Evropa 2

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anik 17. 12. 2005 01:29

Kdo posloucha? :-) vyhrali jste nekdy neco na E2? :wink:
Samsung Galaxy S20
Anik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod M. 17. 12. 2005 01:44

Pravidelne se moc poslouchat neda, protoze se pisnicky desne opakuji.
A nic jsem nevyhral.
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fales 17. 12. 2005 09:18

Obcas si poslechnu Vyndej to! a zadnych soutezi v radiu jsem se nikdy neucastnil, tudiz jsem nikdy nic nevyhral... :twisted:
fales
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 17. 12. 2005 10:17

Evropu 2 sem vzdycky poslouchala narazove, protoze tam jsou zhruba tak 3hodinove smycky,ktere se opakuji dokola. Takze spis jen konkretni porady, ale jako hudebni radio ne.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Zelik 17. 12. 2005 10:20

Posloucham jen ráno Ranní show a když někdy jdu brzo spát tak i Vyndej to...jinak se poslouchat nedá,nejen,že tam opakujou dokola furt ty samý songy,ale hrajou takový srač*y :)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 17. 12. 2005 11:01

Jenom Ranní Show, protože u tý se občas zasměju... i když musím před každým jejich vstupem přežít pětiminutový reklamní blok a asi pomiliontý Crazy Froga.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Narcissus 17. 12. 2005 11:12

Evropu poslouchám denně už několik let. Začalo to na vojně a pokračuje to dodnes v práci, pak u holiče a v hospodě. Beru to jako trest za něco, co jsem asi kdysi udělal. Nelze se vyhnout, protože existuje neuvěřitelné množství "ovcí" (slušně řečeno), které tuto pseudohudební stanici poslouchají.
V dohledné době budu možná měnit zaměstnání a jedna z obav je, že firma též zaměstnává ovce, a já se Evropy2 nezbavím ani tam :shock:...
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 17. 12. 2005 13:24

Ne neposloucham.. neni cas..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JendaLinda 17. 12. 2005 16:14

Už ne, dávám přednost mp3. :)
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 17. 12. 2005 16:19

Pokud si nekdy radio pustim, tak jedine Evropu 2. Ale jinak radio neposloucham vubec.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Malkovich 17. 12. 2005 18:59

Doma málo v práci Evropu 2 nebo Life.
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 17. 12. 2005 19:45

Ano, E2 poslouchám. Časté opakování songů mě sice někdy taky štve, kompenzuje to ale skvělý zvukový obal rádia. Zkrátka, na těch jinglech a upoutávkách jsem skoro závislej. :-)
Zdeněk L.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PeTr7650 18. 12. 2005 14:39

drive mi nesmela chybet kazdej den jejich ranni show, kdo pamatuje jeste show dua "pokorny, ondracek", ten mi da za pravdu, ze na tehdejsi dobu to bylo neco novyho. dnes uz me to s maresem moc nesedi, vyber muziky je prinejmensim "zvlastni, slyset trikrat i vickrat denne jeden song je uz moc :(
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Návštěvník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 18. 12. 2005 16:19

JendaLinda píše:Už ne, dávám přednost mp3. :) /quote]

Jojo ja taky...
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gekoncik 28. 12. 2005 21:54

Právě teď ji poslouchám. Bohužel ji nenaladím přes radio tak ji poslouchám jen přes net. Ale ti tak je to často.

Zatím jsem nevyhrál nic. Chtěl bych skusi maximixe je to cool :wink:
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 29. 12. 2005 13:21

radio posloucham jenom v aute a vetsinou je to prave E2, ale od nich jsem nic nevyhral. parkrat jsem vyhral na kiss hady
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod christian 29. 12. 2005 13:23

Kdysi jsem E2 poslouchal, ted uz si radio poslechnu jen zridka :-(
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod gekoncik 29. 12. 2005 16:00

Nevíte jestli číslo do E2 na maximixe má drahší paušál nebo je to klasické číslo s běžným paušálem :?:
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 29. 12. 2005 16:17

E2 je nieco podobne, ako u nas radio Expres... Tiez sa to neda dlho pocuvat... :(
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 29. 1. 2006 15:13

Oni ještě dávají maximix? :shock: Já už nějakej čas Evropu neposlouchám, ale tehdy řikali, že to budou dávat snad do konce roku (kdy to mohlo být - tak před třemi lety).
Tohle rádio nemusim, protože nemám rád furt tu samou hudbu dokola a taky se chci dozvědět, co děje ve světě, Evropa má prabídný zpravodajství. Poslouchat ale furt Radiožurnál je ale po chvíli o rozum. Takový impuls je velmi dobrý kompromis :wink:
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Deleted user 29. 1. 2006 15:55

Pokud poslouchám Evropu 2, tak je to jen kvůli moderátorům, nikoliv kvůli hudbě (to je občas neúnosný..). Ale myslím si, že právě na výrazných a silných moderátorech Evropa hodně staví. A trochu mi vadí, že písně se 'silnějším' textem (v angličtině) procházejí cenzurou (kupř. umazáváním toho onoho slova atd..). To zní občas divně.
Soutěžit jsem nikdy nezkoušel, ale zatím se mi nanečisto docela daří v té soutěži, kde se mají uhodnout interpreti - soutěž o 10 CD; nevím, zda se to nějak jmenuje.

Odeslat příspěvekod Narcissus 20. 2. 2006 17:24

Musím pochválit Evropu2, když už ji stále kritizuju. Včera v noci pouštěli hiphop. Pro upřesnění - myslím hiphop, ne Eminem, Black Eyed Peas, Nelly apod. To se cení :tleskani.

EDIT: Tak už vím co to bylo, na stránkách E2 (tfuj) jsem zjistil, že pořad se vysílá už dlouho (Black Element).
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 20. 2. 2006 17:38

Neposloucham, to se neda. Smycka jedouci stale dokola...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod gekoncik 20. 2. 2006 17:43

kodl: smička to je ale pisně tam mají dobrý pisně. Ale na ostatních radiích nemají tak dobrý moderátory..
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 20. 2. 2006 21:27

Dobry pisne? :shock: Asi poslouchame kazdy jinou E2. Hekajici cernosi, hekajici belosi hrajici si na cernochy... Asi jsem trosku staromodni...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník

Odeslat příspěvekod Gromm 20. 2. 2006 22:59

Někdy. Hlavně Radio Deejay...

JendaLinda píše:dávám přednost mp3m/quote]

To spíš...:wink:
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson

5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Narcissus 21. 2. 2006 06:54

Samozřejmě že vlastní výběr je nejlepší, ale já jsem v práci nucen E2 poslouchat, protože tam ten póvl poslouchá každý. Ale jinak bych se o Black Element ani nedozvěděl.
Příští neděli ho stáhnu na HDD a poslechnu pořádně, pokud se stěstí neusměje, bude zase co kritizovat :D
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gekoncik 21. 2. 2006 12:57

Do vlastního výběru vám nikdo nekecá a nedozvíte se spoustu nových věcí...

Třebas nejdebilnější žaloba v USA za rok atd... :lol:
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 21. 2. 2006 19:27

E2 už dávno neposlouchám, teď už jen např. Faktor, Impuls atd...ale je vidět,že se i tyto rádia snaží bejt jako E2
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fake 24. 2. 2006 19:05

black element zas tak dlouho neni, predtim to jelo jako groove:o)
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Narcissus 25. 2. 2006 00:22

To je možné. Já se všechny produkty Evropy 2 snažím vypouštět z hlavy z hlediska zachování duševního zdraví. Dvě neděle teď budu Black Element poslouchat a pokud nebudou pouštět všemi přijatelnou a větš**** hudbu, tak je možná vezmu na vědomí.
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gekoncik 25. 2. 2006 14:01

includes píše:..rádia snaží bejt jako E2 /quote]

E2 patří prý mezi nejposlouchanější radia v ČR..
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fake 25. 2. 2006 14:34

E2 je ctvrta... za F1, CRo1 a Impusem... takze je prvni sveho druhu:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Narcissus 25. 2. 2006 15:08

gekoncik píše:E2 patří prý mezi nejposlouchanější radia v ČR..v/quote]
Řekl bych ne prý, ale určitě - kamkoli se hnu, hraje E2: na vojně to poslouchal každý, ve škole minimálně polovina spolužáků, u holiče, v obchodě, na městských informacích, téměř ve všech hospodách, lidem doma, v autech. Už asi nejsem normální, protože to schválně sleduju a fakt to vříská všude :?.

iquote="fake"]E2 je ctvrta... za F1, CRo1 a Impusem...

Tak to já mám asi tu smůlu a potkávám jen lidi, kteří poslouchají E2.
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fake 25. 2. 2006 15:14

mas to o tom, ze v hospode, ve skole, na vojne... nechces poslouchat zpravy a dlouhy kecy, ale muziku... proto si vyberou hudebni radio... a E2 je v tomhle jednoduse genialni (uspesnosti, jine hledisko odmitam resit). navic ses asi mezi mladejma lidma... ktery jsou jejich cilova skupina.

a ses z prahy?
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 25. 2. 2006 15:40

neposlouchám!
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod twoflower 25. 2. 2006 16:10

Bleh, Evropa2 opravdu ne.
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death.
twoflower
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Narcissus 19. 3. 2006 11:18

Včera mě známí v hospě inspirovali... rušička. Výborný nápad - již nikdy více E2 v práci :D
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vizitix 19. 3. 2006 17:45

dobrej nápad :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Wracker 19. 3. 2006 21:35

na horách sme měli tejden naladěnou evropu2 a myslel sem, že se ke konci už zlázním..každej den tam jedou ty samy songy a několikrát denne :x :x :x :x hrozná vymejvačka mozku......
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod johnnym 20. 4. 2006 16:50

Evropu 2 jsem měl rád tak před 11 lety, ale teď je to příšernost (aneb ať "žije" komerce)!
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pazy 1. 6. 2006 10:15

Evropa 2, jasně Leoš Mareš - rozhodně to pravidelně neposlouchám, neboť mi připadá, že se tam songy pořád opakují, ale jinak nic proti tomu nemám, akorát po ráno, když mě budí rádio Leoš se tam začal něčemu mohutně chlámat až mi z toho třeštila hlava - proto raději jsem přeladil buzení na jinou stanici. :lol:
Pazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 1. 6. 2006 12:29

Ja posloucham kazdy rano Ranni show..mimochodem tam hrajou super finskou pisnicku
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Předseda 1. 6. 2006 15:00

morpheus_cz píše:mimochodem tam hrajou super finskou pisnicku

Hej nevíte někdo jak se jmenuje??Mi zní furt v hlavě a rád bych si jí stáhnul :lol:
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 1. 6. 2006 16:14

myslim ze Lentuma nebo tak nejak ale fakt nevim
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

morpheus_cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Předseda 1. 6. 2006 17:23

Is that what devils do?

Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 1. 6. 2006 20:42

jasne..to je ono :tleskani

morpheus_cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Předseda 1. 6. 2006 20:55

Tady to máte jako mp3 včetně slov ;) http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... c&start=30
Is that what devils do?

Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 18. 2. 2007 20:42

Poslouchám hlavně v noci kolem 23:00-04:00 přes internet, ale nic jsem nevyhrál-protože zásadně nesoutěžím.
vaclavbarak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 2. 2007 21:31

kodl píše:Dobry pisne? Shocked Asi poslouchame kazdy jinou E2. Hekajici cernosi, hekajici belosi hrajici si na cernochy... Asi jsem trosku staromodni...

Presne tak, k tomu jeste pop americkych i ceskych radoby zpevacek :twisted: Ale obcas se tam hrajou i dobry songy, teda z toho co muzu posoudit, kdyz si E2 jednou za mesic pustim. Ted se mi treba libi The saints are coming nebo trvale vetsina plouzaku, co se tam hraje a hrala.
fake píše:E2 je ctvrta... za F1, CRo1 a Impuse...

Jo, tomuhle bych i veril, ale ve veku do dejme tomu 25 let je urcite E2 prvni, vsichni my kamosi ji poslouchaj a o holkach ani nemluvim.

Ja vetsinou posloucham MP3 z mobilu nebo pocitace, ale kdyz tu ta moznost neni (na cd zadnou hudbu nemam), naladim si vetsinou radio Dragon. Je to pro me to nejslusnejsi, co u nas hraje, poradny radia s nekomercni hudbou u nas nemame, tak aspon tohle, hraje se tam to lepsi z popu :?
Naposledy upravil lu.kas dne 18. 2. 2007 21:36, celkově upraveno 2
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 18. 2. 2007 21:35

Já si E2 nepustil snad už rok :lol: ... na chalupě posloucham Kiss a v PC mam puštěnej většinu času Winamp i když mam TV kartu s radiem :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 2. 2007 07:50

Evropu 2 jsem nikdy neposlouchal. Akorat jeden cas jsem rano Mrazka ustrednu, protoze to zrovna davali kdyz jsme jezdili rano do skoly
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník