Nemecký rap

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 8. 1. 2006 18:12

Aký je váš názor na "nemcov"? Na Slovensku ani v Česku sa moc nemecký rap nepočúva, no podľa mňa, je v súčastnosti určite "počúvatelnejší" ako ten americký (Eminem, 50Cent a pod.). Texty sú dobré a hudobný podmaz tiež. Mne sa najviac páči tvorba Aggro Berlin (hlavne sido a staré skladby od A.i.d.S.) a Bushido.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 8. 1. 2006 20:26

nemecky rap je skvely hodne ho posloucham.. Hlavne sido, fler, bushido a cely aggro berlin...
Obrázek
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jozko3275 9. 1. 2006 12:30

jasne nemecky rap siel hodne vysoko hlavne za posledny rok. aj ked ja ho nemusim :-D
Jozko3275
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fales 9. 1. 2006 18:32

Nemecky rap totalne nesnasim!!! :oboze :lol: :lol:
fales
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andels 9. 1. 2006 18:59

nemecky jazyk je strasny....uplne se mi hnusi...a este k tomu ta jejich historie v obdobi 39 az 1945...nemam slov jak si hitler moh naivne myslet ze ovladne celu planetu...sorry za odboceni k tematu ale tohle me vytaci
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 9. 1. 2006 19:05

andels píše:nemecky jazyk je strasny....uplne se mi hnusi...a este k tomu ta jejich historie v obdobi 39 az 1945...nemam slov jak si hitler moh naivne myslet ze ovladne celu planetu...sorry za odboceni k tematu ale tohle me vytaci

Tak se podívej ještě na Pád Třetí Říše.... :wink:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alejandro Peréz 10. 1. 2006 01:27

andels píše:nemecky jazyk je strasny....uplne se mi hnusi...a este k tomu ta jejich historie v obdobi 39 az 1945...nemam slov jak si hitler moh naivne myslet ze ovladne celu planetu...sorry za odboceni k tematu ale tohle me vytaci

nechci rejpat,ale kdyby každej měl takovýhle předsudky, tak je to pěkně v pr..li..

německej rap můžu.
Alejandro Peréz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Narcissus 10. 1. 2006 17:26

Hiphop poslouchám, ale německý ne. Nějak nemusím němčinu.
Ale určitě bych si zvykl, stejně jak jsem si zvykl na ruštinu nebo francoužštinu.

Makaveli2Pac píše:...no podľa mňa, je v súčastnosti určite "počúvatelnejší" ako ten americký (Eminem, 50Cent a pod.).t/quote]
No, to asi proto, že Eminem a ostatní šašci jsou jen parodií na hiphop :mrgreen:.

-quote="s.t.a.p.i"]Obrázek

Tak to je ale naprosto dokonalý "smajlík" :mrgreen:.
EDIT2: Hups, a už je na tapetě v telefonu :).
Naposledy upravil Narcissus dne 10. 1. 2006 17:38, celkově upraveno 2
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 10. 1. 2006 17:28

andels: Představ si že by tě ve městě všichni nesnášeli kvůli tomu, že tvůj praděda kradl... neházej všechny Němce do jednoho pytle ;)

Rap nesnáším, takže překvapivě nemám rád ani německej rap :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 13. 1. 2006 23:50

chalani z Aggro Berlin tiez nie su na svoju historiu moc hrdi, v skladbe Wahlkampf z Aggro Ansage Nr.5 G-Hot hovori: "...waehlt mich und es gibt kein Krieg mehr mit deutschen Soldaten..."
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taco 22. 2. 2006 07:28

Zdravím všechny, nemáte někdo texty k songům z alba Staatsfeind Nr.1, nebo odkaz, kde bych si je mohl stáhnout?????? :oboze
taco
Čtenář

Odeslat příspěvekod Honzat 22. 2. 2006 07:37

mno myslím, že Hitler RAP nedělal :wink: i když jeho řeči by šli malinko upravit :mrgreen:
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 22. 2. 2006 11:41

Makaveli2Pac píše: "...waehlt mich und es gibt kein Krieg mehr mit deutschen Soldaten..."

Nám kteří nevedládnou němčinou si teď hodně pomohl :mrgreen:
Rap nesnáším a je mi jedno v jakém jazyce tam hekají...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Gromm 22. 2. 2006 12:19

Německý rap je super!

Obrázek

s.t.a.p.i: :wink:
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson

5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 22. 2. 2006 12:24

Mno tenhle styl hudby mi absolutne nic nerika..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Další stránka