Nejoblíbenější rádio, pořad v něm

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod thoosah 4. 12. 2006 20:33

Radio Hey, sem tam porad 3D, jinak normalni vysilani obcas. Taky mam rad, kdyz moderuje Milan 105liko Krejci, toho muzu :)
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ostrava.777 10. 12. 2006 10:51

Helax 93,7 FM Ostrava a rádio Čas ( když mám náladu na české písničky ) a rádio Impuls, občas Frekvence 1.

Neposlouchám Evropu 2 a Kiss Morava ( Kiss je až moc diskofilní )
ostrava.777
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 10. 12. 2006 16:20

Impuls. Ale pořad nevím, poslouchám tam všechno :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Strikero 10. 1. 2007 19:35

FunRadio a relacia Kefun
Co mas urobit zajtra odloz napozajtra, co mas urobit dnes na to sa vyser a mas dva dni volna.
Strikero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod standys 11. 1. 2007 20:02

Kiss Jižní čechy - ranní šou s Andělem a Petrou
začíná se mi ale zamlouvat i Impuls
standys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 11. 1. 2007 22:01

Kiss JČ - Ranní show s Andělem poslouchám také :) ... když si na to vzpomenu :) ... znám Romana osobně, takže někdy mi to přijde celkem komické, co tam povídá :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marz 11. 1. 2007 23:18

Pandora Internet Radio - mam tam rad uplne vsechno, protoze si tam volim pisnicky, ktere mi budou hrat, sam. Takze si vzdy vyberu zanr, na ktery mam naladu. Nebo skupinu, ktera mne zaujala.

Ale jinak sem tam posloucham Radio Evropa 2.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 11. 1. 2007 23:50

Frekvence 1(kdyz jedu v aute, jinde radio nemam)
je mi sympaticky ten zanr plus ty kecy co tam moderatori vykladaj :)

kdysi jsem poslouchal Evropu 2, ale protoze tam jsou schopni opakovat pisnicku pres den treba 10x, tak se mi na nekonecne dlouho znechutili, navic nevim jestli ji tam jeste pousti, ale obcas tam mela vystupy krava Kajdžas, proste kulka do hlavy by ji slusela

nesnasim odjakziva bolsevicke radio Impuls, protoze asi nechapou ze dobrych ceskych pisnicek neni tolik aby to bez opakovani vyslo na cely ten, tak tam snad neustale znely takove hnusne vykopavky, az jsem si myslel ze tam delaj sami retardi

stejny problem jako vyse zmineny Impuls se mi jevi i radio Beat, to je mi zanrove asi nejblizsi, ale zase, co jsou obcas schopni vypustit do eteru, navic si mysli ze cim vic moderator chrchla tim to stoupne na cene, no nevim

zajimave radio je Radio1, kdyz si odmyslim jiste porady kde zvukem cirkularky v kombinaci se sbijeckou dokazi vyplnit cele hodiny, obcas jsou tam slyset hodne zajimave kousky

ovsem radio Proglas je drsnost nad drsnosti, kdyz pominu 99% vysilaciho casu vyplneneho online kontaktem s Bohem, tak tam maj pomerne inteligentni moderatory kdy skvele vysvetli o te ci o ne pisni snad vse
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod morganne 12. 1. 2007 08:31

Brněnské Rádio Student - nesnáším totiž pop - a tady hrajou věci, které jinde neuslyším. No a pořad - samozřejmě bezkonkurenční ranní šou - VÁŇA rulezzz!!! :twisted:
My life sucks, but the special effects are awesome!
If I had balls they would be bigger than yours!
Mary was only a virgin. If you don´t count anal.
morganne
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 12. 1. 2007 09:44

ES0 píše:zajimave radio je Radio1, kdyz si odmyslim jiste porady kde zvukem cirkularky v kombinaci se sbijeckou dokazi vyplnit cele hodiny...

Jo tak něco takovýho poslouchám já: EBM´S NOT DEAD jediný pořad s hvězdičkou na Radiu 1, ale jinak prý o EBM hudbě...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Europe Men 6. 10. 2009 19:02

Poslech radia - zalezi na nalade, jakou hudbu chci poslouchat a samozrejme oblast, kde se nachazim. Mam rad Helax - tanecni muzika, oblibeny porad nemam, posloucham ruzne denni doby; Cas - libi se mi ceske patky, rovnez posloucham ruzne; Impuls - zpravy, dopravni situace a ruzne zanry. Ocenuji, ze to je celoplosna stanice.
Europe Men
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 10. 2009 19:05

Poté, co se mi rozbila primární sluchátka, jsem se rozhodl, že začnu zase na telefonu poslouchat rádio a tak teď střídám Kiss, Helax, Evropu 2, Čas a Frekvenci 1 :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 6. 10. 2009 19:22

Je více než čtvrt století, tudíž poslouchám Radio 1(nejlepší je středa dopoledne a čtvrtek 17:00 Film o páté) a jinak ČRo 1.Takové celkem protiklady.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Amaru 6. 10. 2009 20:22

Tak z klasickych Evropa 2 hezky rano a pak uz jen internetova radia jako je Hip Hop Vibes
Amaru
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 6. 10. 2009 20:35

Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Předchozí stránkaDalší stránka