Stahujete, nebo kupujete?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 12. 2009 22:53

generace co vyrůstala na 286tkách??? :D

počky né vlastně to je naše generace, tak na čem tehdy ti mladí nadějní ajtáci pařili?? :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 18. 12. 2009 11:27

Sinclair, Atari, Didaktik apod.
Já jsem teď ve fázi, kdy si zahraju občas nějakou starou hru na uklidněnou a to mi víceméně stačí.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Player. 18. 12. 2009 11:45

Jack111 píše:Player.: No jasně. Už vidím, jak všichni nejdříve hru dohrajete a pak si ji koupíte :-D

este ma ziadna tak nechytila :mrgreen:
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 18. 12. 2009 15:12

To je chyba výrobců. Maj dělat pořádný hry :-D
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod mcmichal 27. 12. 2009 14:16

Hudbu stahuju a cédéčka, který se mi hodně líbí, si kupuju (spíš jenom pro pocit :-))

Jack111 píše:Player.: No jasně. Už vidím, jak všichni nejdříve hru dohrajete a pak si ji koupíte :-D

Koupil jsem si akorát Mafii, po tom co jsem ji dvakrát dohrál 8-) :D
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Čtenář

Odeslat příspěvekod miso1999 30. 12. 2009 14:21

Filmy pozerám online alebo kupujem. Hry kupujem. Hudbu sťahujem. :-)
miso1999
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slash_luke 12. 1. 2010 09:25

Filmy z většiny stahuju (ale 1x-2x za měsíc jdu do kina), hry kupuju, hudbu stahuju a to nejlepší postupně kupuju
Slash_luke
Čtenář

Odeslat příspěvekod seny.m 12. 1. 2010 15:14

Filmy nestahuji pac se na ne stejne nedivam. Z hudby posloucham jen Trance a to si obcas nejakej ten setis stahnu...
The Spirit of Speed...
seny.m
Čtenář

Odeslat příspěvekod cassies 23. 1. 2010 16:52

Stahuju...vse co chci, kdyby bylo dost penez, tak kupuju (je to hezke v origo obalu).
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod p0etrik 6. 4. 2010 19:17

MarkFX píše:jen tak mimo téma, kolik kolik ti je let? Tím se tě nějak nechci dotknout nebo ponížit. Jen tak prostě ta představa že dospělý chlap paří hry, mazec.. :nenapadne

Blizim se ke tricitce. Neprijde mne to nenormalni. Jsem z generace, ktera v podstate rostla s prichodem PC a s hrama na ne. Rekl bych, ze prave pro mou generaci jsou pocitacove hry neco velmi prirozeneho. Ja dohromady moc nehraju, v prumeru bych rekl tak hodku denne. :) Kdyz mne neco hodne chytne, vydrzim u toho sedet po praci par veceru za sebou, na druhe strane jsou obdobi, kdy na to treba 14 dni i dyl nehrabnu. Jak jsem psal o 1 hre za 14 dni, to jsem asi drobatko prehnal. Ted mne to vychazi tak na 1 hru na 2 mesice. Ale treba zas vubec nekoukam na televizi.
Jsou jini borci. Treba o rok, dva starsi kamarad, co ma sbirku cca 500 originalnich her, neustale si kupuje nove a stiha dohrat tak jednu za 2 dny. :)
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod frantalop 14. 4. 2010 18:03

Hry kupuju (ale jen tak 2 za rok ..) hlavně kvůli online hraní. Hudbu většinou stahuju, ale chodím na koncerty a většinou si tam koupím třeba tričko. Snad z toho ty kapely něco mají když už alba moc nekupuji...
frantalop
Návštěvník

Odeslat příspěvekod renny7046 30. 6. 2010 19:26

tak já vetšinou CD nejdřív stáhnu a pak poslechnu a pokud se mi album líbí tak koupím ale CD beru tak 4 do roka objednávám z ciziny na český verze zvědavá nejsu a občas projedu ebay... ale i tak mám bohužel víc stáhlýho než originál
renny7046
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 1. 7. 2010 02:01

Vcera jsem si zrovna koupil CD....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod respublica 13. 7. 2010 15:55

Ja preferujem spôsob vyskúšať (stiahnúť) a v prípade že ma dielo zaujalo, ho väčšinou kúpim.
respublica
Čtenář

Odeslat příspěvekod Antika 31. 8. 2011 13:58

Snazim se kupovat, ale jako chuda studentka na takovou srandu kolikrat nemam, tak spis stahuju.

Mym snem je mit jednou veeeeelikou polici (spis police) se vsemi alby mych oblibencu. :love:
Antika
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka