Trance, Techno, Dance, Club.....

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod andels 18. 10. 2005 17:41

Sem hazejte tip vasich pisnicek a nebo napiste co si myslite o tomto typu hudby...podle me je dobre, ze nekdo vymyslel takovy typ hudby protoze se da na nej tancovat, remixovat, poslouchat jen tak, relaxovat :lol: no ja sem treba zblazneny do Trance...a co vy?
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 18. 10. 2005 18:03

Mám rád System F a Paul van Dyk
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 18. 10. 2005 18:08

jo Paul je nej...i ATB neni spatny :) nejradsi od paula mam For An Angle
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 10. 2005 18:15

Armin Van Buuren ;-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 18. 10. 2005 18:22

Od Paula mám rád dost věcí, dost v pohodě na relax je cd Out there and back
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 18. 10. 2005 18:23

ty jo tak to fakt neznam? :? je to dobra music? ja treba rad i prodigiho

jeste si najdete kdyz tak na netu nebo kaj si berete pisnicky Benjamin Bates je to dobrej musicman ma dost drsny pisnicky zkuste tuto pisen Lost Myself In The Way To Close Your Eyes je to dost good :)

//Samuel Gordon: spojil jsem prispevky; pokud je prispevek, ktery chces doplnit na konci threadu, pak pouzivej editaci
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod macman_mac 18. 10. 2005 20:33

A co treba DJ Tiesto ??? - ten taky neni celkem spatny...:-)
macman_mac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 10. 2005 23:20

DJ_Tiesto mam neco pres 3 DVD mp3 :-))))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Master74 18. 10. 2005 23:38

Nejlepsi??
Jednoznacne
PAUL OAKENFOALD
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 18. 10. 2005 23:39

Ja mam cca 15GB trance/electronic chillout. Keby som to vymenovaval, tak sme tu do rana :)
2Pix: Arminov album 76 je skvely, ze? :)
kolmi: Paul Van Dyk - Out There And Back - 06 - Tell Me Why (The Riddle).mp3 //neodolal som a pustil som si :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 10. 2005 23:46

Armina mam neco pres 200, takze album 76 (myslis "State of Trance 076" ) mi toho moc nerika ... du to nekam vyhrabat a pak poreferuju :-))) ... kolega je do tohohle hroznej fanatik :-) ... a ja to diky nemu nemam kde skladovat :-) ...

shanim Thnunderdome .. nevedes ? :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 19. 10. 2005 15:04

Tak takovou hudbu temer vubec neposloucham ... Na techno se sice dobre pari :) ale ze bych si to pustil jenom tak pustil doma, to ne.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 19. 10. 2005 19:44

ty jo tak ja to muzu poslouchat od rana do vecera....fakt ja tuhle muziku zeru je pro me nej :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod JendaLinda 19. 10. 2005 19:59

Já to poslouchám taky pořád. :) Jinak dobrej je taky třeba Gigi'd'Agostino.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 19. 10. 2005 20:00

2Pix píše:Armina mam neco pres 200, takze album 76 (myslis "State of Trance 076" ) mi toho moc nerika ... du to nekam vyhrabat a pak poreferuju :-))) ... kolega je do tohohle hroznej fanatik :-) ... a ja to diky nemu nemam kde skladovat :-) ...

shanim Thnunderdome .. nevedes ? :-) ...
myslis skupinu nebo nazev pisnicky???
andels
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků