Hudba, která mě vytáčí

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod andels 27. 2. 2007 18:21

me to strasne naopak irituje...nedokonalej, zvuk, spatna nahravka, to je u me jasny minus skladby
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Z.H. 30. 3. 2007 19:54

Eva a Vašek
Z.H.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod decried 30. 3. 2007 20:25

[quote="Ťuhýk"tNo prave a nechybi vam tam potom ta atmosfera a spontannost?[/quote]Chyba, studiove nahravky na mna obcas posobia umelo a nepirozdene. Skupinu ktora by na koncerte hrala na playback neuznavam.

A strasne ma rozculuje Tokio Hotel, potom co sa ten z*rd bill objavil v tricku Venom. Asi to vyzera trapne ale fakt ma to rozculuje, uz fakt neviem co na toto povedat. :x Ked si na seba oblece triko Mayhem tak sa asi zakopem pod zem :mrgreen: :oboze
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 30. 3. 2007 22:11

decried: ROFL
zbytecny post, ja vim ale nemohl jsem si to odpustit
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod rockstar 2. 4. 2007 16:41

Hip-Hop a jemu podobne ty nemuzu slyset ani pres zed... hodne tlustou. A pak nemuzu operu a operetu, Country, folk, nemecky "zpev" a v neposledni rade Evu a Vaška.. Tohle je tak prijemna dvojka ze se to asni slovy neda vyjadrit. Jsou to vubec lidi?
rockstar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Adam999 2. 4. 2007 18:44

ja nenavidim techno, dechovku a nemusim hip-hop. Ale strašní jsou třeba tokyo hotel a podobne, ty nesnašim
Adam999
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 4. 2007 20:32

kdo je to ten Eva a Vašek??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 2. 4. 2007 20:45

MarkFX: http://youtube.com/watch?v=eHIXPLpnJXw
btw na koncerty se planuje benda rajcat v cene vstupenky
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 4. 2007 21:59

héééé.... tak to bych nečekal teda... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod kurcatovium 4. 4. 2007 19:34

rockstar píše:...a v neposledni rade Evu a Vaška.. Tohle je tak prijemna dvojka ze se to asni slovy neda vyjadrit. Jsou to vubec lidi??/quote]

ano, ale pěkně hnusný :D :D :D

>quote="decried"]A strasne ma rozculuje Tokio Hotel, potom co sa ten z*rd bill objavil v tricku Venom. Asi to vyzera trapne ale fakt ma to rozculuje, uz fakt neviem co na toto povedat. :x Ked si na seba oblece triko Mayhem tak sa asi zakopem pod zem :mrgreen: :oboze

a co takhle pod zem zakopat někoho jiného???
kurcatovium
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chemistry 4. 4. 2007 19:38

a Brana Mojseja už ste počuli ?

:x :x :x
chemistry between us
chemistry
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Aleš P. 8. 4. 2007 22:39

V podstatě všechno co lze vidět v hitparádě nebo slyšet na Evropě 2. Ale asi největší odpad je hip hop. Tady se moje vnímání "hudby" zastavilo, další nové proudy už vůbec neznám.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vozataj 9. 4. 2007 22:17

MarkFX píše:...ja mam s Live spojený šum, nežádoucí hluk, nedokonalý zpěv (na rozdíl od studia kdy to zkouší tisíckrát než je to ono)...j/quote]

Podle mě kvalitní kapelky dokáží zahrát mnohdy lépe než na CD, alespon me to tak přijde. Atmosfera hecuje pozitivne muzikanty a ti ze sebe vydávají maximum, to pak ze skupiny uplně číší. CD live je dobré na připomenutí té oné atmosféry, ale nagradit to nedokáže. Přesto si radši poslechnu Live než normal...PS: Kvlaitní zpěvák dokáže zazpívat cokoli, kdykoli, teda když zrovna nemá problémy s hlasivkami atd.
Why be IN when you could be OUT
Vozataj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod petopalec 13. 4. 2007 20:58

kontrafakt a im podobní primitívi
Ľudia, nevešajte hlavy. Zajtra bude HORŠIE!
petopalec
Čtenář

Odeslat příspěvekod decried 18. 4. 2007 18:40

Dalsi: Dan Nekonecny ale extremne moc :D
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka