Kterou skupinu nebo zpevaka nesnasite?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Alejandro Peréz 10. 1. 2006 00:28

Dáda a Heidi Janků
Alejandro Peréz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 10. 1. 2006 16:21

kodl píše:...a obecne "hekající" Evropu2...../quote]

Hmm, jeden z cca dvou lidí v ČR, který nemá rád Evropu2, to se jen tak nevidí. Myslel jsem, že jen já :mrgreen:.

Nemám rád tento materiál: James Blunt, Eamon, Enrique Iglesias a ostatní brekozpěvaře a srdcaře. Jo, a Tabáček též. Chápu, že je to showbyznys a je třeba vydělávat peníze, ale některé hranice by se snad překračovat neměly.
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 10. 1. 2006 16:23

jo málem bych zapomněl....nesnášim Leoše Mareše
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 10. 1. 2006 18:15

nemam rad jeste vsechny pisnicky s ceskym textem..
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Koby 10. 1. 2006 19:26

Nensášim veškerý lehkoživitelkové a nic neumějící rádoby české umělce. Namádkově csáková, Machalková, Vondráčkový, Buty, ready Kirchen, Chinaski, Muk, Landa,Janda,Bárta,Hůlka,snad všechny SS, O zone, Lunetic, Holki, tři sestry a moh bych pokračovat asi hodně moc dlouho.... Česká scéna je bídná...:(
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 10. 1. 2006 19:30

Moje řeč ;-).
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 10. 1. 2006 21:02

Koby píše:Česká scéna je bídná...:((/quote]

Já bych to neviděl tak černě, naštěstí máme Jablkoň, Ebeny, Bittovou apod. Jinak s tvým seznamem souhlasím na 100%.
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zzzapik 10. 1. 2006 22:19

Machálkovou a také další rádoby české umělce a skupiny. Jedině z českým co poslouchám jsou art-rockové brněnské legendy jako Futurum, Roman Dragoun, Progres 2 )
zzzapik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vandal_007 11. 1. 2006 12:15

Tých ktorích na hudobnej scéne nemusím je naozaj dosť. Ale ak by som to mal zhrnúť tak všetkých tých čo bliakajú o láske, tých čo sa hrajú na niečo iné ako sú a nakoniec tých čo nevedia robiť hudbu, ale ju robia preto lebo to od nich chcú médiá a producenti.
Česť výnimkám.
Vandal_007
Čtenář

Odeslat příspěvekod djlooper 23. 1. 2006 15:44

V poslední době mi hodně leze krkem Madonna a Lucie Bílá. :eh
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janusx 27. 1. 2006 21:55

Nesnašim všechny kapely, zpěváky, - čky, co vystupujou ve stupidních pořadech na Nově, zpívat uměj jen na playback a dále skupiny, jejichž písničky v komerčních rádiích slyšíme třeba 2x do hodiny, je to humus!
Janusx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 1. 2006 00:08

hmmm az na par vyjimek .. celou ceskou produkci a "afroamericke" US pseudoumelce...

edit : Narci mi pripomel takovy ty urvany ufnukany jakoby srdcare :-D .. no a taky US pop :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Xoddam 28. 1. 2006 00:26

nesnasim KAAJU - Kde pak ty ptacku hniiiizdoo' maaaas??
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod twoflower 1. 2. 2006 11:10

jakekoli sra*ky skryvajici se pod nalepkou rap, hip-hop, techno a podobne zhuverilosti
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death.
twoflower
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 2. 2006 13:49

Koby píše:Nensášim veškerý lehkoživitelkové a nic neumějící rádoby české umělce. Namádkově csáková, Machalková, Vondráčkový, Buty, ready Kirchen, Chinaski, Muk, Landa,Janda,Bárta,Hůlka,snad všechny SS, O zone, Lunetic, Holki, tři sestry a moh bych pokračovat asi hodně moc dlouho.... Česká scéna je bídná...:(=/quote]


Souhlasím, že česká scéna je bídná, ale dělá to na mě dojem, že hážeš všechny do jednoho pytle. Z toho "blacklistu" co jsi uvedl docela můžu Buty, občas si poslechnu i Tři sestry (jejich starší produkci - ta nová mě noslovuje). V tom ostatním bych se s tebou asi docela shodnul - hlavně ta Opi-czáková, Lemrotic (oni ještě existujou?), Hurikán Janda, soudruh OSA-Janda, ... no a o Helence a Kájovi ani nemluvím :oboze
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků