Oblíbený hudební žánr

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 1. 2007 19:37

I nadále zůstávám věrný všelijakým elektronickým pokusům, unikajícím do chilloutu a vesmírného ambientu obzvláště, ale přistihl jsem se, že teču ze smyčců a tíhnu víc i k jazzovým liniím a složitým neoposlouchaným harmoniím. Je to zkrátka složitější a nerad to sortuju.

Odeslat příspěvekod kurcatovium 29. 1. 2007 23:28

povětšinou nějaký ten metal... zkousnu toho ale dost, jen ne hudbu strojů a monsterc*ck žvatlající n*gry... :nenapadne občas se i tam najde něco zajímavého, ale obecně to nemusím...
kurcatovium
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vody 30. 1. 2007 00:01

posloucham metal (heavy, power, speed a obcas trash) a klasika rock, starsi kapely jako Floydy,Scorpions,Dire Straits, ACDC a tak dale.
MB W202 C200 100KW
Vody
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 30. 1. 2007 10:10

Hlavne vsechny mozny odrudy punku. Musi to mit kvalitni text, jinou hudbu neuznavam ;-)

Pak jeste nakej ten rock (Landa, Kabati...)

Posloucham dost CZ+SK, i u nas je podle me dost kvalitnich kapel.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod earwey 9. 2. 2007 21:56

Najskor je to world music
HIP HOP neuznavam, az na nejake z mala vynimiek
moze byt reggae a aj starsia muzika okolo 80, 90s..
earwey
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 9. 2. 2007 22:04

Zaner vybraty nemam, lebo neda sa pocuvat jeden jediny, proste pocuvam pesnicky co sa mi zapacia, a nekukam na zaner...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 9. 2. 2007 22:31

Metal, hardrock, hip-hop, DJ's, skatepunk atd... kombinace jak sviň :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymous 13. 2. 2007 14:46

Jazz, klasická hudba, funky, občas dobrý rock a pop (Prince, Michael Jackson), atd..
Anonymous

Odeslat příspěvekod salex 13. 2. 2007 17:54

Rock, Alt. Rock
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 2. 2007 19:02

Mám širokej záběr vyrůstal jsem na popíku potom jsem tíhnul k Depeche mode, byl jsem skalní fanoušek české kapely Oceán, poslouchal The Cure, později mě dost ovlivnily začátky Rádia 1 hlavně Josef Sedloň, taky jsem chodil na Strahov do klubu 007.
Později jsem stále více přicházel na chuť tvrdší elektronické hudbě, která je u mne žánrem č.1 dodnes. Ale má toho rád hodně moji oblíbenci mimo tu tvrdou elektroniku jsou Moby, Fatboy Slim, Sting, Jamiroqai, New Order, Bjork, Kylie Minoque ( videoklipy ) a na spoustu dalších si nevzpomenu.
Co nemusím jsou takové kapely jako je Kabát.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 2. 2007 21:47

Michal P píše:Později jsem stále více přicházel na chuť tvrdší elektronické hudbě, která je u mne žánrem č.1 dodnes. Ale má toho rád hodně moji oblíbenci mimo tu tvrdou elektroniku jsou Moby, Fatboy Slim, Sting, Jamiroqai, New Order, Bjork, Kylie Minoque ( videoklipy ) a na spoustu dalších si nevzpomenu.
Co nemusím jsou takové kapely jako je Kabát. /quote]

Jo, to sme docela podobní... Máš to nový album New Order?? Waiting For The Sirens Call to je hodně dobrýý, a kabáty taky nemusím...
Naposledy upravil MarkFX dne 13. 2. 2007 22:07, celkově upraveno 1
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 13. 2. 2007 22:01

Michal P píše:Co nemusím jsou takové kapely jako je Kabát.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 2. 2007 22:04

Ne nemám poslední dobou nestíhám si nic pořizovat jen poslouchám rádia ( internetová i normální ).
U těch New Order si nejradši poslechnu ty starší věci.
Já mám prostě rád tu elektroniku už od těch depešáků a oceánů až po Nine inch nails, Front 242, Frontline Assembly, Skinny Puppy.
Tohle ale asi moc lidí nezná.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 13. 2. 2007 22:18

Nahodou jo, NIN jsem jeden cas taky docela poslouchal. K Reznorovi jsem se tehda dostal pres Marylina Mansona. Ale to uz je aspon pet let
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 2. 2007 22:20

Jo NIN jsou vcelku pohodovej popík, zvláště remixy :)
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka