Jaký máte názor na hip-hop?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 1. 2008 02:43

hustokrutopřísnák jak má být... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Vody 20. 1. 2008 02:47

MarkFX píše:hustokrutopřísnák jak má být... :DD/quote]
? kouďák už šel spát, chtělo by to sním zase nějakou kalbu :mrgreen:
Vody
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 1. 2008 10:14

Vody píše:francouzskej metal sem ještě neslyšel tak nevím :hm /quote]

Sice to sem nepatří, ale když se o tom zmiňuješ, doporučuju všema deseti bandu Gojira. Hrajou takový progressive death/thrash. Jinak poslouchatelná je i industriální oddechovka Dagoba a melancholičtí The Old Dead Tree. Frantíci mají dobrou muziku. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannnn 20. 1. 2008 10:21

Ježiš. Francouzskej hiphop poslouchala bejvalka a to byl děs...horší je snad už jen slovenskej :D
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 1. 2008 10:28

Nechci se toho moc zastávat, přecejen jsem totiž takový "antiHH" typ, každopádně ti Manau mi zatím docela sedí. Žádné rádoby drsné hlasy, je tam instrumentální (i hudební!) složka, v refrénech se mnohdy zpívá "skupinově" (no, prostě tak, jak to známe z folku). Každopádně písniček, co se mi fakt líbí, je jen pár. Mám k tomu takový neutrálnější postoj, ale v koncovém efektu to je spíš plus, protože většinou HH pohrdám. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukasoj 20. 1. 2008 11:40

hip hop suxxx :-D
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod alximiq 20. 1. 2008 12:18

nechce sa mi tu o tom moc rozpisovat,ale hlavne ma napada jedna vec: 90% z ludi,co nemaju radi hiphop ho odsuzuju podla jednej dvoch pesniciek v radiu a pritom nepoculi cely album snad ani raz..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 1. 2008 12:28

většinou to jsou totiž zapřísáhlí metalisti, a v HH asi málo řvou do mikrofonu a rozbíjí kytary... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod spike18 20. 1. 2008 12:38

alximiq: presne moje slova :)
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 1. 2008 13:44

alximiq píše:nechce sa mi tu o tom moc rozpisovat,ale hlavne ma napada jedna vec: 90% z ludi,co nemaju radi hiphop ho odsuzuju podla jednej dvoch pesniciek v radiu a pritom nepoculi cely album snad ani raz..

No vidíš, a ono to je možná i naopak, že plno lidí používá klišé, jak metal je o blití a třískání. :D

Mně na hiphopu vadí především to, že většinou nemá prakticky žádnou hudební složku. Říká se, že hlavní jsou texty, ale ty já moc nehrotím.. Každopádně smutné je, že právě i v tom HH stojí často za prd.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alximiq 20. 1. 2008 15:25

nj,to aby bolo jasne,ja som zas celkom metalovo zalozeny,o tom pozor.. to co som pisal plati samozrejme aj opacne.. niekoho,kto prebera cudzie nazory bez toho aby vedel o co sa jedna,alebo niekoho,kto proste nieco zaryto neuznava,aj ked nevie o co sa jedna,nemozno nazvat inak ako obmedzencom..

ja si vypocujem aj dobry hiphop a aj metal,proste sam si vyberiem,co je pre mna dobre..
alximiq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 20. 1. 2008 17:26

Hip-hop jako takový jde mimo mě... zato hip-hop řádně olíznutý nu-jazzem, to už bych si možná minimálně před spaním pustil. :-)

Odeslat příspěvekod alximiq 20. 1. 2008 17:27

skus trip hop - portishead, massive attack a podobne.. ;)
alximiq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikulast 20. 1. 2008 17:55

Hip Hop nemusím
mikulast
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 20. 1. 2008 18:02

@ Alximiq>
Portishead jo, ty přechovávám a občas přeposlechnu. :-) Massive Attack jsem ale, abych byl upřímný, slyšel jen jednou a pak smáznul. Na první poslech mě to nechytlo (a šetřit místem se musí 8-) ).

Předchozí stránkaDalší stránka