Evropa 2

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Předseda 1. 6. 2006 17:23

I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 1. 6. 2006 20:42

jasne..to je ono :tleskani
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Předseda 1. 6. 2006 20:55

Tady to máte jako mp3 včetně slov ;) http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... c&start=30
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 18. 2. 2007 20:42

Poslouchám hlavně v noci kolem 23:00-04:00 přes internet, ale nic jsem nevyhrál-protože zásadně nesoutěžím.
vaclavbarak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 2. 2007 21:31

kodl píše:Dobry pisne? Shocked Asi poslouchame kazdy jinou E2. Hekajici cernosi, hekajici belosi hrajici si na cernochy... Asi jsem trosku staromodni...

Presne tak, k tomu jeste pop americkych i ceskych radoby zpevacek :twisted: Ale obcas se tam hrajou i dobry songy, teda z toho co muzu posoudit, kdyz si E2 jednou za mesic pustim. Ted se mi treba libi The saints are coming nebo trvale vetsina plouzaku, co se tam hraje a hrala.
fake píše:E2 je ctvrta... za F1, CRo1 a Impuse...

Jo, tomuhle bych i veril, ale ve veku do dejme tomu 25 let je urcite E2 prvni, vsichni my kamosi ji poslouchaj a o holkach ani nemluvim.

Ja vetsinou posloucham MP3 z mobilu nebo pocitace, ale kdyz tu ta moznost neni (na cd zadnou hudbu nemam), naladim si vetsinou radio Dragon. Je to pro me to nejslusnejsi, co u nas hraje, poradny radia s nekomercni hudbou u nas nemame, tak aspon tohle, hraje se tam to lepsi z popu :?
Naposledy upravil lu.kas dne 18. 2. 2007 21:36, celkově upraveno 2
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 18. 2. 2007 21:35

Já si E2 nepustil snad už rok :lol: ... na chalupě posloucham Kiss a v PC mam puštěnej většinu času Winamp i když mam TV kartu s radiem :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 2. 2007 07:50

Evropu 2 jsem nikdy neposlouchal. Akorat jeden cas jsem rano Mrazka ustrednu, protoze to zrovna davali kdyz jsme jezdili rano do skoly
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Předchozí stránka