vyhne.

A navic, Jacksonuv oblicej muze slouzit jako nazorny priklad toho, jak dopadne clovek s prilis velkym mnozstvim plastickych operaci.

BTW: Jednou jsem cetl noviny, a byly tam dva clanky - jeden s nadpisem "Michale Jackson pred porotou" (nebo tak neco) a druhy "Antarkticky ledovec se rozpada". Kdyz jsem preletl zrakem stranku, nejak se mi v hlave slozilo "Michael Jackson se rozpada". A par sekund mi trvalo, nez mi doslo, ze jsem ty nadpisy se mi nejak propojily ...
Lemur
Návštěvník

Další stránka