Kterou skupinu nebo zpevaka nesnasite?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod van vren 8. 9. 2006 17:11

prostě a jednoduše, ty si poslouchej ty svoje sračky a já si budu poslouchat ty svý OK?
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Weslo 8. 9. 2006 17:22

van vren píše:prostě a jednoduše, ty si poslouchej ty svoje sračky a já si budu poslouchat ty svý OK?
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod van vren 8. 9. 2006 17:30

Weslo píše:njn..já jenom chtěl vědět jestli víš proč si to myslíš...s/quote]

myslim si to proto že se mi to vůbec nelíbí ... možná sem neslyšel to nejlepší, takže to nemůžu posoudit úplně na 100%, ale z toho co sem slyšel se mi 99% vůbec nelíbilo ... a teď bych tuhle naší menší výměnu názorů ukončil
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 9. 2006 19:45

FaZZy píše:nesnáším techno a hip hoph/quote]

souhlasím, ještě bych přidal rap (řekl bych že posloucháš Static-X že? (jinak bys asi neměl ten avatar))
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chlipnik 8. 9. 2006 20:04

nemam rád punk (samotnej, když je něčim říznutej (jako LB) tak mi nevadí) a pak nemam rád moc komerční záležitosti co sou na prvních příčkách hitparád (Tokio Hotel, Pussycat Dolls, Madona atd.)
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deli 10. 9. 2006 17:34

Skinny píše:
FaZZy píše:nesnáším techno a hip hoph/quote]
souhlasím, ještě bych přidal rap (řekl bych že posloucháš Static-X že? (jinak bys asi neměl ten avatar))n/quote]

A mohl bys objasnit rozdíl mezi rapem a hiphopem? :hm
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod Deli 10. 9. 2006 17:48

van vren píše: (ještě ke všemu když poslucháš i techno a hip-hop a to je všechno jenom ne hudba) /quote]

Takové názory mám nejraději... :tleskani

Stejně jako by příznivec elektroniky označil metal za vyřvávaní vlasaté máničky za doprovodu řezaní do bubnů od jeho kamaráda... V technu je sakra zajímavá muzika a pokud se probereš tou spoustou desek (většinou desek, ne cédéček) co vychází, tak najdeš spoustu zajímavé muziky a pokud do techna zařadíme i labely jako jsou třeba Kanzleramt, tak věřím, že takováhle muzika se může líbil i lidem prioritně nezaměřených na techno...
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod van vren 10. 9. 2006 21:42

Deli píše:
van vren píše: (ještě ke všemu když poslucháš i techno a hip-hop a to je všechno jenom ne hudba) /quote]
Takové názory mám nejraději... :tleskani i/quote]
to je tvoje věc jaký máš rád názory, ale já hip-hop a techno nesnášim a nikdo mi to nerozmluví .... a keci takovýhodle typu sou mi u .... no vy víte kde
yquote="Deli"]Stejně jako by příznivec elektroniky označil metal za vyřvávaní vlasaté máničky za doprovodu řezaní do bubnů od jeho kamarádaj/quote]

znam spoustu lidí co říká něco v podobnym smyslu a taky sem nikdy nikomu nerozmluvil, že metal se dá poslouchat a neni to jenom řvaní (i když to řvaní může bejt výborný), ale může to bejt i krásná melodická hudba (viz. Blind Guardian nebo Hammerfall a nebo Rhapsody a spousta dalších), zatimco v technu a hip-hopu se pro mě nenajde skoro žádná poslouchatelná skladba (v hip-hopu by se možná jedna našla)
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Weslo 11. 9. 2006 06:59

znam spoustu lidí co říká něco v podobnym smyslu a taky sem nikdy nikomu nerozmluvil, že metal se dá poslouchat a neni to jenom řvaní (i když to řvaní může bejt výborný), ale může to bejt i krásná melodická hudba
n/quote]

van vren:to je právě ono....mě třeba nemusíš říkat nic o tom že i mezi metalem se najdou hudebně výborná díla..protože jsem si tu práci dal a předtím než jsem to odsoudil tak jsem si to poslech..takže vím že to tak je
a ačkoli to neposlouchám o tom neříkám že to není hudba
ty jsi ale nikdy žádný pořádný hip hop ani tekno neslyšel a akorát tady vykřikuješ blbosti...něco takového se ti předpokládám snažil sdělit i Deli
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deli 11. 9. 2006 10:45

Weslo píše:něco takového se ti předpokládám snažil sdělit i Deli /quote]

Přesně tak, já třeba nejsem nějaký vášnivý metalista, ale rozhodně bych si nikdy netroufl tvrdit, že to neni muzika...

100 lidí, 100 chutí, víme jak :wink:
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod van vren 11. 9. 2006 15:42

Weslo píše:ty jsi ale nikdy žádný pořádný hip hop ani tekno neslyšels/quote]

to máš pravdu, sice sem hip-hopu slyšel docela dost, ale ještě sem nenarazil na nějakej pořádnej a proto ho takhle odsuzuju (až nějakej pořádnej uslyšim, tak na hip-hop názor změnim)..... s technem je to trochu jinak, tenhle styl hudby se mi naprosto hnusí, takže ani nemám chuť něco takovéhleho poslouchat a hledat pár dobrejch skladeb (stejně pochybuju, že bych nějakou našel)
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chlipnik 11. 9. 2006 21:52

určitě by se něco našlo, já taky techno nemusim, ale sou písničky (nebo vlastně spíš skladby, že jo?) co stojej za poslech, a kdybych si měl vybrat tak volim spíš metal než techno, ale taky je to muzika a neodsuzuju jí hned a takovymhle způsobem, já třeba nemusim punk a taky neřikám že to neni hudba a e sou to ___________ a _________ a že autoři sou _________ a už vůbec neposílám ostatní s jejich názorama __________ jako ty

P.s.: ______________ si doplňte podle vlastní chuti
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pavels4 13. 9. 2006 14:13

Nemám rád rap, techno, dance
mám rád (punk)rock, metal , občas nákej hip hop - ale málo
pavels4
Návštěvník

Předchozí stránka