Hudba, která mě vytáčí

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod JN 1. 9. 2006 10:02

Mě vytáčí to, když si zapnu rádio nebo nějakou hudební satelitní stanici, tak 8 z 10ti písniček nějakým způsobem vykrádá starší písně, zejména z 80. let. Hergot, to dnešní autoři mají tak mizernou invenci, že nedokážou vymyslet nic originálního ?
JN
Čtenář

Odeslat příspěvekod includes 1. 9. 2006 10:26

Mě v těch rádiích zase vytáčí to, že během hodiny hrají třeba 3x stejnou písničku :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 1. 9. 2006 10:56

no tak to mě zase vytáčí všechno co má co společnýho s hip hopem bo rnb a navíc mě štve že v rádiích skoro nic jinýho nehrajou :( :(
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod Lexx 1. 9. 2006 11:18

Od té doby, co jsem viděl videoklip, nesnáším Sin With Sebastian - Shut Up And Sleep With Me Obrázek

Videoklip
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod van vren 1. 9. 2006 11:27

tak mě toho zas tolik nevytáčí .... snad jenom hip hop, punk, techno, disco, dechovka, RnB
be obscene... be be agressive
van vren
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maty1976 1. 9. 2006 13:33

JN píše:Mě vytáčí to, když si zapnu rádio nebo nějakou hudební satelitní stanici, tak 8 z 10ti písniček nějakým způsobem vykrádá starší písně, zejména z 80. let. Hergot, to dnešní autoři mají tak mizernou invenci, že nedokážou vymyslet nic originálního ? /quote]

Osmdesátý roky byly totiž co se týče hudby nejlepší - jak v kvalitní muzice, tak v popíku. Logicky se z toho dodnes těží.
maty1976
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Narcissus 1. 9. 2006 15:13

Lidi, prosím vás, to co hraje Evropa 2 není hiphop. Rapuje se tam, ale hiphop to není. Je to obyčejná popová hudba s rapem, která opravdovému hiphopu dělá ostudu. Ono může mást to, že tam občas hraje třeba Snoop Doggy Dogg (kdysi třída), ale ten už taky "popuje" místo hudby, kterou dělal třeba v 1993-1996.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 1. 9. 2006 19:48

Narcissus píše:Lidi, prosím vás, to co hraje Evropa 2 není hiphop. Rapuje se tam, ale hiphop to není. Je to obyčejná popová hudba s rapem, která opravdovému hiphopu dělá ostudu. Ono může mást to, že tam občas hraje třeba Snoop Doggy Dogg (kdysi třída), ale ten už taky "popuje" místo hudby, kterou dělal třeba v 1993-1996.l/quote]

to máš úplnou pravdu, já sice hip hop neposlouchám ale když slyšim starý songy od snoopa nebo dr dreye, tak je to úplně něco jinýho něž ty dnešní rádoby hopeři jako Ne-Yo a jim podobný :?
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod Lukyman 22. 9. 2006 20:01

Mě fakt vytáč Tokio Hotel - v životě to nechci slyšet, místo toho už raději budu poslouchta Lunetic, lepší než todle
Lukyman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 9. 2006 12:29

Tokio Hotel. A když slyším např Dj Pmc, jak mele ty kraviny, tak odcházím z pokoje. Brácha ví, že ho nesnáším, tak to pořád pouští.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 24. 9. 2006 19:52

Dechovky brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :x
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod twoflower 24. 9. 2006 21:52

rap, hip-hop a pribuzne nehudby
The sun is the same in a relative way but you're older,
shorter of breath and one day closer to death.
twoflower
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ParizaK 25. 9. 2006 23:14

twoflower píše:rap, hip-hop a pribuzne nehudby
PRESNEEE TAK... ani tak moc mne nesere "Cerny" hip hop ale ked to robi beloch tak to je fakt TRAAAAAPNEEEEEEEE.... a tiez ma sere Techno, drum n base a tieto sracky
Drink the wine from the rich mans cash, this revolution won't be the last... Viva La Revolution... :)
listening to disco music will make u a fucking idiot... also techno...
ParizaK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 9. 2006 08:58

Ještě jsem zapoměl na Supercrooo. Tady ti chlapci mě fakt štvou, když je někde slyším. Hrůza a děs!
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod metla23 6. 10. 2006 18:28

country , rock n roll , goospel
:oboze :oboze :oboze
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka