Nejoblíbenější rádio, pořad v něm

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Amaru 6. 10. 2009 20:46

Zasmal jsem se. Ja beru veskerou srandu. Vekem uz nepatrim davno mezi teenagery, takze si to neberu osobne a navic nemusim nikomu vysvetlovat, ze je hip hop a hip hop. Stejne jako je rock a rock nebo techno a techno.
Amaru
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 6. 10. 2009 20:50

Dobrý názor... Na tohle si jen vzpomenu, kdyz občas vidím školáky s kšiltem nakřivo, jak si šermujou rukama před obličejem.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod suk 11. 10. 2009 08:51

trent: bud rad, ze sermujou vetsinou pred svyma oblicejema... me uz jednou sermovali pred mym....

jinak ja radio moc neposloucham, jen si semtam pustim v nedeli vecer beat....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 10. 2009 08:52

Hard & heavy? :-)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 12. 10. 2009 09:48

Jeb... i kdyz vcera to stalo dost za prd, a kdyz mi tam pustili dvakrat tarju a dvakrat epicu, tak jsem to musel vypnout...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 12. 10. 2009 16:02

Já to poslední dobou moc často neposlouchám, ale tu lepší hudbu většinou začínali hrát až k závěru :-) Ono vůbec rádio už poslouchám vlastně jen v autě. V práci teď Beat na mobilu nechytnu, něco mi to stíní. A přes EDGE to taky není ono :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 12. 10. 2009 16:38

Ted to ma jakousi novou podobu a je to nejaky rozhazeny... aspon se mi tak zda...
----
suk
Sherlock Noha 2010

Předchozí stránka