Kterou skupinu nebo zpevaka nesnasite?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 17. 6. 2006 22:22

Tokyo hotel (sorry mbingu :-) ) Oni mozna nemaji zas tak spatne pisnicky, ale ja celkove nemam rad jejich image a klipy...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 17. 6. 2006 22:38

To je dobře, že nemyslíš Tokio Hotel ;).
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wracker 17. 6. 2006 23:16

tak treba Tokio Hotel... btw mbingu..veverka se sluchatkama je lepsi :)...no a treb ozon a podobny diskopecky...
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 6. 2006 00:50

Překvapuje mě to množství negativních reakcí na Tokio Hotel.. Osobně je sice nevyhledávám, ale sílí ve mě dojem, že nenávidět TH je snad víc v módě, než je milovat - jako by to byl nový druh sportu.. :|

Odeslat příspěvekod Ally 18. 6. 2006 07:33

To je asi jak s Kelly Family. Ty co je zbožňují jsou až fanatické fanynky a těm ostatním to zprotiví. A to, že jich je pořád plné Bravo a podobné časáky taky jen otráví ty, co je nemusí. Takže se to rozdělí jen na dva tábory - fanoušky a těžké odpůrce. Jiné skupiny někdo miluje, někdo je může, jiný je nemusí, někdo je nevyhledává a někdo nesnáší.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod PachezZ 18. 6. 2006 11:21

No věcí co nemusim je spousta ale nesnášim jich už míň :-)
Tokio Hotel (naprosto mi ho zhnusily fanatikofanynky), Marilyn Manson , Dan Nekonečný , Crazy Frog , Eva a Vašek (no tfůůj ted sem videl plakát že budou hrát u nás v kulturáku - tak oni jsou opravdoví ) , Supercroo & Kontrafakt (hip hop mam nejradsi ale tyhle dve party nesnasim :) ) a urcite bych si ještě vzpoměl na pár věcí...
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 6. 2006 11:44

ally: Mne je jedno jestli je zboznuji fanynky. Mne jen stve ze tyhle kreatury s neidentifikovatelnym pohlavim delaji poradnou ostudu punku, ktery se snazi hrat... Uz jenom kdyz jsem na fotce z nejaky akce videl, jak jejich basak machruje s trikem Metallica, bylo mi na bliti... Nekde jsem cetl, ze jejich styl by se dal charakterizovat jako kinder-punk :) Ale oni si stejne musi hrat na drsnaky...

PachezZ: Eva a Vasek? :) Doufam ze mas doma dost shnilejch rajcat :D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod charwy 18. 6. 2006 12:07

Nejvíc mě štve skupina Tokio hotel :oboze ....ten chlap co tam zpívá byl vyhlášenej jako 7. nejhnusnější ženská na světě... :potichu :oboze
"Kouřím tedy jsem"*zahodil va?an a zmizel*

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 18. 6. 2006 14:14

mbing píše:To je dobře, že nemyslíš Tokio Hotel ;).-/quote]

Tak tomu se riak chyba v matrixu... :?
Jo, a jeste nesnasim Samera. Jeste ze uz neni tak popularni.
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod Wracker 18. 6. 2006 15:44

hot_spot píše:....kreatury s neidentifikovatelnym pohlavim delaji poradnou ostudu punku, ktery se snazi hrat...
WTF?? Ich muss durch den monsuuun a podobny ma bejt punk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dyt je to neco jako Schanppi ( zkuseni nemcinari znaji..)
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod TheThing 22. 6. 2006 19:26

Punk? Je to iba semitny emocore
The answer to the ultimate question of life, the universe, and everything is...42...
TheThing
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 22. 6. 2006 19:38

Rekl jsem, ze se ho SNAZI hrat. Ale jejich hudba ma k punku daleko asi jako dechovka k trashmetalu.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 6. 2006 19:40

... sám sebe ... zpívám jak hovado :mrgreen:
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 22. 6. 2006 19:42

hot_spot píše:PachezZ: Eva a Vasek? :) Doufam ze mas doma dost shnilejch rajcat :D

Vo tech jsem ted nekde neco slysel (neco vo jogurtech nebo co) a ty reklamy my uz lezly na nervy :twisted:
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 6. 2006 10:55

Tokio Hotel a diskotékové srance. A dále ještě Sámera Issu, Gott, Vondráčková, Bílá, Linkin Park atd atd.. :twisted:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka