Nejoblíbenější rádio, pořad v něm

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kubakod 19. 8. 2005 22:44

CRo 1 Radiozurnal, maji aktualni zpravy, neobtezujou bulvarem a jsou tam vyborne porady (domaci i zahranicni zpravodajove, motozurnal, radioforum)
Jinak obcas, ale malokdy Vltavu (CRo 3) nebo Ostravu (CRo 7 myslim).

Hlavne nesnasim radia, kde v prestavkach mezi reklamama hrajou popik a obcas do toho moderator precte nejakou s prominutim sr.acku, kterou nasel na netu na Blesku nebo kde. Typicky HH (holyvudska herecka) se boji ze bude tlusta po diteti apod. Po to, je mi h.... preci.
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod htd123 23. 8. 2005 19:19

Já poslouchám regionální ostravský radio Orion. Moc tam nekecaj a nehrajou furt jen nejnovější písničky(to se rychle oposlouchá). Chytám ho, ale jen na jedný Hifi věži - jsem z HK. Jinak posloucham Evropu 2.
htd123
Čtenář

Odeslat příspěvekod Byte 23. 8. 2005 19:31

nejvíc BEAT, ale v práci a spolucestující v aute maj tik neustále, prepinat na ty vysmaty radia kde pak zvatlaj bubaci typu Slavik nebo Leous Mares.

Videl sem v televizi porad o radiich v Nemecku kde maj napriklad celoplosny radio, ktery hraje novou muziku od malo znamejch kapel a ruznejch zanru, takovy radio mi u nas docela schází.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 23. 8. 2005 23:14

Proto poslouchame radia pres internet :-)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 27. 9. 2005 12:35

Rádio 1 - EBM is not death - čt 22 - 0 hod.
Je to sice trochu úchylný ale EBM mě baví, popu a rocku je všude dost o těch dalších stylech ani nemluvě.

pro vysvětlení: EBM - electronic body music - trochu tvrdší elektronická muzika
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod nikdo2 17. 10. 2005 14:47

CRo1-hudba otresna, vse ostatni vyborne. Cs hudba je best, ale pokud pusti 30 let starej song a pred tim reknou "jenom hity", jen se zasmeju.
nikdo2

Odeslat příspěvekod elit 17. 10. 2005 14:48

CR1 a IMPULS
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod cibtom 17. 10. 2005 16:50

AZ Rádio
cibtom
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 10. 2005 16:19

Já rádio poslouchám zřídka, ale když už jedu ráno autem do školy tak si pustím ranní Show na Evropě 2, až na ty reklamy je to skvělý... nejvíc se mi líbilo jak ukazovali posluchačům jak se nakupuje uherák v Julius Meinlu:

"Dobrý den, já bych si přál uherák..."
"Dobře... Uheráčku, pojď sem!"
"Není nějakej zelenej?"
"No, ono je mu blbě."
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod unknown 18. 10. 2005 20:59

U me taky jasne vede Evropa 2 a jeji ranni show :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Čtenář

Odeslat příspěvekod macman_mac 18. 10. 2005 21:36

Pokud radio - tak jedine Kiss morava , a samozřejmě evropa 2 - hlavne kdyz zachytim jejich ranni show...:-)
macman_mac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 10. 2005 00:19

driv byla Evropa 2 po ranu jednicka .... "Rani radiator" a v nem Cukrman .... ted uz je to hodne trapny a potom co se tam cpe ten teplej vozrala (osobni zkusenost) .. tak uz je to vo nicem ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Howard 19. 10. 2005 10:33

Odpovim jeste jednou.

Me nejoblibenejsi porady byly:

- Cervenani s doktorem Radimem Uzlem
- Becherovka fifteen dance
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 6. 10. 2006 21:19

U mě asi vede Beat, kterej je celkem slušnej. Pak občas City, když se chci na tu hudbu míň soustředit. Celkem dobrý se mi teď zdá to rádio Wave, no a pak občas Impuls, Frekvence 1 atd. No as samozřejmě i na zbrávý ČRO1. Jinak Evropu 2 moce neposlouchám... :)
Kryštof Korb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 7. 10. 2006 16:30

Momentalne uz nic. Ranni show na Evrope 2 mele z posledniho uz nejakou dobu.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka