SuperCrooo - jde o televizní cenzuru?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Udělala televize Óčko vyřazením klipu správnou věc?
Ano 2 %  9%  [ 2 ]
Ne 13 %  59%  [ 13 ]
Nemám vyhraněný názor 7 %  31%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 22

Odeslat příspěvekod Heady 17. 8. 2005 15:43

S-Tony píše:Já jsem už kvůli kravinám jako Crazy Frog, Ozone, Britney atd. Přestal hudební kanály sledovat úplně. Ten poměr je docela děsný. => 5:1 v neprospěch dobrých písniček. Čekat 5 skladeb na to až pustí nějakou poslouchatelnou to mi fakt za ty nervy nestojí. V rádiu je to to samé.

Vyřešil jsem to nákupem 160 GB hardisku a uložil jsem na něj všechny poslouchatelné písničky. Pak jsem si ze všech vytvořil playlist do winampu a přehrávám je v náhodném pořadí.
Je to tisíckrát lepší než nějaké rádio. Nikdy se mi nestane, že bych musel poslochat něco co nechci. A nezatěžuje se mi internet streamem radia :-)
V tomhle vidím budoucnost. Lokání hudební databáze.......m/quote]

ja som to urobil presne tak isto !!! sak nikdy mi na tv nepustia hard techno, tak preco by som to mal potom ocuvat/pozerat ??

k teme: doteraz som nevedel, ze o co ide, som si precital tie clanky na idnes.cz a myslim si, ze to vobec nemuseli "filtrovat", sak ked to davaju v inych relaciach ??

to samuel gordon: to fakt az hentak "filtruju" ?? to je teda fakt onicom televizia, ten Eamon - Fuck it si s "filtrovanim" neviem ani predstavit...
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod party boy 19. 8. 2005 23:33

Slyšel to někdo originál na jejich CD? to je teprve něco!!!! :shock:
V TV se vysílá ještě uparvovaná verze aby jste z toho vůbec něco měli :mrgreen:
party boy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iva 21. 8. 2005 21:37

vracím se k SuperCrooo, myslim si, ze maji v necem dost krutou pravdu a nemusi se to tykat jen Superstar, ale vsech tech ostatnich umele vytvorenych hvezdicek....
a jeste dodam, ze jsem proti jakekoliv cenzure.... :twisted:
iva
Návštěvník

Předchozí stránka