Death Metal

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 9. 4. 2008 18:25

Pěkný logo, Myrkskog jsou vubec dobra kapela. Sem hodne zvedavej na to jejich planovane album...
Ťuhýk 2.0 :)
Ťuhýk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sephiroth 10. 4. 2008 07:32

Tyhle loga, kdy jen zasvěcenci a kryptografové poznají, co je to vlastně za název kapely, se mi teda moc nelíbí ;-)
"Občas se pravda zjistí tak, že se spojí všechny malé lži dohromady a ty se odečtou od kompletní sumy toho, co je známo."
(Terry Pratchett - Zaslaná pošta)

To, že je něco ještě horší, nedělá špatné věci lepšími.
sephiroth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sephiroth 10. 4. 2008 07:33

Ťuhýk píše:sephiroth ale známe hexen, ale už jsme ho dlouho nehráli a ani o něm dlouho neslyšeli :D

No bodejť, jsou to hry starý jak uhlí, které pamatujeme už jen my, lišejníky porostlí kmeti :-D 8-)
"Občas se pravda zjistí tak, že se spojí všechny malé lži dohromady a ty se odečtou od kompletní sumy toho, co je známo."

sephiroth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 10. 4. 2008 13:05

sephiroth píše:Tyhle loga, kdy jen zasvěcenci a kryptografové poznají, co je to vlastně za název kapely, se mi teda moc nelíbí ;-)

Predchozi loga jsou jeste uplne v klidu citelny, zkus si neco poznat treba z tohohle :D

Obrázek
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 4. 2008 13:53

MVMVM? :mrgreen: co to je zač toto??
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod sephiroth 10. 4. 2008 14:16

hotspot: to je logo jak nachcaný do sněhu :shock: :-D

sephiroth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 4. 2008 16:56

Uchylárna... jako nějaká tribal grafika na tričko pěkné, ale co na tom mám ku*va přečíst? :mrgreen:

Já přidám další klasiku. Tohle má uplně všechno co má správné metalové logo mít - pentagramy, obrácený kříže a ještě to vypadá dobře :D

Obrázek
Ťuhýk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 4. 2008 20:34

výjimečně s tebou budu souhlasit :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod sephiroth 11. 4. 2008 06:05

Pentagramy a obrácené kříže, některý trapný kýčovitosti z metalu fakt nikdy nezmizí :oboze

STRAŠIDELNÁ HUDBA NA POZADÍ ŠÍLENÉHO SVĚTA!
SATAN!
SEX!
KREV A NAPĚTÍ!
TISÍC SLONŮ!

:D

sephiroth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 11. 4. 2008 11:59

sephiroth píše:Pentagramy a obrácené kříže, některý trapný kýčovitosti z metalu fakt nikdy nezmizí :oboze
ha, takhle to vidim taky .. ale kdyz se podivam na heavymetal, vypada to jako jeste vetsi poza, jeste hur... budme radi za ty pentagramy a podobny .... :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod sephiroth 13. 4. 2008 15:47

A to jo, jenže rozdíl v trapnosti mezi bububusatanbojseměpitcho a třeba žůžo labůžo v kůži navlečeným Halfordem je velmi mlhavý ;-)

sephiroth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 4. 2008 16:44

Nojo, ale co bys od metalu chtěl? Je to zábava, kapely musej mít nějakou drsnou imidž, páč by je pak nikdo neposlouchal. Nosil bys pak na tričku pět introvertů s brejličkama v upnutejch košilích?
Ťuhýk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sephiroth 14. 4. 2008 07:41

Každej v hudbě a vůbec ve svých zájmech obecně hledá něco jinýho. A co se muziky týče, pochybuju, že člověk s aspoň trochu rozvinutou osobností by preferoval jednostranný zaměření. Někdy je nálada veselá a uvolněná, pak není od věci si pustit i toho Halforda nebo Powergod a prostě vypnout mozek, někdy se člověku chce zamyslet a zahloubat se do nějaký myšlenky, pak si třeba pustí Opeth, nebo na melancholickou náladu Katatonii, když je špatně, tak holt Nocturnal depression etc., a na ostatní stavy veškerý různý jiný death/black oblíbené záležitosti. Osobně mám na disku asi třista kapel všelijakých žánrů, takže vybírat je vždy z čeho dle aktuálního rozpoložení.

Co se triček a merchandisingu jako takového týče, obrázky s ksichtama členů kapel až na výjimky (black metal, bo se mi líbí blackový warpainty, ale takový ty "mrazivě severský" typu Immortal, žádný bububu satan ala Gorgoroth) nenosim, bo když si možu vybrat, tak dám mnohem radši přednost logu kapely nebo coveru některého alba, než kyselým ksichtům dotyčných muzikantů :-)

Drsná imáge je jedna věc, ale měla by vždy něco vyjadřovat, reflektovat určité vlastnosti nebo myšlenky, jenže v drtivé většině případů je to jen laciné bezobsažné divadýlko a to je špatně (viz Dimmu bordel, Cradle of šit, Gorgoroth etc. etc.).

sephiroth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 14. 4. 2008 12:37

Ťuhýk píše:Nojo, ale co bys od metalu chtěl? Je to zábava, kapely musej mít nějakou drsnou imidž, páč by je pak nikdo neposlouchal. Nosil bys pak na tričku pět introvertů s brejličkama v upnutejch košilích?

takze metal je jenom poza, nejdulezitejsi je vypadat drsne a az teprve pak hrat nejakej narez? ja myslel ze "drsnej image" je spis uz jen takovej doplnek, ne zaklad...

ja hudbu posloucham hlavne kvuli hudebni strance (a co do metalu, libi se mi tam jak hevik, tak neco z Deathu a Blacku. Ale nelibi se mi na tom ten design muzikantu, at uz jde o teplej kozenej oblecek Halforda (i kdyz teplej opravdu je, ale nektery songy jsou dobry, at uz za JP nebo solo) nebo o radoby drsnou image upirovampiru z CoF).

v tomhle byl zlatej chuck, co jsem videl par fotek a videi z koncertu, stacilo mu tricko a kalhoty (+ dlouhy vlasy) a hral....

ad tricka, nejlepsi by bylo jenom pouhy logo kapely (idealne na cernym podkladu 8-) ), oblicej bych tam nechtel, snesu jeste maximalne nejakej mensi obrazek... proto me stve ze jsem nikde nesehnal tricko Death kde by nebyl ani ten chuckuv oblicej.... :)

(a to co jsem napsal, tak to vidim i v ostatnich stylech jako je treba punk! )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 14. 4. 2008 18:12

sephiroth tak ta záležitost komediantů typu Domma Bordel a podobně je celkem jasná. Však o tom průseru na živo jsme se tu mohli na BA přesvědčit sami. Tam není co řešit. Ale odděloval bych od toho kapely, které si to prostě můžou dovolit. Třeba zmíněný Morbid Angel. Za ně prostě mluví hudba (jak z desek, tak živě) a texty. A to je podstatný.

Death jsou potom taky kapitola sama pro sebe, v začátcích to taky byly vcelku nechutné gore texty. Však se od nich potom Chuck víceméně distancoval a živě se hrálo (až na výjimky) téměř vždycky až z "dospělých" alb.

Suk: já takový tričko mám :)
Ťuhýk
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka