Jaký máte názor na hip-hop?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Narcissus 27. 7. 2005 08:57

[quote="dr.miša";...Viděl bych to tak, že bych Ti tu kazetu poslal a Ty mi dal vědět. Vše na mé náklady...l/quote]
Klidně mi to můžeš poslat, poslechnu si to, ale takový odborník na jakého vypadám nejsem :) Hudby co mám rád je hodně a hihop je jen část, takže poslouchám pár "osvědčených" autorů a jen občas se pídím po něčem dalsím. Shodou okolností už nějakou dobu řeším stejný problém - mám kazetu s hiphopem a nemůžu zjistit, kdo jest autorem.
Takže jestli i tak chceš utratit peníze za nejistý výsledek, tak napiš a domluvíme se :)

EDIT: Jo, a jak psal Goci, jestli bys měl aspoň trochu možnost, zkus tu kazetu převést na PC do ogg/mp3. Bylo by to snadnější, ušetřil bys peníze a mohl bys tu hudbu poslat více lidem...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 7. 2005 10:46

...rád do toho půjdu i přes nejistý výsledek, fakt je to dost dobré, alespoň mě se to tak jeví a rád bych se pokusil to zjistit. Psal jsem i na fóru hip-hop.cz, ale nikdo se neozval...

Mě napadla možnost jak to dostat do toho kompu, no jasnýýýý, pokusím se a ještě se ozvu, ale už teď děkuji za ochotu!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 31. 7. 2005 19:33

Mám rád hip-hop a vše kolem něj-USA-Akční filmy-motherfucker-GTA San Andreas....poslouchám hip-hop a rozhodne si nehraji na nejakyho machra. Každej má svůj styl,tak ať si poslouchá co chce,ne?
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 8. 2005 11:49

Tak, tak. Jen kdyby se tímto názorem řídili všichni.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmichalx 2. 8. 2005 14:49

ne hiphop
xmichalx
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 3. 8. 2005 16:02

hip hop je hnus dyt jen vypravej co se jim stalo a do toho hraje hudba i ty televizni noviny sou lepsi tam aspon vypravej vo necem normal
ja mam rad rock, punk, metal to je nej!
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 3. 8. 2005 23:09

suk píše:hip hop je hnus dyt jen vypravej co se jim stalo...
...ja mam rad rock, punk, metal to je nej!


Kdyžtak neříkej, že hiphop je hnus, lepší formulace by byla třeba "já nemám rád hiphop, protože...", hiphop samozřejmě není jen o tom "co se jim stalo", anebo v jiném smyslu, veškerá hudba je jen o tom, co se komu stalo.
Já zas můžu říct, že rock, punk a metal je hudba založená na jediném nástroji, a to kytaře. Nebýt kytary, tyto tři hudební směry by padly. Naproti tomu v hiphopu můžeš použít jakýkoli hudební nástroj nebo nepoužít žádný a jen rapovat s beatboxem, a vždycky to hiphop bude. Takže hiphop má vlastně mnohonásobně větší pole možností. Ale tak to neřeknu, protože respektuju ostatní názory, tu jedinou pravdu nemá nikdo z nás. Je to subjektivní.
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fred(smazano) 11. 8. 2005 14:30

Miluju stare veci od Fugees, Wyclefa Jeana, RZA, Wu-Tang Clan, Public Enemy. To co se toci ted mi vubec nesedi... Ani ten Wyclef neni to co byval...
Siemens S6 Power => Siemens C35i => Siemens MT50 + Siemens CX70
Fred(smazano)
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paveld 11. 8. 2005 21:35

tak hip hop opravdu ne, na tohle nejsem. vzdyt to ani poradne neni hudba.
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 11. 8. 2005 21:41

nekdo mi rikal ze takovy lidi by kopal do ledvin??? nevim no, pokud nekdo nosi kalhoty zasadne hiphopove, cucfleky od sestry, vypada fakt hodne stylove, nosi zrcadlovky forever i v nuklearni zime, nema mobil bo jim opovrhuje, cte si v hospode bo ze sebe dela intose, i-pod plnej ceskyho popmetalu, v ruce knizku harryho pottera, a nosi fotrovo triko tak se s tim da i souhlasit, jinak proti nemu nic nemam...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Narcissus 12. 8. 2005 13:45

Fred píše:Miluju stare veci od Fugees, Wyclefa Jeana, RZA, Wu-Tang Clan, Public Enemy. To co se toci ted mi vubec nesedi... Ani ten Wyclef neni to co byval...

Á, konečně nějaký oldschool, který zná i jiný "hiphop" než 50 cent a Eminem :D

squote="-maty-"]nevim no, pokud nekdo nosi kalhoty zasadne hiphopove, cucfleky od sestry, vypada fakt hodne stylove, nosi zrcadlovky forever i v nuklearni zime...

No jo, to nesmíš brát patnáctileté puboše (omlouvám se výjimkám), co poslouchají hiphop kvůli image, hulí "brka" od rána do večera a jsou v "pohodě" :wink:
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 8. 2005 09:21

narcissus: jo no presne ta sorta lidi me primo stve, 15ti leti pubosi hrajici si na tezky bosaky co vsechno vi vsechno znaj...
Anonymni

Odeslat příspěvekod tury 13. 8. 2005 10:53

hip-hop mam rad. Posloucham ruzne druhy, podle nalady. Kdyz jezdim po brne autem tak vladne 2pac, busta rhymes, dr.dre, ice cube... Kdyz mam naladu pod psa tak ceskej hip-hop treba wich-du dolu nebo otazky a odpovedi. A nekdy si poslechnu francouze (IAM, mafia treece, manau) nebo polaky (trezci wymiar). Hip-hop beru jako hudbu kdy se clovek snazi vyjadrit svuj nazor, postoj k zivotu. Jiny hudebni styl me nikdy nedokaze tolik oslovit...
tury
Čtenář

Odeslat příspěvekod Narcissus 14. 8. 2005 09:23

-maty- píše:narcissus: jo no presne ta sorta lidi me primo stve, 15ti leti pubosi hrajici si na tezky bosaky co vsechno vi vsechno znaj...

Kdysi jsem taky nosil široké kalhoty, ale když vidím po městě ty exoty, tak jsem je radši sundal, ať mě s nimi někdo nespojuje :D

quote="tury"]Kdyz mam naladu pod psa tak ceskej hip-hop treba wich-du dolu nebo otazky a odpovedi

Jo, Otázky a odpovědi je jedna z nejlepších českých hiphopových skladeb. A Du dolu je taky super :)
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 16. 8. 2005 12:19

Hip-hop je supr vec. Ale taky de o to, ze je hip-hop a hip-hop. To, co nemusim je napr. Eminem, 50cent, Leoš Mareš - ten tedy opravdu nevim, o co se snazi a jestli se to vubec da nazvat h-h :hm Hlavne mam rad cesky veci. Treba Nase Vec. To fakt mozu! :mrgreen:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků