Stahujete, nebo kupujete?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 21. 11. 2009 16:18

nejlepší kopie kopíí byly na videu...a když se k tomu přidal simultánní překlad...to byl teprve filmový požitek. Ale to jsem trochu mimo vlákno i sekci.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 21. 11. 2009 23:13

Tak jsem se ted koukal na to ilegalne.cz a to jsou vsude tak debilní podmínky jako tady?

https://www.i-legalne.cz/jnp/cz/obchod/ ... e_You.html
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 21. 11. 2009 23:24

Kód: Vybrat vše
5.2.  Díla jsou v datovém formátu Windows Media Audio (WMA), MP3, datová tok 192kbps, AAC, nebo AAC+, datový tok 56kbps.

Tohle by měli prodávat za pětinu ceny ne?
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikesport 16. 12. 2009 20:47

Od nejoblíbenějších 3 interpretů mám originály (Infected Mushroom, Shpongle, Ghreg on Earth), ostatní stahuju. Mám rád plno interpretů a kdybych si je měl všechny kupovat tak bych se nedoplatil...
mikesport
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 16. 12. 2009 21:57

Filmy a hudbu stahuju (ale v minimalnim mnozstvi), je to legalni.

Hry, u kterych si nejsem jisty, jake budou, ty nejdriv stahnu na vyzkouseni a podle toho bud koupim nebo ne. Ty, u kterych si jisty jsem, rovnou kupuju.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 12. 2009 00:29

trent píše:nejlepší kopie kopíí byly na videu...a když se k tomu přidal simultánní překlad...to byl teprve filmový požitek. Ale to jsem trochu mimo vlákno i sekci.

Harley Davidson & Marlboro man s Žilkovou ve všech ženských rolích :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 17. 12. 2009 08:16

p0etrik píše:...Hry, u kterych si nejsem jisty, jake budou, ty nejdriv stahnu na vyzkouseni a podle toho bud koupim nebo ne...

Od toho jsou přeci dema ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 12. 2009 09:13

trent: demo rekne uplny houno....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 17. 12. 2009 14:24

jasne, najlepsie je hru prejst a potom sa rozhodnut ci ju kupis.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 12. 2009 21:12

Hlavne dema na vetsinu her nejsou. Ta doba je uz pryc.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 12. 2009 21:16

Player.: No jasně. Už vidím, jak všichni nejdříve hru dohrajete a pak si ji koupíte :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 17. 12. 2009 22:03

Tak někdo si ji stáhne, zahraje si jednu dvě mi se a koupí si to. Prostě si udělá radost a originálku chce pro svůj dobrý pocit nebo chce odměnit tvůrce za dobře odvedenou práci. To, že bys to neudělal ty, neznamená, že to nedělají jiní. Sice jich je u nás málo, ale jsou.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 12. 2009 22:05

Jack111 píše:Player.: No jasně. Už vidím, jak všichni nejdříve hru dohrajete a pak si ji koupíte :-D


Naposled co jsem si takhle hru koupil byl Fallout 3. "Velmi jsem jej rozehral" no a pak jsem si ho koupil i s datadiskama. A rozhodne toho nelituju. Vetsinou kupuju tak jednu hru za mesic az 2, to je tak akorat ze to stiham hrat.
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 12. 2009 22:30

jen tak mimo téma, kolik kolik ti je let? Tím se tě nějak nechci dotknout nebo ponížit. Jen tak prostě ta představa že dospělý chlap paří hry, mazec.. :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 17. 12. 2009 22:44

MarkFX: Je vidět, že ty nehraješ, protože jedno z největších zastoupení ve světe hráčů her mají muži :) A hlavně ve věku i okolo 40 let :) Sám jsem se těm statistikám divil ;)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků