Stahujete, nebo kupujete?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 21. 11. 2009 16:18

nejlepší kopie kopíí byly na videu...a když se k tomu přidal simultánní překlad...to byl teprve filmový požitek. Ale to jsem trochu mimo vlákno i sekci.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod teplice 21. 11. 2009 23:13

Tak jsem se ted koukal na to ilegalne.cz a to jsou vsude tak debilní podmínky jako tady?

https://www.i-legalne.cz/jnp/cz/obchod/ ... e_You.html
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod eRiper 21. 11. 2009 23:24

Kód: Vybrat vše
5.2.  Díla jsou v datovém formátu Windows Media Audio (WMA), MP3, datová tok 192kbps, AAC, nebo AAC+, datový tok 56kbps.

Tohle by měli prodávat za pětinu ceny ne?
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikesport 16. 12. 2009 20:47

Od nejoblíbenějších 3 interpretů mám originály (Infected Mushroom, Shpongle, Ghreg on Earth), ostatní stahuju. Mám rád plno interpretů a kdybych si je měl všechny kupovat tak bych se nedoplatil...
mikesport
Návštěvník

Odeslat příspěvekod p0etrik 16. 12. 2009 21:57

Filmy a hudbu stahuju (ale v minimalnim mnozstvi), je to legalni.

Hry, u kterych si nejsem jisty, jake budou, ty nejdriv stahnu na vyzkouseni a podle toho bud koupim nebo ne. Ty, u kterych si jisty jsem, rovnou kupuju.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 12. 2009 00:29

trent píše:nejlepší kopie kopíí byly na videu...a když se k tomu přidal simultánní překlad...to byl teprve filmový požitek. Ale to jsem trochu mimo vlákno i sekci.

Harley Davidson & Marlboro man s Žilkovou ve všech ženských rolích :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 17. 12. 2009 08:16

p0etrik píše:...Hry, u kterych si nejsem jisty, jake budou, ty nejdriv stahnu na vyzkouseni a podle toho bud koupim nebo ne...

Od toho jsou přeci dema ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod suk 17. 12. 2009 09:13

trent: demo rekne uplny houno....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Player. 17. 12. 2009 14:24

jasne, najlepsie je hru prejst a potom sa rozhodnut ci ju kupis.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 12. 2009 21:12

Hlavne dema na vetsinu her nejsou. Ta doba je uz pryc.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 12. 2009 21:16

Player.: No jasně. Už vidím, jak všichni nejdříve hru dohrajete a pak si ji koupíte :-D
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 17. 12. 2009 22:03

Tak někdo si ji stáhne, zahraje si jednu dvě mi se a koupí si to. Prostě si udělá radost a originálku chce pro svůj dobrý pocit nebo chce odměnit tvůrce za dobře odvedenou práci. To, že bys to neudělal ty, neznamená, že to nedělají jiní. Sice jich je u nás málo, ale jsou.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 12. 2009 22:05

Jack111 píše:Player.: No jasně. Už vidím, jak všichni nejdříve hru dohrajete a pak si ji koupíte :-D

Naposled co jsem si takhle hru koupil byl Fallout 3. "Velmi jsem jej rozehral" no a pak jsem si ho koupil i s datadiskama. A rozhodne toho nelituju. Vetsinou kupuju tak jednu hru za mesic az 2, to je tak akorat ze to stiham hrat.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 12. 2009 22:30

jen tak mimo téma, kolik kolik ti je let? Tím se tě nějak nechci dotknout nebo ponížit. Jen tak prostě ta představa že dospělý chlap paří hry, mazec.. :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod includes 17. 12. 2009 22:44

MarkFX: Je vidět, že ty nehraješ, protože jedno z největších zastoupení ve světe hráčů her mají muži :) A hlavně ve věku i okolo 40 let :) Sám jsem se těm statistikám divil ;)
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka