Kytaristi sem

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mtmccox2 12. 1. 2010 22:13

Washburn X10
http://kytary.cz/washburn-x10b/HN103563/
pro začátečníka myslím, že pohoda, postupně ji "doseřizovávám", ale už je hraní schopná

Laney LX12
http://kytary.cz/laney-lx12/HN084976/
(na to, že jsem od 10W čekal jakž takž přiměřenou hlasitost, jsem byl sílou docela překvapen, "naplno" jsem se to ještě bál ohulit :D)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 12. 1. 2010 22:58

no, ale az se jednou priblizis k bicim, zjistis, ze 10W je celkem nic moc, navic ve velky mistnosti (odhlucneny) se to ztrati jak nic ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 12. 1. 2010 23:00

Jednou jsem byl s kámošem, co bicoval, v takovém kumbálku, kde trénoval a byl to ra-ra-ra-chot, uznávám. A to myslím, že to ještě nemydlil na plnej knedl...
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 7. 7. 2010 20:02

Tak jak Ti to jde na kytáru? :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 7. 2010 21:26

Jó, už je to půl roku.. :)


Ono mi to jde-nejde přesně adekvátně tomu, jak moc času tomu věnuju. A zatím toho nebylo moc..

Nicméně základy nějaký už mám, dneska jsem cvičil Afraid To Shoot Strangers, a furt mi chybí rychlost a jistota v rychlejších částech. Nicméně něco už zabrnkám, powery, většinu obyčejcných akordů, nějakou stupnici. Ovšem oproti tomu, jaký to mohlo bejt kdybych se tomu pořádně věnoval je to bída s nouzí. Holt ji šidím, holku jednu lakovanou.


S výběrem kytary a komba jsem více či méně spokojen. Vím ale, že kdybych se tenkrát poohlídl po bazarových kouskách, tak bych vybral kvalitnější typy, to jó. Ale to je život, je to můj první "poctivej" nástroj, tak to moc neřeším :).
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 7. 7. 2010 21:33

Ja te predbehnu, hajzle... :D Powery mi zacinaj jit (ale spatne), obycejny akordy (E,Emi, A, Ami, C) s potizema, obycejny akordy (G, G7, H7, D, D7, Dmi) s vetsina potizema, jakykoliv barecka leda tak po pulminute nastavovani prstu a vetsinou na par sekund, pak me zacne bolet ruka (at zijou tvrdy struny)...co je to stupnice? :D
A to ji prosim - drtim kazdej den. A kdyz to tak vezmu, krom Path od apocalypticy nezahraju naprosto nic... huaaa :D

A vyber nastroje, ten me teprve ceka nekdy v budoucnu... nu coz, uvidime, jak dopadnu pak...

co vubec ty kirk, hrajes jeste?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 7. 7. 2010 22:57

tak na power akordech nic neni ne ? to bylo prvni co sem se naucil (k tomu samozrejme palm-mute) a hned sem si pripadal jako velkej metalista :D pak sem presel na vybrnkavacky a pomalejsi sola to me bavilo nejvic a no a ted uz je to asi rok co sem na to ani nesah takze neumim zase nic :(
seek discomfort
powerball
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 7. 2010 07:02

suk: předevčírem jsem ji vytáhla (našla jsem equalizér :D) a zabrnkala jsem si skladby, které jsem se zvládla naučit za dobu působení v kapele.. Ale začnu procvičovat prstoklady, na jednich stránkách jsem se mrkla na nějaký cviky (prsty mne bolely, jen když jsem na to koukala :-D ), tak uvidíme ;-)
Zatím to bude můj oddychový koníček, pokud mne přijde kytaristka z kapely učit, tak pak se pokusím narvat do nějaké kapely :-)

powerball: to se poddá ;-) taky jsem od září na kytaru nesáhla..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 8. 7. 2010 08:27

powerchord-ball: tak neco na nich je... delaj mi stale pomerne dost problemu :)
dvouprstaky v pohode, ale u triprstaku mi casti drnci kvinta nebo dokonce vubec nehraje.... a roztahnout ruku mi dela taky problem, mam malinky rucicky ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 7. 2010 08:45

suk: tak půjdou na skřipec :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 8. 7. 2010 10:18

A ze suka se stane dlouhoprstý bandita.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 7. 2010 10:24

Herry, jdu do baráku! :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 9. 7. 2010 17:54

wut?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 7. 2010 21:34

Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 7. 2010 22:10

Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků