Jaký máte názor na hip-hop?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Genetic 23. 5. 2005 15:21

Zajímalo by mě, jaký máte názor na hip-hop? Je jedno, jestli český nebo zahraniční. Pokud vám hh kultura něco říká, eventuelně jestli jí máte rádi?

Osobně hip hop miluju, ale to pouze v zastoupení interpretů: Tupac, Snoop Dogg, Ice Cube, Dr. Dre a Westside Connection.

Neříkám, že si občas neposlechnu i něco jiného, ale todle jsou takové mé evergreeny...


//mbing: upraven předmět.
Genetic
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 23. 5. 2005 15:32

Hip Hop mam moc rad a nekdy skoro neposloucham nic jinyho. Nejradsi mam Snoop Doga. Bohuzel znam i takovi lidi ktery poslouchaj Hip Hop jenom proto aby vypadaly dobre. V mem pripade to tak neni protoze ja ho posloucham pro sebe. :!:
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 23. 5. 2005 15:59

Základem dobré muziky je pro mně kytara (akustika nebo eletkrika), pořádná živá bicí souprava a dobrý zpěv.
Bohužel Hip-Hop nic z toho nemá......
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SDR 23. 5. 2005 16:31

Líbí se mi jak který písničky, některý jsou fakt o ničem - pro mě.

Nejradši mám psh, indy&wich pár kousků od kontrafaktů, něco od Dr.Dre
SDR
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 23. 5. 2005 17:12

No nevím, hip hop vůbec nemusím, 50 Centa a podobné napařující se blbečky k smrti nenávidím (proti gustu žádný dišputát...). To je pouze můj osobní názor. Nebo teda aspoň zahraniční, český nebo slovenský se docela dá (třeba Electrick Mann spolu s kytarou a jinými nástroji zní relativně dobře, Cocotte Minute se taky dá). Navíc slovenština na hip hopu dobře zní.

Jinak hip hop nemusím.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ConPower 23. 5. 2005 17:14

Jo a ještě: rozlišujete hip hop, rap a R 'n' B?
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Genetic 23. 5. 2005 17:22

no, ja rozlišuju rozhodně hip hop+rap od RnB.

Jinak urcite rozlisuju USA rap na ten z West Coastu a East Coastu.
Genetic
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 24. 5. 2005 00:33

No hip hop nemusim, ale uznavam ze je to taky umeni a nejen okecavacka a par pisnicek se mi i líbí :)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyborg 24. 5. 2005 11:47

Pih-poh vůbec nemusím...
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 5. 2005 11:59

Je to jen můj pocit?
Hip-hop je podle mně pro lidi, kteří nejsou spokojeni se svým životem. Co jsem měl možnost slyšet český a slovenský Hip-Hop tak interpreti pořád jen na něco nadávali.
To mně docela na tom žánru štve. Když jsem z něcím ve svém životě nespkojený tak o tom furt nekecám a jdu to změnit? Hip-Hop kulturu nechápu.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Genetic 24. 5. 2005 14:48

osobne cz a sk hip-hop nemusim, uz jen kvuli textum a schopnostem raperu. Anglicke texty jsou v drtive vetsine inteligentnejsi a o neco jde. Kdyz do toho nepocitam 50Centa.
Genetic
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shelly(smazano) 24. 5. 2005 17:41

hip-hop poslouchám a mám ráda taky psíš ten zahraniční, český a slovenský sem poslouchala dřív a teď už to moc nemusím
ale nechápu lidi, co mají vůči této hudbě předsudky
***shelly***
shelly(smazano)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 24. 5. 2005 17:59

shelly píše:ale nechápu lidi, co mají vůči této hudbě předsudkye/quote]


Jiní (tak trochu i já, ale jenom trošilinku) zas nechápou, jak můžete vy, hip-hopáci, tohle poslouchat.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 24. 5. 2005 23:31

ale pripada mi to proste an jedno brdo okecavacka a proste porad nejaky reci dokola nevim no
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 5. 2005 23:33

Nechápu k čemu je HIP-HOP, když už máme HIDE-PARK :wink:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků