Písnička na rozloučení/představení kapely

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Alžbětina 7. 9. 2017 11:22

Ahoj, moc prosím o radu. Jedná se mi o písničku, kterou hraje určitě více skupin na rozhloučení a u ní představují i kapelu. Slyšela jsem ji už párkrát u několika rockových českých skupin, nevíte někdo co by to mohlo být? Díky Bětka
Alžbětina
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 7. 9. 2017 11:28

Nehraje si tak trochu kazda kapel svoji? My predstavovacku nacpali do jednoho songu a na rozloucenou jsme pak hrali specialne urcene "outro".

Pokud to chces zjistit, bylo by dobre napsat aspon, o jakou jde kapelu. Nebo si to na tom koncerte nahrat. A uplne nejlepe funguje zeptat se tech, co to budou vedet na 100% - to nejsou lidi na nejakem foru ale ta konkretni kapela. Oni se urcite nebudou zlobit, kdyz za nima prijdes a zeptas se jich. Nebo kdyz jim to napises mailem ci na FB.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alžbětina 7. 9. 2017 11:55

Byla to kapela nouzový východ. Nahrát to mě nenapadlo, zkusím jim tedy napsat jestli na ně najdu nějaké spojení. A právě že tuhle skladbu jsem slyšela už od několika skupin tak předpokládám, že nebude jen jejich.
Alžbětina
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 11. 9. 2017 15:49

A teď si představ, že tu rozlučkovou skladbu mohou střídat tak, že na každém koncertě zahrají jinou. Asi tedy chodím na jiné skupiny, ale tam, kde jsem byl, proběhlo představení někdy ve 2/3 koncertu a pokaždé u toho byla jiná skladba.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alžbětina 12. 9. 2017 09:15

Možné to je, ale už jsem na tuhle skladbu narazila víckrát tak mě napadlo, že možná někdo taky a bude vědět o jakou skladbu se jedná.
Alžbětina
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 12. 9. 2017 09:23

Ty to porad nevis?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 12. 9. 2017 19:39

Slyšel jsem písničku, moc se mi líbila, ale nevím od koho byla. Nevěděl by někdo od koho to je a jak se jmenuje?
Přesně takový dotaz jsme zde dostali. Na to se prostě nedá odpovědět.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 17. 9. 2017 13:33

mar.us
Čtenář

Odeslat příspěvekod Alžbětina 18. 9. 2017 10:24

Na bandzone jsem je našla taky, i tak ale dík. No nic jsem z toho nevykoukala.
Alžbětina
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 18. 9. 2017 11:08

Alzbetina: Boze, kolik ti je let? Co chceš sakra vykoukávat? Nenapadlo tě zkusit jim napsat? Nebo se stydíš oslovit své idoly? Nevíš, "jak se na to zeptat"? Ja ti tedy poradím:

1) "Zdar chlapi, jelikož jsem vaše úpe nejvěčí fanynka a jste prostě nejdokonalejší a nejideálnější kapela na světě, tak by mě zajímalo, co to hrajete za rozlučkovou písničku, mám pocit, že jsem ji slyšela i jinde a chtěla bych si ji pouštět od rána do večera, na záchodě, v autobuse a až na to budu mít věk a lidi, tak i při souloži! Nemáte ji rovnou i někde nahranou, že bych s tím začla už dneska? Díky za všechno, vaše nejvěrnější fanynka Al-Žbjeta"


2) "Čau kapelo, jsem vaše fanynka a zajímá mě, co to to hrajete za song jako rozlučku/představovačku. Děkuju za odpověď a přeju hezký den, potkáme se na koncertě,

Čau,
fanynka Bětka"


Toto můžeš napsat kapele veřejně i soukromě na Bandzone nebo Facebook, případně využít kontaktní formulář na jejich webových stránkách a nebo, na což ale asi nemáš "koule" (a asi ani intelekt), je oslovit osobně v klubu, když dohrají.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků