Hudba, která mě vytáčí

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pade 18. 4. 2007 18:45

petopalec píše:kontrafakt a im podobní primitíviv/quote]

presne
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod metla23 20. 4. 2007 18:12

V poslednej dobe ma najviac vytáča Gladiator ,Tublatanka a tvorba finalistov superstar :oboze :oboze :oboze .***** vraždil by som.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukáš V. 26. 4. 2007 18:56

Eva a Vašek ;-)

Pardon vy myslíte hudbu, tak to mě vytáčí Tokio Hotel :)
Lukáš V.
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 4. 2007 11:11

Jakýkoli hiphop.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Arašíd 31. 5. 2007 07:22

vsechno co se hraje na stanicich typu MTV, pop, pop-punk, emo, disco a tanecni hudba vseobecne.
Arašíd
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 31. 5. 2007 15:59

Zrovna jsem hledal na wikipedii neco o superballu a vyjela mi stranka o Shitknot... Tenhle odstavec mluvi za vse:

Skupina Slipknot se proslavila nejen vynikající hudbou, která oslovuje stále více lidí, ale také jejich extrémními live-shows. Jejich koncerty jsou vyhlášené. Není vůbec divu, když se začnou mezi sebou mlátit nebo po sobě házet různé předměty. Mezi vrchol show patří když Joey a jeho celá souprava bubnů vyjedou asi 3 metry do vzduchu a natočí se o devadesát stupňů dolů, čili Joye kouká přímo do země, a přitom stále bubnuje. Slipknot neohrožují jen sami sebe, ale už několikrát ublížili i svým fanouškům. e/quote]
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod cinan 31. 5. 2007 17:15

neznasam hip-hop, pop a "superstar"

vlastne v televizii alebo radiu skoro vobec nepocujem inu pesnicku nez nieco z tychto 3 skupin...
Open-source fan!
blog-zapisky: http://cinan.wordpress.com/
cinan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod macanos 31. 5. 2007 19:12

hot_spot

A to jako dobrý nebo ne ????

Já jina neposlouchám tuc tuc tuc
macanos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 31. 5. 2007 20:21

[quote="Arašíd"tvsechno co se hraje na stanicich typu MTV, pop, pop-punk, emo, disco a tanecni hudba vseobecne.[/quote] joooo, emíčkoooo!! :lol: :lol: :mrgreen: :-P
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod jezek 1. 6. 2007 07:12

Mě vytáčí to,čemu se teď říká taneční scéna.Před 6 lety to stálo za to,ale teď je to hnus :x
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 1. 6. 2007 13:39

Mě nějkak už nevytáčí nic. Čím jsem starší, tím jsem tolerantnější.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod includes 1. 6. 2007 14:04

Nenáším hip hop ... to mluví za vše ... nebo hip hop by mi i tak nevadil, ale vadí mi ti lidé, co ho "provozují" :lol: ... kalhoty u kotníků, tričko XXXL a rovnej kšilt :x ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 6. 2007 14:18

jezku opravila bych ti jako stary pametnik, ze pred 10 lety ta tanecni scena za neco stala, ted je to desny....taky mi vadi cesti a slovensti "hip hoperi" tohle fakt patri americanum a ne evropanum...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Wracker 1. 6. 2007 14:39

Noovo píše: vadi cesti a slovensti "hip hoperi" tohle fakt patri americanum a ne evropanum...
tohle rikam porad..hip hop v evrope stoji zaprd..

me nevadi nic krome toho jak cernosi v hoperskym zpivaj jak kdyby je nekdo drzel za koule..nazev mozna sezenu, protoze to tusim posloucha kamaradka :x
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 1. 6. 2007 14:52

Wracker: tak proti gustu zadny disputat, ja kdyz jsem chodila v Nemecku na jednu americkou diskoteku (patrila americkejm vojakum, ktery v te oblasti byli a jsou a chodili tam vetsinou jen americani a nemky, ktere chteli ulovit cernocha) tak sem na to hodne tancila a parila...ted si obcas taky nejakou vyvedenou pisnicku poslechnu, ale neni to jako driv, kdy jsem to hodne poslouchala prave v tom Nemecku...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka